Asymetrické srážky: krátké a střední vlasy

Krásné asymetrické srážky na středních vlasech vás odliší od davu a umožní vám vytvořit obraz mladé a odvážné dívky.Vyzkoušejte na sobě několik módních možností pro nadcházející sezónu!

Asymetrie ve vlasech - výhody účesu

Asymetrický účes je módní a krásný, ale to není celý seznam důležitých výhod.Lze jej bezpečně doplnit těmito plusy:

 • Odstraňuje problém rozštěpených konců;
 • Dělají vlasy dobře upravené a zdravé;
 • Poskytuje objem tenkým a řídkým zámkům;
 • V důsledku ztenčení a stříhání pramenů se velmi silné vlasy stanou upravenými a poslušnými;
 • Rozptyluje pozornost od malých odstínů vzhledu - plné tváře, nedokonalé uši, rty nebo nos;
 • Vhodné pro všechny typy tváří;
 • Zjemňuje úhlovou tvář mnohem měkčí;
 • Má omlazující účinek a zdůrazňuje hlavní výhody vzhledu;
 • Nemá žádná věková ani statusová omezení.

Jak vybrat správný účes s asymetrií?

Asymetrický účes se považuje za univerzální, ale při jeho výběru je třeba vzít v úvahu také několik klíčových bodů:

 • Každá varianta je vhodná pro oválné tváře a středně dlouhé vlasy;
 • U čtvercové a kulaté tváře je lepší zvolit účes, který vytváří objem v kořenové zóně.Šikmý třesk a boční část vám budou vyhovovat;
 • Dívkám s trojúhelníkovým typem a sekanými lícními kostmi se doporučuje opustit objem u kořenů.

Asymetrické účesy pro krátké vlasy

Asymetrie střihu nakrátké vlasy jsou docela běžné u moderních dám.Nyní je reprezentována několika možnostmi.Podívejme se na každou z nich.

Pixie

Mimořádný účes, jehož vrchol popularity nastal v polovině 20. století.Mezi hlavní rysy pixelů patří dlouhý třesk, mírně zvednutý krk a krátké prameny v chrámech.To vše tvoří další svazek.Asymetrie v sestřihu pixie neomezuje ženy ve zbarvení nebo stylingu.S ní můžete bezpečně přejít na jakýkoli experiment.

Tomboy („tomboy“)

Krásný střih se provádí na základě zkrácené fazole - prameny po celé hlavě majírůzné délky a jsou nedbalé.Tomboy je ideální pro tvář jakéhokoli tvaru a svěží, husté vlasy.Navíc nepotřebuje velmi složitý styl.Stačí si na hlavu nanést malý vosk, zamáčknout zámky rukama, vytvořit nepořádek a vše vysušit fénem.Díky tomuto účesu vypadá žena mladší.

Střih s oholeným chrámem

Nebojíte se změny?Dámské krátké asymetrické účesy s oholeným chrámem by měly vyhovovat vašemu vkusu.Mohou být prováděny na vlasy různých délek - od krátkých po velmi dlouhé.Profesionální řemeslník bude schopen stříhat prameny tak, aby oholené části byly viditelné při pokládání a byly skryty doslova jedním tahem štětce.

Strana

Technika asymetrické stránky má vysokou úroveň složitosti.Aby byl jasný obrys, každý zámek v němvlasy by měly být dokonale rovné.Moderní stylisté nabízejí řadu různých možností stránky - vyberte si podle svého vkusu!Navíc, pokud se dříve věřilo, že takový sestřih potřebuje pouze silné vlasy, nyní se provádí na málo silných pramenech.

Bob

Další pozdravy z minulosti - fazole, kterou všichni milovali, se poprvé objevila v 50. letech!Moderní dívky nosí tento účesový výstřižek buď s otevřeným čelem nebo s podlouhlým třeskem.

)

Viz také několik možností pro tento střih v tomto článku.

Asymetrické srážky pro střední vlasy

Asymetrické účesy pro střední vlasy jsou ještě rozmanitější.Zde je stručný přehled nejmódnějších modelů stříhání vlasů v sezóně 2019.

Vlk

Účes dostal své jméno ne náhodou - navenek se podobá rozcuchané hřívě vlka trčícího po celé své délce.Tento střih se provádí kroky na zadní straně hlavy, a vlasy jsou řezané co nejkratší.Vlk s podlouhlými rány je nejdůležitější - lze jej snadno přizpůsobit jakékoli tváři.

Prodloužená stříška

Tento módní účes je ideální pro dívku s krátkým krkem.Díky speciálnímu tvaru stříšky je vzhled elegantní a ideální pro velmi silné vlasy.Pokud jde o texturu, je také velmi důležitá.Odborníci říkají, že tento střih lze provést pouze na rovných vlasech.Pokud máte kudrnaté nebo kudrnaté zámky,zásoby na žehlení.

Budete mít zájem o:

Kaskáda

Asymetrická kaskáda je řezána žebříkem od koruny k jejím koncům.Tento střih je vhodný pro kulaté a čtvercové tváře i pro vlasy, které potřebují objem.Jakékoli rány vypadají perfektně s kaskádou - dlouhé, šikmé, krátké.Dívky s takovým stylem nemusí přemýšlet o tom, jak tiše pěstovat asymetrický účes - vypadá to skvěle i po několika měsících bez korekce v salonu.

Viz také:

Zjistěte, který účes vyhovuje vašemu typu obličeje:

Jak se starat o asymetrický střih?

Aby tento účes vždy vypadal dobře, musíte se naučit hlavní zásady péče:

 • Nákup stylingových produktů a ošetření pramenů po použití vysoušeče vlasů;
 • K vytvoření večerního stylu budete potřebovat kleště, pomocí kterých můžete vytvářet hravé kadeře a romantické kadeře;
 • Pro nerovný stojan je žehlení velmi důležité - díky narovnání pramenů vypadá elegantně;
 • Po aktivním používání stylingových výrobků je velmi užitečné vyrábět masky.