6 srážek s asymetrií

Asymetrický stříška je velmi odvážný, odvážný a ultramoderní.Stále více stylové a módní dívky preferují tento účes.Dozvěděli jsme se o ní více!

Vlastnosti asymetrického účesu

Asymetrický nebo šikmý stříška vychází z klasických možností - stříška nebo fazole.Od nich se liší pouze rozdílem v délce pramenů na obou stranách obličeje.V některých případech je rozdíl téměř nepostřehnutelný, v jiných to může být od 2 do 10 cm.

Pokud kterýkoli pán dokáže udělat obvyklý účes, pak jeho šikmá možnost není dostupná pro všechny.Jen zkušený odborník je schopen zvládnout tak obtížný úkol, který uspěje v krásné a hladké přechody z krátkých na delší vlasy.Struktura pramenů nehraje poslední roli v obecné formě tohoto střihu.Za nejvíce vítěznou možnost se považují dokonale rovné a hladké vlasy.Ale na vlnitých vlasech se taková varianta stříšky dívá na všech 5 bodů.Obrázek se ukáže být energický a neuvěřitelně sexy.

Asymetrický čtverec lze bezpečně provádět v jakékoli délce - krátké, střední nebo dlouhé.Vše záleží na vašem vkusu a vzhledu.Hustota vlasů také moc nezáleží, protože existují dvě různé techniky najednou.

A další tip: při výběru délky střihu nepřekračujte asymetricky.Šikmé obrysy stříšky mohou výrazně změnit vzhled, není však vždy úspěšný.

Druhy šikmých stříšek

Při pohledu na níže uvedenou fotografii pochopíte, že stříška má mnoho různých „tváří“.Seznamte seblíž s každým z těchto účesů.

Klasická

Klasická verze šikmé stojany může být provedena jak na středních, tak na dlouhých vlasech.Různé délky pramenů zdůrazňují ovál a jsou vhodné pro téměř všechny typy obličejů.Rozdíl může být 10 cm nebo více.
Během pokládky by se za ucho měly pokládat krátké zámky a dlouhé by měly být dotaženy a položeny do obličeje.Nezapomeňte si vlasy předem předem vyhladit žehličkou - to dodá lesk a lesk.Pamatujte, že takový střih vyžaduje neustálé a velmi pečlivé styling a pravidelnou opravu.V opačném případě budou vlasy vypadat neudržovaně.

Absolvoval

Asymetrický prodloužený bob srážky se perfektně kombinuje s odstupňovaným odstupňováním navrženým Vidalem Sassunem.To nevyžaduje zvláštní čas strávený na styl a vždy vypadá krásně, nedbalé a romantické.Stupnice je navíc schopna napravit některé nedostatky kulaté, obdélníkové nebo čtvercové tváře.
Šikmý odstupňovaný stříška nejčastěji vystupuje s podlouhlým typem rány.Je ideální pro vlasy jakéhokoli typu - kudrnaté i rovné.

Na noze

Asymetrické stříhání na noze není vhodné pro každého.Otevírá krk, bradu a šíje - tyto oblasti musí být perfektní.Již extravagantní obraz vytvořený čtvercem na noze lze ještě vylepšit.Chcete-li to provést, asymetricky ořízněte prameny na obou stranách obličeje a také vytvořte třesky klínem.

Tato forma je nejlepšíVypadá na trojúhelníkový nebo oválný obličej.V neposlední řadě je barva vlasů.Čtverec s nohou se doporučuje stříhat na tmavé, nasycené vlasy, což zdůrazňuje půvab šikmých linií.Také takový účes nevylučuje zajímavé a neobvyklé možnosti zbarvení - od zvýraznění a propojení po pixely.

Další informace o podvozku nohou viz tento článek.

Se třesky

Šikmý střih se třesky umožňuje jakékoli experimenty se vzhledem.Tradiční rány těsně nad obočím, velmi krátké rovné, podlouhlé po straně - vyberte možnost, která odpovídá tvaru obličeje.Pokud jste nikdy předtím neřezali rány, zastavte se u šikmého modelu, který musíte položit na nejdelší stranu účesu.Pokud se vám nelíbí, můžete ji rychle pěstovat nebo jen bodnout.

Šikmý čtverec rohu

V módě sezóny 2016 je zvláštní místo obsazeno čtvercovým účesem s úhlem nebo prodloužením.Jedná se o stylovou kombinaci protáhlých tresků, které se proměňují v celkovou hmotnost vlasů, s klasickým čtvercem na noze.Rozdíl v délce na stranách může být malý nebo kontrastní.Zadní strana je ale upravena co nejkratší nebo dokonce oholená, aby byl přechod jasnější a znatelnější.V závislosti na technice mohou prameny v této zóně ležet rovné nebo kaskádové.Mohou být také oříznuty metodou chůze, která způsobuje, že konce vlasů jsou zoubkované.

Toto je skvělá volba pro přímé a kudrnaté prameny.Čtverec s rohem je univerzální, protože kromě obvyklýchstyling vám umožní používat populární fleece, kadeře, "coca" a "banány".K doplnění tohoto účesu pomůže šikmé nebo rovné rány.

S oholeným chrámem

Tento stylový účes zdůrazňuje mimořádnou povahu a upoutá pozornost.Šikmé náměstí s vyholeným chrámem je ideální pro velmi tenké vlasy.Kombinace asymetrie a rovnoměrného střihu vytváří dojem hustých a hustých vlasů.Efekt můžete vylepšit tetováním, neobvyklým vzorem nebo jasným zbarvením.

Položení šikmého stojanu

Různé styly asymetrického stojanu často mění obrázek v závislosti na události nebo náladě:

  • Tradiční styling- začíná od temene hlavy, poté jde dozadu, usuší zámky u kořenů a zvedá je kartáčem.Konce vlasů jsou ohnuty dovnitř - tímto způsobem jsou vlasy položeny po stranách;
  • Původní styling - vlasy na koruně jsou usušeny a zkrouceny kartáčem uvnitř a vlasy ve spodní části jsou stočené (klobouk s peřím).Zdůrazněte tipy pomohou modelovat vosk;
  • Styling dlouhého asymetrického střihu - nevyžaduje se od vás žádná další akce.Dost fén, žehlení a kulatý kartáč;
  • Večerní styling - sviňte vlasy na natáčky nebo použijte žehlení.Hotové kadeře potřást rukama a fixovat lakem.
6 JEDNODUCHÉ A KRÁSNÉ MOŽNOSTI BALENÍ
Styling pro krátké vlasy: 3 stylové nápady |G.Bar |Ó můj pohled!
VELKÁ BUNCH se SOCK.RYCHLÉ VLASY