10 módní svatební účesy s ranou

Svatební účesy s ranou pokrývají neuvěřitelné množství možností.Každý z nich si zaslouží zvláštní pozornost!Podařilo se nám popsat jen několik nejdůležitějších trendů této sezóny.

Styling of bang type

Je obvyklé zvolit svatební styling podle tvaru ofinu.Teprve potom bude váš obrázek harmonický.

Rovný

Stohování s rovnoměrným třeskem vypadá velmi krásně, ale zároveň vám umožní provádět různé experimenty.Hlavní věc je, že v den oslav vypadá takový třásně dokonale hladce (pro tento je usazený pěnou nebo pěnou) a není příliš tlustý (způsobí, že obličej bude „těžký“).

Rovné třesky se kombinují jak s volnými, tak sbíranými vlasy.Pokud chcete copat cop, zastavte se na nejjednodušší variantě.Fantasy a složité tkaní způsobí přetížení obrazu.Pro vlasy shromážděné, nejkrásnější model bude vzduch kadeře a malé kadeře.Kombinace hladkých tresků a kudrnatých vlasů vypadá velmi zajímavě.Elegantní skořepina však bude stejně dobrou volbou.Pokud jde o oblečení, zastavte se v klidném a zdrženlivém oblečení bez ozdůbek nebo krajky.

Dlouhá

Jak můžete vidět na těchto fotografiích, pro nevěstu s dlouhým třeskem prakticky neexistujezákazy!Může být bodnut, úplně odstraněn ve vlasech a krásně stylizovaný, čímž se stává hlavním prvkem.Nejčastěji je dlouhý třesk vyčesán na bok a fixován okrajem nebo stuhou, aby se nedostal do očí.Ale existuje i jiná cesta - rány jsou rozděleny na polovinu a umožňují jí tokrásně zarámovaný obličej.Je pravda, že takový účes je vhodný pouze pro nevěsty s oválnou tváří.

Šikmé

Dívky se šikmými třesky mají neuvěřitelně štěstí, protože mohou ozdobit téměř jakýkoli obrázek.V závislosti na zvoleném stylu může takový styl vypadat jinak - romantický a hravý, ženský a sexy.

Účesy jsou kombinovány s vysokým buffantem, když je celá hmotnost vlasů rozčesána a zůstane volná.Obrázek vypadá jednoduše a dokonale pro jednoduché šaty.Také prameny mohou být shromažďovány ve vysokém stylu a zdobeny lemem, stuhou nebo květinami.Na rozdíl od přímky si můžete vyrobit libovolné copánky s ranou na vaší straně - prolamované, francouzské, převrácené atd.

Svatební účesy s příslušenstvím

) Přestože rok 2019 nabízí spoustu módních novinek, závoj a diadém zůstávají nejoblíbenějším doplňkem moderních nevěst.Kromě toho jsou dokonale kombinovány s raketoplánem jakéhokoli tvaru.

Styling se třesky a diadémem

Diadém zdobený kameny, kamínky nebo korálky je ideální pro vytvoření obrazu novomanželky.Zpravidla je diadém umístěn na místo, kde začíná rána.Může mít jakoukoli velikost a tvar - velmi malý, elegantní, vyrobený ve formě tenkého ráfku nebo velký a luxusní, připomínající skutečnou korunu.Další významnou výhodou diadému je jeho univerzálnost - toto příslušenství vypadá stejně dobře s rovnými, šikmými, dlouhými a krátkými rány.Ona anoobraz je báječný a umožňuje nevěstě vypadat královsky.K doplnění takového účesu potřebujete svěží šaty s korzetem a holými rameny.Pokud dáváte přednost rovným vlasům, ujistěte se, že navíjíte pružné kadeře a na hlavu si udělejte malou hromádku, na kterou diadem umístíte.Po výběru sestaveného stylu nechte na tváři několik tenkých kudrlinek.

Účesy se závojem

Styling nevěsty se závojem je klasikou žánru, která nikdy nevyjde z módy.Ale jaký druh závoje je vhodný pro účes s ranou?

 • Jednoduchý jednovrstvý závoj - komplexní styl s rovnými rány;
 • Svěží vícevrstvá závoj je jednoduchý účes se shromážděnými vlasy;
 • Šikmé rány jsou univerzální možností.Závoj jakéhokoli druhu je pro ni vhodný, hlavní věc je, že harmonizuje s šaty a obrazem jako celkem.

Různé šperky, například brože, čelenky, květiny a sponky do vlasů, pomohou dokončit vzhled nevěsty a ženicha.

Podívejte se na video o trendy svatebním účesu s rovnými rány:

Retro účesy

Bangs jsou základním prvkem retro stylu, bez kteréhostěží i nejjednodušší účes bude stát.Může být zkroucena do krásné role poblíž čela a zvlnit zbytek vlasů velkými kadeřemi ve stylu 20. let.Další možností - vlasy jsou umístěny ve vysoké babette a zdobené světlé stuhou.V případě potřeby si můžete udělat poník ocas ve stylu odvážných 80. let.Možná to jsou hlavní trendy v retro módě, které jsou v této sezóně obzvláště populární.

Prýmky a tkaní

Vždy budou relevantní různé druhy prýmků!S nimi je nejlepší kombinovat šikmé a dlouhé rány.Jsou ponechány volné a zbytek vlasů je spleten do prolamovaných uzlů - čím větší, tím krásnější.Jednoduchý „rybí ocas“ však vypadá neméně luxusně.Prsty dobře protáhněte jeho okraje, přidejte několik šperků a hodte je přes rameno - u dlouhých vlasů nenajdete nic lepšího!

Pro majitele střední délky doporučujeme zvednout prameny shora a zaplétat je do ráfku a zbytek vlasů ponechat volný.Aby nedošlo k chybě s výběrem, vyzkoušejte různé vzory tkaní, podívejte se do zrcadla z různých úhlů - to vám umožní vybrat si perfektní styling.

Boho styling

Tyto účesy vypadají velmi jemně a vzdušně.Zdá se, že vlasy novomanželů byly větrem roztrhány na kousky, ale za touto úmyslnou nedbalostí skrývá značné dovednosti.Při vytváření takového obrazu hraje obrovskou roli rána.Dlouhé rány položené na obou stranách obličeje jsou ideální pro boho.Ale je tu také obrovský minus - zámky vyšplhají do očí, takže je lepší opravit jejich tipy neviditelností.

Účesy se houskou

Prameny uložené v housce zůstaly v módním trendu více než jednu sezónu.Pohodlné, krásné, elegantní - účes otevírá krk, záda a ramena, zdůrazňuje ovál obličeje a činí nevěstu zranitelnou a něžnou.Banda jde dobře s rány jakéhokoli tvaru, takže se nemusíte bát experimentů.

Tento účes je nejlepšíVhodné pro drobné nevěsty se zaoblenými rysy.Není posledním místem v její volbě je model šatů:

 • S otevřeným hřbetem - úhledný svazek a rovné rány;
 • Oblečení ze saténu nebo saténu je hladký a lesklý svazek;
 • Šaty jednoduchého stylu - nádherná parta zdobená perlami, květinami, ozdobnými jehly);
 • Výstroj vzduchového šifonu je lehký a neopatrný svazek se šikmým nebo dlouhým třeskem.

Hollywoodské kadeře

Svatební účesy se třesky a tekoucími vlasy zvlněné v hollywoodských vlnách vypadají prostě úžasně.Hlavní podmínkou jsou dobře upravené a zdravé vlasy.Co je důležité, nevěsta sama zabalí zámky, protože v jejich tvorbě není nic složitého.Chcete-li udržovat kadeře po celý den, použijte vysoce kvalitní stylingové výrobky.

A ještě jedna rada.Pokud je svatba plánována na horkou sezónu, připravte na večer nádherné jehly nebo vlásenka.Na večírku si můžete odvážně kousnout vlasy odhalením ramen a krku.

Styling s rány pro krátké vlasy

Krátká délka vlasů by neměla být překážkou při vytváření luxusního svatebního vzhledu.Může být velmi jemný, ženský a romantický a může být odvážný, odvážný a neuvěřitelně živý.

Rány pro krátký účes jsou česané do strany nebo rovně.Pokud si přejete, můžete jej dokonce zvednout a udělat něco jako hřeben.Dívky s ostříháním jsou o něco šťastnější.Provazy můžete navíjet, lemovat je ve formě ráfku nebozašroubovat do skořápky.Pokud jsou vlasy kratší, zkrouťte jejich konce, vytvořte stabilní objem a ozdobte okrajem, kloboukem nebo sponkou do vlasů.Závoj je také přijatelný, ale neměl by být příliš dlouhý.Nejvhodnějším doplňkem pro krátké vlasy bude závoj zdobený peřím a korálky.Podzim vypadá krásně a studená vlna - doplní šaty v retro stylu.

Několik dalších tipů

Při rozhodování o takovém účesu nezapomeňte vzít v úvahu následující body:

 • Neřežte ani neupravujte třesky těsně před oslavou.Pokud se vám nelíbí výsledek, nemůžete nic opravit;
 • Udělejte si čas a vytvořte zkušební verzi účesu.Experimentujte, až vás odraz v zrcadle uspokojí;
 • Obraťte se na odborníka.Krásná fotografie v časopise nemusí odpovídat funkcím vašeho vzhledu;
 • Pokud chcete na svatbu uspořádat rány jinak, připravte se předem.Noste ji podle plánu několik dní před oslavou.To umožní vlasům zvyknout si na novou pozici;
 • Je třeba kombinovat třesky a tváře.Pokud to sami vyřešíte, ověřte si u stylistu, zda jste při výběru udělali chybu.

Viz také:Master class - stylový svatební účes stylistky.