9 srážky, které nemusí být stylizované

Srážky, které nevyžadují styling - je to mýtus nebo realita?Jsou tam opravdu?Skutečně existují a potěší naše módy s lehkostí a jednoduchostí.Podívejme se na každou z nich.

Bob

Krátké vlasy jsou ideální pro vytváření účesů, které nevyžadují styling.Bob je jednou z nejoblíbenějších a výherních možností.Takový střih je pro každého bez ohledu na věk a tvar obličeje.Pokud jde o strukturu, prameny by měly být naprosto hladké - fazole je přísná, stručná a šíleně elegantní.Majitelé kudrnatých vlasů se ale neobejdou bez stylingu, pokud dávají přednost neustálému kreativnímu nepořádku.

U velmi jemných vlasů byste se měli soustředit na stříhání vícevrstvé fazole.V tomto případě se prameny neřežou v jedné linii, jako v tradiční technice, ale ve vrstvách - od krátkých po dlouhé.Mimochodem, pro velmi silnou hlavu vlasů bude tento model také skutečnou spásou.Vícevrstvá fazole ztenčí silné prameny a učiní prvky elegantnějšími.

Pro nepochopitelné majitele obličeje doporučujeme zůstat na asymetrické fazole.Asymetrie odvrátí pozornost od nedokonalostí a různé délky vlasů způsobí, že obraz bude hravý a jasný.Ozdobte tento účes srážky (dlouhý a šikmý).Skryje vrásky na čele a vizuálně zúží její širokou tvář.

Kare

Tento grafický střih s přímými, jasnými liniemi vyžaduje minimální úsilí, aby si zachoval svůj tvar a krásný vzhled.Chcete-li, aby čtverec vypadal stylově, jak je znázorněno na fotografii, provlékněte prameny hladce a vysušte jevysoušeč vlasů, otáčením špiček dovnitř kulatým kartáčem.Pro úpravu vlasů naneste na vlasy malé množství pěny.

Pozor!Grafický stříška přitahuje zvýšenou pozornost na obličej - pokud máte nuance, které je třeba skrýt, vyberte jiný model.

Kočár s asymetrií není o nic méně relevantní.Různé délky vlasů vypadají velmi zajímavě a nevyžadují styling.Stačí si umýt vlasy a osušit je vysoušečem vlasů, mírně kroužit konce kartáčem.

Viz také: 6 jednoduchých a krásných stylů náměstí

Tip! Mnoho dívek si vybírá čtverec s protáhlými předními prameny, vypadá to krásně a elegantně - vashvolos.com/strizhka-bob-kare-s-udlineniem.

Francouzský účes

Francouzský účes je nejlepší volbou pro ty, kteří sní o objemu, ale nechtějí trávit čas vytvářením stylingu.Technika je velmi jednoduchá: mistr stříhá vlasy v řadě a každou část silně táhne.Většina vlasů je ošetřena nůžkami a pro zónu v chrámech budete potřebovat speciální břitvu.Zlomí loknu a dává vlasům nádherný a vzdušný vzhled.

Významné plus francouzského střihu - dokonce roste zpět, vypadá dobře a neztrácí tvar.Výlet do kadeřníka bude zkrácen na jednou za šest měsíců!

Rhapsody

Dámské srážky, které nepotřebují styling, se neobejdou bez tohoto stylového modelu.Leží dokonale na hustých a dlouhých vlasech.Hlavním rysem rughody je rozdíl mezi hlavní délkou a prameny na koruně, stejně jako přítomnost žebříkublízko obličeje.Tato technika poskytne účesu elegantní a dobře upravený vzhled bez složitého stylu.Kromě toho lze rossody stříhat i na kudrnaté vlasy.

Roztržená kaskáda

Kaskádový střih pro vlnité vlasy, který nevyžaduje styling, zahrnuje použití zvláštního ztenčení.Poskytuje pramenům extra objem a umožňuje navždy zapomenout na styling a fén.Čím přirozenější je proces sušení, tím neobvyklejší a atraktivnější bude výsledek.A další důležitý faktor - roztržená kaskáda vypadá působivě na jakékoli struktuře (rovné i zvlněné).

Cessun

Tento model v moderním výkladu miluje mnoho žen.Klasické provedení sessun poskytuje přítomnost krátkého třesku, vyříznutého v půlkruhu, takže prameny na boku jsou kratší než na zadní straně hlavy.Nejnovější módní trendy nabízejí sezun s odstupňováním pramenů a asymetrickými nebo protáhlými rány.

Mladé ženy dostávají od sesson individualitu a zralé dámy mohou ztratit pár let.Z relace se vaše vlasy stanou nádhernými a objemnými.Navíc je to nejlepší způsob, jak skrýt vady a nuance.V krátké verzi, účes zcela otevře krk a krásně rámuje tvář.Pokud je střih proveden na středních vlasech, krk zůstává zakrytý.Jedinou nevýhodou je, že takový střih vyžaduje častou úpravu délky.Mimochodem, musí být prováděna profesionálem.

Gavrosh

Gavrosh vstoupil do módy koncem 60. let po vydánína obrazovkách románu Hugo "Les Miserables".Její vzpurný odvážný vzhled se rychle zamiloval do dám všech věkových skupin a typů.Jedinou podmínkou je, že musíte mít půvabný a dlouhý krk a krásnou řadu lícních kostí.Gavrosh lze provádět na vlasy libovolné délky.Je ideální pro křehké a drobné dívky, které nemají příliš velké rysy.

Při provádění tohoto střihu pán krátce stříhá prameny po celé hlavě.Pouze oblast na zadní straně hlavy zůstává delší.Je naskládán fénem a vytváří krásné vlny.Tradiční tvar gavroše lze upravit přidáním většího objemu na zadní straně hlavy nebo zdobením třesky.

Garzon

Při výběru sestřihu, který nevyžaduje styling, věnujte pozornost garzonu.Když je to provedeno, mistr silně frézuje rány, whisky a zadní část hlavy.To zlepšuje tvar a způsobuje, že obraz je těžkopádný a odvážný.Pro velmi tenkou hlavu vlasů je vhodný zubatý obrys a pro široké lícní kosti - podlouhlé silné rány.

Fanoušci klasiků hladce rozčesávají vlasy a rozmazávají je malým množstvím gelu nebo pěny.Nejvíce však dávají přednost lehkému otřesu s nádechem nedbalosti.Se správným šatníkem a make-upem se Garson velmi harmonicky vejde do vašeho nového vzhledu a působí dojmem aktivní a sebevědomé ženy.

Pozor!Laconic forma tohoto účesu nebude moci zakrýt nedostatky, tak to je lepší pro majitele kulatého nebo čtvercového tvaru obličeje odmítnout to.

Pixie

Pixie (víla nebo elf) vás učiní sofistikovaným, ženským a velmimiláčku.Zvláště dobře vypadá na dívky s úzkou, tenkou tváří a malými rysy.S pixie se všechny vlasy stanou velkolepými a objemnými - to je skutečný všelék na tenké vlasy.Účes otevírá linii krku a brady, takže tyto oblasti musí být dokonalé.Odborníci říkají, že ženy s takovým účesem vypadají mladé a odvážné, uvolněné a sexy.

Podrobněji o řezání pixelů jsme napsali v tomto článku.

Také si můžete zpestřit svůj obrázek a udělat takové rychlé účesy:

)
Styling pro krátké vlasy: 3 stylové nápady |G.Bar |Ó můj pohled!
VYKONÁVÁNÍ „MOKRÉHO ÚČINKU“.Lehké a rychlé stočení za 5 minut
Chcete styling bez velkého úsilí?Tričko vám pomůže!- Všichni buďte laskaví.Číslo 709 ze dne 23. 11. 15