10 módních účesů s ranou pro střední vlasy

Různé srážky s rány na střední délky umožňují každé mladé dámě vypadat módní a stylové.Proto jejich popularita již několik let nezmizela.Co bych měl hledat při výběru účesu s ranou pro střední vlasy?Odpověď na tuto otázku vás očekává v našem článku.

Hodnocení nejmódnějších tresků

Specialisté rozlišují rány tvarem, délkou a hustotou.Jsou zkosené a rovné, krátké a velmi dlouhé, zředěné a silné, konkávní a konvexní ...

1) Rovné třesky jsou vynikající volbou pro silnou hlavu vlasů a vysoké čelo.Začínající téměř v horní části hlavy a zcela zavírající obočí, to radikálně mění váš vzhled.

2) Polokruhový, postupně se proměňující v vlasy, zdůrazňuje krásu očí a upozorňuje na tato zrcadla duše.

3) Roztrhané rány, prováděné metodou ředění, lze bezpečně nazvat ideální volbou pro řadu energických účesů.Vizuálně prodlužuje obličej a zjemňuje jeho rysy.

4) Šikmé (asymetrické) jsou nejlepší ozdobou pro módní střih pro střední délku.Šikmé okraje dovedně zakrývají asymetrii obličeje a vytvářejí chybějící stylové poznámky.

5) Krátký a rovný třesk - nejenže obnovuje obraz a činí ho zlověstnějším, ale také jej několik let odstraňuje pouhým jedním tahem nůžek.Takový třesk se doporučuje pro dívky, které nemají příliš velké rysy.

Tresky a tvar obličeje

Při výběru účesů se třesky pro středně dlouhé vlasy je třeba vzít v úvahu tvar obličeje.Pouze vV tomto případě bude váš obrázek harmonický a stylový.

Jak si vybrat perfektní účes podle tvaru obličeje - číst v tomto článku.

Oval

Stovky tisíc žen po celém světě sní o této formě obličeje.Přesto si majitelé roztomilých oválných obličejů mohou dovolit rány libovolné délky a tvaru.Jediné neúspěšné rozhodnutí lze považovat za ultrakrátký třesk, jehož ovály by se měly opustit.

Podlouhlá plocha

Dva typy třesků pomohou opravit prodlouženou plochu najednou - protáhlou rovnou a odstupňovanou vícevrstvou.

Úzká tvář

Chcete trochu rozšířit obličej?Zastavte se na účes s tlustým a dostatečně širokým třeskem (od jednoho ucha k druhému).

Čtvercový tvar

Naším úkolem je odstranit úhly a zjemnit rysy obličeje.To lze provést pouze pomocí šikmého třesku, protáhlého nebo oříznutého podél řetězce obočí.

Kulatá tvář

Není příliš obtížné omezit baculaté tváře a přiblížit se k ideálu - stačí ostříhat vlasy žebříkem a vytvořit přechod mezi třesky a hlavními vlasy.

5 tipů: jak zvolit střih pro kulatou tvář !

Trojúhelníkový tvar

Preferujte zředěný třesk ve formě oblouku.Bude vám vyhovovat nejvíce.

Střih na střední délku se třesky - hra s barvou

Neméně důležitá je paleta barev - okamžik, kdy se třesk vybírá.Některé dívky se snaží všemi možnými způsoby ji zvýraznit pomocí barev -kontrastující nebo blízký přirozenému odstínu vlasů.Jiní preferují zbarvení, které dává účesu požadovaný objem a způsobí přetečení pramenů.Takže, blonďaté dívky by měly věnovat pozornost popelovému, arktickému bílému, opálovému stínu a také ledové barvě.Majitelé středních kaštanových pramenů jsou však vhodné pro tóny lilku, čokolády a opálu.A dokonce můžete malovat rány kontrastní barvou, což mu umožní stát se nejdůležitějším módním přízvukem.

Vlasy se třesky - současné srážky

Účesy se třesky na střední délku nikdy nevyjde z módy.Můžete si bezpečně vybrat kterýkoli z těchto modelů:

1. Bob - zář a grafické linie rovných vlasů.Během stylingu poskytuje tento účes maximální svobodu jednání.V případě potřeby lze prameny hladce rozčesávat nebo můžete na hlavě vytvořit šlehačky a lehkou nedbalost.

2. Caret je klasika žánru, která zůstala relevantní po mnoho staletí.Na náměstí můžete vyzvednout nejen rovný třesk, ale také zkosenou stranu.Skutečným mistrovským dílem kadeřnictví bude módní kombinace kudrnatých vlasů s dokonale rovnými rány.

3. Kaskáda je skutečným nálezem pro tenké a tenké vlasy.

4. Sesson - vintage účes zdůrazňující tenký nos, malé rty a velké oči.Chcete-li nosit takový účes, musíte mít krásně tvarovanou lebku, protože to dále zdůrazňuje tvar hlavy.

Mimochodem, nabízímebezplatná služba, která vám pomůže rozhodnout se o účesu!Stačí nahrát fotografii.Podrobněji si přečtěte v tomto článku.

Stylingové střední účesy se třesky

Chcete, aby váš účes se třesky vypadal vždy perfektně?Vezměte na vědomí tipy pokročilých profesionálů:

  • Bangy na kudrnatých zámcích vyžadují každodenní žehlení.Pokud nejste připraveni na tento krok, je lepší ho úplně opustit;
  • Bang se zpravidla dobře hodí i bez stylingu, ale z každého pravidla existuje řada výjimek.Pak si musíte pamatovat na fén a kulatý kartáč;
  • Zapomeň na rány na rány!Móda pro zakřivené polštáře na čele již dávno prošla!
  • Nepoužívejte lak na rány.Nahraďte jej lehkou pěnou;
  • Majitelé mastných vlasů by měli vyvinout veškeré úsilí, aby jejich účes s ranou vypadal bezchybně;
  • Pro ty, kteří poprvé přemýšleli o sekání rány, doporučujeme kontaktovat specialistu, který pro vás vybere optimální model;
  • Pokud se rozhodnete řešit rány vlastníma rukama, udělejte to pouze na mokrých pramenech a nezapomeňte, že při sušení znatelně skočí;
  • Je lepší, aby vysoké dívky odmítly přímé podlouhlé rány, zatímco krátké ženy by na rány neměly vytvářet objemy.

Pokud jde o styling, máte několik možností:

Metoda č. 1 - klasická

Tato metoda spočívá v položení pramenů kartáčováním ahorký fén.

Metoda číslo 2 - Romantická

Takové srážky, jako je krátký schod po schodech a kaskáda, umožňují zkroucení tresů nahoru.Tento účes vypadá velmi snadno a romanticky.

Metoda č. 3 - Podnikání

Pro změnu chcete jít bez okrajů ?Trochu ji vyčesejte a položte, fixujte špičku neviditelnou barvou vlasů nebo krásnou sponkou na vlasy.A můžete ho splést v braid-boho.

Je-li to žádoucí, mohou být rány vyrobeny dokonale hladce (postřikem + žehlením) nebo jim mohou poskytnout rozcuchaný vzhled (pěna + vysoušeč vlasů a ruce).Obrázek můžete změnit pomocí stuh a ráfků a rovným nebo šikmým dělením.

Bangs jsou nepostradatelnou součástí účesů pro střední vlasy, díky nimž se stanete nejkrásnějšími.