8 módní účesy pro ženy 2019

Vzhledem k módním srážkám žen z roku 2019 můžeme s jistotou říci, že tato módní sezóna bude velmi neobvyklá.Kromě obvyklých účesů přichází v módě také neočekávaná rozhodnutí o designu - široký výběr vám umožní vybrat si, co se vám líbí.Pojďme si to hned teď!

Kaskáda

Srážky pro dlouhé vlasy si nelze představit bez kaskády.Univerzální účes se hodí naprosto každému - nezáleží na tloušťce vlasů nebo tvaru tváře.Díky tomuto střihu získávají vlasy další objem a obraz se stává harmonickým a relevantním.

Klasická verze je střih s prameny různých délek, které plynule přecházejí do sebe.Kaskáda může být provedena buď přes celou hlavu, nebo pouze na pramenech, které rámují obličej.Můžete si vybrat kaskádu s podlouhlými šikmými rány, což je ideální pro dívky s kulatou tváří.

Postupné srážky

Pokud první verze používá plynulý přechod délky, pak s odstupňovaným srážkem, všechnysituace je úplně jiná.Vyznačuje se víceúrovňovými prameny, jejichž rozdíl v délce může být velmi velký.Například na jedné straně jsou prameny ponechány rovné a na druhé straně jsou řezány v úhlu 45 stupňů.Kromě toho může takový střih okamžitě zahrnovat 2 nebo dokonce 3 délky.To je přesně jeho hlavní kouzlo.

Postupné účesy vypadají velmi působivěalevyžadují zvláštní péči.Nebuďte líní pravidelně ořezávat roztřepené konce a také používat produkty pro chlupaté vlasy.

Bob

Další nenahraditelný trend, který bude vždy v módě.Specialisté rozlišují několik poddruhů fazole:

  • s ostrým protažením;
  • texturované - konce vlasů se stříhají pomocí žebříkové techniky a trochu se frují;
  • asymetrický - pokud dříve byla asymetrie buď týlní oblastí, nebo vlasy před ní, pak v příštím roce návrháři nabízejí zcela odlišný přístup.Nyní můžete uprostřed nechat několik protáhlých pramenů;
  • s vyholenou šíjí - ideální řešení pro fanoušky krátkých srážek.Délka vlasů vpředu dosahuje klasické úrovně a týlní část je co nejkratší.S téměř oholenou šíjí hlavy se vlasy na koruně stanou velmi velkolepými.

Kare

Popularita tohoto střihu na středních vlasech roste pouze každý rok.V současné módní sezóně se mezi všemi čtyřmi druhy čtverců rozlišují tři najednou:

  • s prodloužením v obličeji - jedná se o jakýsi kompromis mezi dlouhými vlasy a elegantním účesem.Když se na ni podíváte v profilu, získáte ostrý úhel.Kočka s prodloužením je také často doplněna rovným nebo šikmým třeskem;
  • s odstupňovanými prameny - konce pramenů jsou oříznuty kroky, které vytvářejí další objem.Je-li to žádoucí, je gradace doplněna přímým třeskem;
  • ultrashort direct -délka vlasů je nastříhána na úrovni ušních uší.

Pravda, další možnosti jsou také velmi populární.

Mimochodem, víte, jak zvolit odstín vlasů podle barvy obličeje?

Pixie

Módní srážky pro krátké vlasy se neobejdou bez pixelů.Jeho hlavním rysem je zkrácená týlní a temporální oblast.Účes je vyroben z objemných zámků různých délek, stejně jako řídkého třásně, seříznutého v půlkruhu.

)

Jak udělat vlasy lesklé a hladké?3 super tipy:

Iroquois

Pro extravagantní dámy je krásný módní trend zvaný Iroquois.Tento střih zahrnuje zcela oholenou whisky (někdy je oříznut pod „ježka“) a hustou hromádku pramenů na zadní straně hlavy.Mohawk můžete pokládat různými způsoby - hřeben a výtah, kravatu v hladkém ocasu, nošení s volnými vlasy, hřeben na bočním dělení.

Módní asymetrie

Asymetrický účes jde do jakéhokoli tvaru obličeje av některých případech to dokonce pomáhá vizuálně protáhnout.U odvážné mládí je obvyklé zcela oholit prameny na jedné straně a ponechat délku na druhé straně.

Pod chlapcem

Aktivní moderní dámy budou určitě jako účes „pro chlapce“.Má jednu jedinečnou vlastnost - zdůrazňuje kouzlo mladých dívek a způsobuje, že ženy stárnoumnohem mladší.A pokud jde o pohodlí, tento střih přeruší všechny možné záznamy.

Při zvažování stylingu zvažte tvar obličeje a strukturu vlasů.Můžete si vytvořit kreativní nepořádek, hladce rozčesávat vlasy na stranu nebo zpět a položit je do úhledných zámků s voskem.