10 módní krátké dámské srážky

Ne každá žena se rozhodne odříznout téměř celou délku jejích vlasů.Zde potřebujete pozoruhodnou důvěru ve svou ženskost, vnitřní sílu a krásu.Nicméně velmi krátké srážky pro ženy patří mezi pět nejstabilnějších a nejmodernějších.

Kdo jsou ultrakrátké srážky?

Nemůžete se rozhodnout pro dobrodružství s krátkými vlasy?A správně, pro velmi krátký účes vyžaduje nejen velkou odvahu, ale také řadu určitých fyzických dat.Jinak zkazíte i velmi jasný vzhled.Kdo potřebuje velmi krátké srážky?

  • Ženy s oválnými nebo kulatými tvářemi.
  • Ti, kteří se chlubí dokonalým tvarem lebky, malými ušima, krásným nosem a čistou bradou.
  • Majitelé kudrnatých, tenkých a tenkých vlasů, u nichž je kontraindikována i průměrná délka.
  • Dívky s malou tváří a výraznými rysy.

Pokud chcete radikálně změnit svůj vzhled, nezapomeňte, že velmi krátký střih odhalí outsiderům všechny nedokonalosti a nuance tváře(velké nebo doostřené uši, dlouhý nebo humpy nos aatd.), které byly dříve úspěšně skryty vlasy.Jste připraveni na takový tah?

Zkontrolujte stav hlavy na hlavě.Skutečnost je taková, že lupy, loupání a zvýšená suchost s krátkým ostříháním se stanou znatelnější.

Jak si vybrat super krátký účes?

Při pohledu na krátké účesy na fotografiích v lesklých časopisech,být vedeni nejen svým vlastním vkusem, ale také hlavními pravidly pro výběr ultrakrátkých srážek.

  • Pravidlo 1. Velké rysy obličeje vyžadují ženský střih, takže by bylo lepší odmítnout roztrhané konce a přílišné odstupňování.Toto doporučení platí jak pro mladé dívky, tak pro dospělé stylové ženy.
  • Pravidlo 2. S malými rysy a úzkým oválem stojí za to přemýšlet o módním přízvuku ve formě roztrhaného rovného třesku, který sotva zakrývá čelo a protáhlou zónu koruny.
  • Pravidlo 3.I krátké vlasy vyžadují krásný objem .Toho lze dosáhnout pomocí textury a barev.První možnost je vhodnější pro brunetky, ale druhá je ideální pro blondýnky, které dokážou oživit hlavní barvu medovými, tmavými blond a zlatými tóny.Ve vašem případě byste měli konzultovat „peří“ nebo ombre se ztmavnutím kořenů a zesvětlení konců.

Také si přečtěte , jak vytvořit stylovou ombru pro krátké vlasy

  • Pravidlo 4. Pro ženy s tváří ve tvaru kruhu asrdce potřebují objem v zadní části hlavy.
  • Pravidlo 5. Majitelé podlouhlého oválného tvaru by však měli myslet na tlustý třesk a velké kadeře v dočasných lalocích.

Druhy ultrakrátkých dámských srážek

Kolekce velmi krátkých ženských srážek představuje mnoho stylových možností,z nichž si můžete vybrat každý.

Neopatrný střih

Toto je skvělá volba pro mladé dívky s dokonalými funkcemi aabsolutně zdravá kůže.Dámy ve věku, které se nehodí!Je velmi snadné dát takový střih - stačí aplikovat trochu gelu na tipy a suché zámky v náhodném pořadí.Jako šperky používejte krásné obruče a čelenky.

Střih vlasů „Tom Fight“

Jakmile to bylo velmi populární, ale brzy nadšení z tohoto boje poněkud ustoupilo.Nyní je vybrána sebevědomými a odvážnými dámami, které se nebojí názorů cizinců a znají hodnotu jejich krásy.

Je velmi snadné přeměnit „mužský“ boj na sexy účes - vyrobit jasný make-up a obléknout si luxusní doplňky.

Vlnité fazole

Díky ultra krátkému střihu ve stylu hektického 90. let bude každá žena ženštější.Popularita zvlněné fazole je vysvětlena jednoduchým a snadným stylem.

Krátké Iroquois

Chce se vaše duše odvážit a překvapit?Vyčesejte si krátké vlasy a proměňte bob nebo tom boj v velmi odvážný mohawk.Nepochybně ne každá dáma půjde za to.

Pixie Haircut

Dívky oceňují tento účes pro jeho hravost a osobnost.Squeak je střih s prodlužujícími se prameny na vrcholu a na obličeji.Roztrhané prameny zasuňte do nedbalé nepořádku, díky čemuž je obraz mladistvý, tajemný a velmi hravý.Zajímavé je, že jakýkoli ultrakrátký účes lze změnit na pixie.

Super-módní „vroubkování“

Tato rozmanitost pixelů vám umožní vyjádřit jejich jasnou chuť.Jak to?správně?Prameny namažte pěnou nebo gelem, zvedněte je a osušte fénem.Opravte vše lakem.

Střih s dokonale hladkými rány

Můžete si vybrat jakýkoli krátký střih pro tenké vlasy pomocí hladkého třesku ve tvarudůraz.Narovnejte je žehličkou a zafixujte lakem.

Střih pro kudrnaté vlasy

Toto je nejjednodušší volba pro krátké srážky, které nevyžadují komplexní styling.Naneste gel nebo pěnu na čisté vlasy a jednoduše vyfoukejte vysoušečem vlasů.Pokud jsou prameny dokonce od přírody, je naviňte na kulmu a zafixujte účes lakem.

Srážky s bočním dělením

Pokud potřebujete skrýt příliš vysoké čelo, upřednostňujte takový střih.Můžete rány rány kulmou a udělat lehkou hromadu na to.

Asymetrické krátké srážky

V tomto případě se vlasy stříhají podél šikmo, což vytvoří neobvyklou asymetrii.Tyto srážky jsou vhodné pouze pro velmi rovné a hladké vlasy, ale zde není místo pro kadeře.

Bob-auto ve stylu 80. let

Další hladká verze se silným rovným třeskem.To vás vezme do dnů Marlene Dietrichové a dodá obrazu sofistikovaný dotek.Pokud jde o styling, děje se to voskem, kulatým kartáčem a fénem.

Ultra krátké srážky vypadají neméně žensky a sexy než luxusní dlouhé copánky.Je však třeba si uvědomit, že krátký účes není poctou stylu a módě, ale stav mysli.