Balayazh pro zrzavé vlasy: jasný a moderní

Barvení balayazů na rudých vlasech je moderní a velmi relevantní technika, která může zkrášlit krásy všech věkových skupin.

Vlastnosti zbarvení

Zručně vyrobený balayaz na měděných vlasech vypadá velmi krásně, přitažlivě a jasně.Tento postup má však jednu nevýhodu - barva velmi rychle ztmavne, takže ji musíte pravidelně aktualizovat.Musíte také doplnit speciální kosmetiku (šampon, balzám nebo masku), abyste ochránili barvu a obnovili strukturu vlasů.

Barvení tohoto druhu není pro každého.Hlavní podmínkou jeho implementace jsou silné, husté a absolutně zdravé prameny.Pokud jde o účesy, vícevrstvé srážky jsou považovány za nejlepší možnost - krátký let po schodech nebo kaskáda.Slouží jako ideální základna pro balayazhu s ztmavnutím nebo zesvětlením špiček.Kromě toho s takovým účesem můžete snadno vytvořit slavnostní styl - stačí natáhnout vlasy na natáčky nebo je zvlnit železem a vytvořit tak velkou vlnu.Pokud chcete jít nad rámec tradičních účesů, můžete se rozhodnout pro jakoukoli asymetrickou nebo odstupňovanou verzi.

Výhody balayazh

Balayazh s červenou barvou má řadu výhod, které jí pomohly stát se nejslavnější ze všech moderních technik:

 • Umožňuje vám vytvořit stylový a módní vzhledhodný červeného koberce;
 • Neexistuje žádná věková omezení - vypadá to skvěle na mladých dívkách i dospělých ženách;
 • Masky šedé vlasy;
 • Vypadá stejně krásně na vlasy různých délek a struktur - krátké, střední a dlouhé, hladké nebo kudrnaté;
 • Dává vlasům zvláštní objem, což jistě potěší majitele vzácných a tenkých pramenů;
 • Nezpůsobuje příliš mnoho poškození vlasů a je považován za šetrný;
 • Obnovuje vzhled bez nutnosti jakýchkoli významných změn;
 • Vypadá to velmi působivě a co nejpřirozeněji.

Jak vybrat správnou barvu?

Pokud se rozhodnete vyrobit balayazh v červených tónech, vyberte si odstín podle individuálních charakteristik vzhledu.Aby nedošlo k chybě s výběrem, vyhledejte radu zkušeného kolorista nebo použijte naše doporučení.

 • Tip 1.Majitelé čisté kůže jsou ideální pro přírodní odstíny - karamel, čokoláda, pšenice, ořechy, hnědá a med.Díky kombinaci jemných tónů bude účes vypadat nejen velmi módně, ale také přirozeně.
 • Tip 2.Ženy s bronzovou a tmavou pokožkou mohou bezpečně používat lilek, mahagon, mochu, červené nebo jiné světlé barvy.

Balayazh pro červené dámy - 13 možností

Zbarvení balayazu pro zrzavé vlasy je několika typů, z nichž každý si zaslouží zvláštní pozornost.Zvažte je na příkladu těchto fotografií.

Classic

Klasická chata navrhuje roztažení barvy od tmavých kořenů ke světlým koncům.Vypadá to přirozeně a je jedním z hlavních trendů sezóny.

Nasycený

Toto je skvělé řešení pro ty, kteří chtějí získat sytější a tmavě červený odstín zředěný světlými slunečnými tóny.Vlasy barvené tímto způsobem se třpytí všemi odstíny červené a vypadají velmi živě.

Přírodní oslnění

Tato verze balazhyazu je pravděpodobně nejpřirozenějším účinkem.Světelné přírodní záření harmonicky splývá s základní barvou a připomíná prameny spálené v paprscích letního slunce.Díky tomu získáme objemné a zářivé vlasy.

Měď

Měděný balayaz dává vlasům extra jas a výraznost.Vlasy barvené tímto způsobem svítí a třpytí ve světle.Aby získal takový jedinečný efekt, mistr nejprve odlehčí prameny a poté je naladí měděným odstínem.

S třásněmi na obličeji

Tento typ balayazu má velmi silný účinek proti stárnutí, proto ho ženy často vybírají po 30. Pramenech kolemtváře mohou být tmavé i světlé, ale zbývající vlasy by měly zůstat červené.Takové zbarvení zdůrazňuje vlastnosti a upoutá oko na krásnou tvář.

Červená

Balajazh s načervenalými červenými prameny jistě osloví statečné a sebevědomé ženy.Majitelé tak jasného účesu nikdy nezůstanou bez pozornosti ostatních - pamatujte na tuto skutečnost.Také pro nové vlasy musíte změnit make-up a vybrat jasnější a barevnější šatník.

Gradient

Přechod nebo degradace nevyšla z módy několik sezón.A to je přirozené - plynulý přechod od tmavě červených kořenů k měděným nebo světlým špičkám vypadá dobře!V případě potřeby můžete použít nejen přírodní, ale také světlé odstíny - fialová nebo žlutá.

Následující video vás seznámí s technikou barvení balayazových vlasů v měděných odstínech:

Světlé peří

Lehké tenkéZámky rozptýlené po celé délce vlasů zdůrazňují hloubku červené barvy a činí ji ještě jasnější a neobvyklejší.To je nejlepší řešení pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet blondýna, ale o tomto kroku se nemohou rozhodnout.

Tmavě

Balayaz s hnědým, čokoládovým nebo tmavě červeným nádechem je klasikou žánru, která nikdy neopustí kadeřnictvímóda.Vypadá to velmi stylově, elegantně a přirozeně, a proto získala obrovskou popularitu.

Pouze u špiček

Pokud se bojíte poškodit své vlasy a nechcete je barvit celou dobu, zkuste zpracovat pouze konce vlasů.Nelíbí se vám - vymalovaný díl můžete vždy oříznout a vrátit se k původní barvě.K dosažení přirozeného účinku spálených pramenů použijte světlé odstíny - pšenice, perla, popel atd. V případě potřeby lze konce natřít zelenou, růžovou, modrou a červenou.

Med

Přírodní tón medu dokonale doplňuje červené vlasy.Záblesky sladkého medu, blikající na pozadí ohnivých vlasů, jsou považovány za nejlepšímožnost pro aktuální letní sezónu.

Černá

Černá chata leží velmi dobře na tmavě červeném podkladu.Lze jej kombinovat s měděným nebo červeným tónem - výsledek je prostě vynikající!Černá barva může být bezpečně nanesena jak na konce vlasů, tak na kořenovou zónu.V prvním případě dostaneme ohnivý červený vrchol, který se postupně mění v černé špičky.Ve druhém - tzv. Zpětné zbarvení s temnou korunou a jasnými plameny na špičkách.V obou verzích bude obraz jasný a originální.Hlavní věc je udělat správný přechod z jedné barvy do druhé.Měl by být měkký a důkladně omytý.Pokud si přejete, můžete si vyrobit klasickou chatrč, „rozptylující“ zámky černého stínu na vlasy.

Světlé

Kontrastní balayaz pro tmavé vlasy je skvělou volbou pro zrzavé krásy.Pro malování se zpravidla vybírají jasné nestandardní barvy - oranžová, žlutá, červená.

Balayazh pro různé délky

Při barvení tímto stylem je velmi důležité vzít v úvahu délku vlasů.Dlouhé vlasy vám umožňují provádět jakékoli experimenty se složitými přechody a kombinacemi 2-3 odstínů.Harmonicky vypadá jako imitace přirozeného vyhoření, stejně jako nestandardní barevné kombinace.

Důležité! Pokud plánujete barvit většinu vlasů, buďte velmi opatrní a přesně dodržujte všechna doporučení.Pamatujte, že v případě nesprávného použití barvy můžete snadno rozdělit většíčást vlasů.

Červené vlasy střední délky vypadají živě a stylově.Pro ně je vhodné zvolit světlejší odstín - vizuálně zvýší délku, zvýší nádheru pramenů a osvěží pleť.Milovníkům jasných barev se doporučuje zůstat na červené balayazhe.

Pokud jde o krátké srážky (bob, čtverec nebo sesson), lze na nich provést i balayazh.V tomto případě stačí provést měkký přechod na tmavší nebo světlejší barvu.Zdůrazní strukturu účesu a dodá mu originalitu.

Informace o tom, jak vyrobit domovskou chatu , naleznete v tomto článku.

Kdo nemůže udělat jamku pro míč?

Obarvení na červené vlasy má několik kontraindikací:

 • Použití přírodních barviv - basma a henna.Barva na nich buď neleží vůbec, nebo dává velmi neočekávaný výsledek;
 • Poškozené prameny - nejprve je ošetřte obnovujícími balzamy a masky;
 • Problémy s pokožkou hlavy - lupy nebo seborrhea;
 • Ztráta vlasů;
 • Období kojení;
 • Těhotenství;
 • Trvalé mávání - mezi chemií a malbou by mělo uplynout alespoň 3–4 týdny.

To je zajímavé! Typy zvýraznění pro zrzky - 6 módních skvrn

Jak se starat o červený balazyazhem?

Po barvení na červené vlasy se postarejte o řádnou péči o vlasy.Tato jednoduchá pravidla vám s tím pomohou.

 • Pravidlo 1.Před zákrokem nemyjte vlasy po dobu 2dny.
 • Pravidlo 2.Červené vlasy jsou suchější, takže před malováním je třeba na ně nanést kosmetický olej - lopuch, ricinový, mandlový, broskvový nebo olivový.Počkejte asi hodinu a poté opláchněte vodou.
 • Pravidlo 3.2 týdny po lakování nepoužívejte vysoušeč vlasů, kulmu a žehlení - nechte pevně fixovat složení inkoustu.
 • Pravidlo 4.Přepněte na šampon pro barevné vlasy - umožní vám to trvale zachovat intenzitu pigmentu.
 • Pravidlo 5.Pravidelně nanášejte masky s hydratačními, výživnými a regeneračními účinky.Opraví poškozenou strukturu během barvení.
 • Pravidlo 6.Aby se zabránilo vymývání barev, nemyjte proužky chlorovanou vodou.
 • Pravidlo 7.Nezapomeňte na pokrývky hlavy - noste je v chladu a v letním vedru, protože studený a horký vzduch jsou hlavními nepřáteli vlasů žen.
 • Pravidlo 8.Vyberte stejnou značku výrobků pro péči o vlasy.

Viz také:Jak udělat chýši v jasně červené barvě (video)