5 pravých diamantových stříhání vlasů

Rhombus je jedním z nejsložitějších a nejkrásnějších tvarů obličeje.Přitahuje pohledy, vyvolává zájem, činí obraz znatelným.Majitelkou kosočtverce jsou Holly Berry, Chloe Moritz, Ashley Greene, Cher, Madonna a Kate Hudson.Určitě vědí, které srážky pro obličej ve tvaru diamantu budou moci skrýt nedokonalosti jejich vzhledu a zdůraznit jeho přednosti.Vezměme si od nich příklad!

Charakteristiky tváře ve tvaru diamantu

Tvář ve tvaru diamantu se vyznačuje vysokými a širokými lícními kostmi, špičatou bradou a poměrně úzkým čelem.Linie vlasů zůstává půlkruhová.Tvář ve tvaru diamantu se často nazývá „diamant“ a „diamant“.Hlavním úkolem dám s obličejem tohoto tvaru je co nejvíce zúžit lícní kosti a lehce rozšířit čelo.Tím se „diamant“ přiblíží k dokonalému „oválu“.

Co přesně nelze udělat?

Podívejte se na tuto fotografii - pomůže vám pochopit, co přesně nelze pro diamantovou tvář udělat!

Pro kosočtvercovou tvář jsou naprosto nevhodné:

 • srážky, které odhalují oblast krku a brady;
 • Účesy s objemem v oblasti lícních kostí - dále rozšiřují střední část obličeje;
 • Rozdělování - zvětšuje délku obličeje a zaostřuje na úzkou bradu;
 • krátké srážky bez rány;
 • vysoké účesy;
 • Styling s hladce česanými vlasy;
 • Objemný objem shora, zvláště pokud nenosíte rány.

Správné srážky pro diamantový tvar

Jaký účes je vhodný pro „kosočtverec“?Nabízíme vám přehled nejlepších možností!

Srážky pro dlouhé vlasy

Svěží kadeře pokrývající její tváře a padající na ramena vypadají jednoduše luxusně a dokonale padnou na obličej ve tvaru diamantu.Nezapomeňte však, že byste neměli pěstovat dlouhé vlasy, pak je odstranit za uši - to jen upozorní na nedostatky.Pokud jde o rozloučení, mělo by být boční nebo diagonální.Vhodné jsou také účesy s objemem v bradě nebo v horní části uší.Budou mít o něco širší úzké čelo a bradu.

Další dobrou volbou by byla kaskáda a žebřík.Pokud jsou vlasy rovné, udělejte boční část.Pokud chcete centrální, musíte prameny navinout.

Srážky pro střední vlasy

Střední účesy pro diamantovou tvář se pravděpodobně neobejdou beztradiční modely:

 • Karet - hladký, stupňovaný nebo asymetrický, s požadovaným úhlem.Je lepší natáhnout vlasy žehličkou a dát jim objem v horní části hlavy.Můžete však vytvářet vlny - jsou také relevantní;
 • Podlouhlá fazole - zvýšená šíje účesu otevře krk labutě a podlouhlé přední prameny padající na lícní kosti zakryjí všechny nedokonalosti vzhledu;
 • Srážky na kudrnatých zámcích - dávají šance jakékoli možnosti a dokonale zdůrazňují všechny výhody obličeje.

Srážky pro krátké vlasy

Pro dívky s krátkými vlasy a tenkými vlasySvěží, rovný třesk s protáhlými okraji je perfektní.Jakýkoli objemný třesk však na takové tváři vypadá dobře.Hlavní věc není, aby byly hladkéa příliš plochý.

Další možností pro krátké vlasy je styling s objemem nahoře (pixy nebo garzon).Chcete-li to být velmi jednoduché - stačí použít trochu pěny na vlasy pro styling a zvednout ji se štětcem, takže neopatrný efekt.Kosočtverec může také ozdobit klasickou bob s ranou do brady.

Toto video ukazuje zajímavý účes pro kosočtvercový tvar obličeje:

Účesy pro kosočtverečnou tvář

) Diamantový tvar je náročný na styling.Perfektně se pro vás hodí:

 • Ocas koně - umístěte jej na zadní část hlavy a zvedněte kořenovou zónu tenkou špičkou hřebenu;
 • Svazek je nízký nebo střední, ale ne na horní části hlavy.Bezpochyby uvolněte několik tenkých kadeřů na obličeji.Tento stylový styl funguje dobře s rány;
 • Prýmek je asymetrický, s kroucením, tkáním zdarma a velkými kadeřemi blízko obličeje.

To je zajímavé! Chcete změnit barvu vlasů nebo účes, ale obáváte se, že experiment nebude úspěšný?Zdarma program pro výběr účesů.Stačí jen nahrát svou fotku!

Makeup pro obličej ve tvaru diamantu

Úprava tvaru pomůže nejen dobrému střihu pro obličej ve tvaru diamantu, ale také správnému make-upu.Jeho hlavním cílem je zvýšit dolní čelist, snížit lícní kosti a dát obličeji oválný tvar.Při řešení úkolu postupujte podle těchto tipů:

 • Tmavý tónový základ nebo prášek je vně lícních kostí.Přesuňte kartáč od středu lícní kosti k hornímu konci ucha - vizuálně se zúží střední část obličeje;
 • Lehký prášek nebo nadace - brada a čelo;
 • Červenky - jsou položeny jemnou linií směrem ke středu ucha.Vyberte si jemné pastelové barvy;
 • Velmi pečlivě promíchejte hranice mezi práškem, červenáním a tonálním základem;
 • Zdůrazněte rty a oči - odvrátí to pozornost od nedokonalostí.Jsou-li rty tenké, použijte lehkou rtěnku - díky tomu budou ještě nafouklejší;
 • Zvláštní pozornost věnujte vytvoření tvaru obočí - zastavte se na měkké obloukovité linii s malým zauzlením.Rovné obočí je však přísně kontraindikováno - lícní kosti ještě zvětší.

Viz také:Tajemství, která vám pomohou vybrat ten správný účes pro váš typ obličeje, postavu a věk.