10 nejlepších svatebních účesů pro krátké vlasy

Svatební účesy pro krátké vlasy vypadají jednoduše luxusně.Nyní již nemusíte pěstovat vlasy, abyste vytvořili styling!Různé možnosti umožní každému novomanželům vypadat 100%.

Styling s ozdobnými hřebeny, sponkami do vlasů a peřím

Mušle nebo sponky do vlasů jsou ideální pro jakýkoli typ vlasů - rovný nebo zvlněný.Lesklý doplněk upoutá oči hostů a vyzdobí vzhled nevěsty.Jemným romantickým dámám se doporučuje podívat se na lehké a nadýchané peří.S takovým svatební účesem budete jedineční, ženští a elegantní.

Svatební účesy s čelenkami pro krátké vlasy

RůznéÚčes nevěsty lze snadno ozdobit krásným diadémem.Bude schopna doplnit obraz, aniž by odvrátila pozornost od samotného účesu.V rámci přípravy na oslavu si můžete bezpečně vybrat tenký rámeček nebo velkou korunu.Pokud jde o styling, může to být jakýkoli.Můžete udělat hromádku a česat prameny zpět nebo na jedné straně, nebo můžete nechat třesk.Svatební účes se třesky a skvělým doplňkem vypadá dobře!Obraz bude velmi roztomilý, ženský a romantický.

Obruče, čelenky, čelenky - nejdůležitější příslušenství

Obruč pro svatební účes může být malá, elegantní a může být velmi bohatá, s různýmivýzdoba.Čelenky s obrovskými květinami, kamínky, peřím a perlami jsou také pro.Takový stylový doplněk ozdobí nejjednodušší a nekomplikovaný účes.Mimochodem, okraj nemusí býtčistě bílá.Ve výbavě jasných barev si můžete vybrat správné příslušenství.To platí také pro tematické večírky.Pro oblečení ve stylu boho jsou ideální šperky pro prameny etnických motivů, pro svatbu ve stylu 20. let je nutná široká obvaz s kameny nebo květinami.Může přijít k uvolněnému oblečení bez zbytečných dekorů.

Květinový styl pro nevěstu

Květinové doplňky jsou nejoblíbenější volbou pro krátké vlasy.Zvláštní poptávka jsou věnce z čerstvých květin.Pokud mluvíme o trendech, pak je účes vyzdoben přesně stejnými barvami jako svatební kytice - měly by se překrývat.Pokud se vaše oslava koná koncem září nebo začátkem října, použijte javorové listy a kytice Kalina.Ale pro zimní oslavy si můžete udělat věnec z čerstvých větví jedle a krásné jmelí.

Dalším důležitým bodem je to, že květiny by se měly k krátkým vlasům připevňovat opatrně, ale velmi spolehlivě.Je nutné přemýšlet o tom, jak se budou dál udržovat.Masters nedoporučují pořizovat automatické sponky do vlasů nebo velké klipy.Malé neviditelné jsou mnohem vhodnější - snadněji se připevňují k účesu.Mnoho dívek se obává, že skutečné květiny „přežijí“ až do konce svatební oslavy.V tomto případě je lepší je nahradit příslušenstvím z umělých materiálů.S touto výzdobou se nemůžete bát vzhledu svého stylu.

Účesy pro krátké prameny s svatební závojem

Závoj pomůže zdobit obraz nevěsty a ženicha,které skrývají čelo malým prolamovaným okem.Udělá váš styl jedinečným, elegantním a neuvěřitelně stylovým.

Závoj je klasikou svatebního žánru

Sníte o výrobě účesu se závojem?Krátká délka ji vůbec neobtěžuje!Při výběru závoje nevěsty můžete zůstat v tradiční verzi nebo si můžete vyzvednout malý závoj z lehké krajky a tylu.Připevněte se k zadní části hlavy a krásně rozložte záhyby příslušenství - jste jen královna!

Účes nevěsty s tabletovým kloboukem

Při malém klobouku s tabletem bude nevěsta s krátkým účesem velmi originální.Klobouk může být se závojem, peřím nebo květinami a může být velmi skromný ve formě ploché palačinky.Takové doplňky jsou ideální pro elegantní oblečení - klasický oblek nebo úzké šaty.Prášky doplní stylové rukavice.

Kadeře pro krátké prameny

Sezóna 2018 se prostě nemůže obejít bez kadeře a kadeře.Uložení tohoto typu vyžaduje požadovanou délku - těsně nad rameny nebo čtverečky.Stejně důležitý je také výběr velikosti natáček.Nesnažte se natáčet krátké vlasy na malé natáčky - vypadá to jako ovce.Na krátkých vlasech je lepší udělat velký kadeř.Pomůžou vám natáčky ze železa nebo na suchý zip - kadeře vyjdou velké a neuvěřitelně měkké.Krátké prameny mohou být také navíjeny na kulmu a kadeřit ve vlnách kolem obličeje.Hlavní věc je dát vlasům tvar a nic nevydrží!

Stočené vlasyMůžete také trochu vyčesat a vyčesat - hlasitost se ukáže skvěle.Prostě neotáčejte rány - položte je do vlny nebo je jen vyčesejte.

Retro styl ve svatebních účesech pro krátké vlasy

Nelíbí se vám jednoduché kadeře?Chceš něco „SUCH“?Retro styl účesů splní váš sen.Hosté si na dlouhou dobu budou pamatovat nádherný obraz v duchu dávných dob.Vyberte si podle svého vkusu - kadeře ve stylu 80. let, česané 60. roky, vlny 30. let.Pamatujete si pin-up karty?Tento „trik“ opakujte při vytváření účesu.Je nutné pouze navinout velmi velké kadeře a ovinout je do vnitřku.Doporučují také vyrobit krásný hollywoodský zámek, jako slavné herečky počátku 20. století.Je ideální pro sofistikované oblečení.

Účesy v řeckém stylu pro krátké délky vlasů

Cítíte se jako bohyně s krátkými vlasy?Věř mi, je to snadné!Každý z vás má k dispozici moderní styl se starožitným příslušenstvím.Vlasy zašroubujte na velké natáčky, rozčesejte je zpět a přitiskněte je diadém, obruč nebo obvaz.A nezapomeňte posypat prameny silným vlasovým sprejem.Bez upevnění nebude styl trvat dlouho.

Tipy pro výběr

Když si vyberete svatební účes pro krátké vlasy, poslouchejte naše tipy.

  • Tip 1. Ideální délka pro vytvoření účesu je bob nebo čtverec, ale zkušení mistři jsou schopni vytvořit mistrovské dílo s kratšími srážkami (garcon, pixie nebo debut).
  • Tip 2. Vhodné pro styling aasymetrie.Tyto svatební účesy vypadají velmi zajímavě.
  • Tip 3. Účes by měl být krásný, ale měl by být také v souladu s výbavou.Čím bohatší jsou šaty nevěsty, tím méně příslušenství.