Bangs pro čtvercový obličej - TOP-7 nejlepších možností

„Square“ je komplexní možnost, která představuje mnoho různých problémů.Existuje však ideální způsob, jak upravit úhly a učinit obličej jemnějším!Správně zvolený třesk pro čtvercovou tvář se stane samotným nástrojem, pomocí kterého můžete změnit svůj vzhled mimo rozpoznávání.

Která tvář se nazývá čtvercová?

Majitelé čtvercové tváře mají přibližně stejnou šířku čela, lícních kostí a brady.Kromě toho se posledně jmenovaný vyznačuje spíše ostrými obrysy, protože vypadá velmi masivně.Poměr tohoto formuláře je na fotografii jasně viditelný.

Nejvýznamnějšími představiteli tohoto vystoupení jsou Demi Moore, Salma Hayek, Catherine Zeta-Jones, Jessica Simpson, Angelina Jolie, Diana Krueger a mnoho dalších hollywoodských osobností, které jsou již dlouho uznáványstyl ikon.

Ideální volba třesku

Která rána jsou vhodná pro čtvercovou tvář?Na rozdíl od všech předsudků to může být jiné.Nabízíme TOP-7 z nejoptimálnějších možností.

Vlnité a objemné

U čtvercového tvaru je důležité vyhladit ostré rohy a objemný účes se s tímto úkolem vyrovná opravdu ideálně.To je nejlepší volba pro majitele kudrnatých pramenů.Zbytek je bude muset dotáhnout železem, kulmou nebo kulatým štětcem.Hlavní věc je, že délka to umožňuje.

Důležité! Pamatujte, že zvlněné rány se trochu zkrátí a odhalí vaši tvář příliš.Ale šikmé vlnité prameny k linii brady způsobí, že „čtverec“ bude měkčí, tajemnější,romantičtější.

Rovný

Podlouhlý rovný třesk, který zakrývá obočí, vizuálně zkracuje obličej a umožňuje vám skrýt čelo.Upozorňuje na oči a prohlubuje vzhled.Rovné rány mohou být buď zcela ploché nebo mírně profilované.

Asymetrický

Asymetrický typ ofina je ideální pro mladé aktivní dámy.S ní bude obraz hravý a obličej bude svěží, mladší a zajímavější.Kromě toho asymetrie, která nezačne přímo ve středu, ale mírně od rozloučení, dokonale vyhladí monumentální rysy „náměstí“.V závislosti na vaší chuti může být takový třesk posunut doprava i doleva.Model s hlubokým oddělovačem umístěným blízko ucha vypadá docela neobvykle.Můžete také bezpečně experimentovat s víceúrovňovými rány, jejichž prameny jsou stočeny různými směry.

Dlouhé šikmé

Stylové šikmé rány byly na seznamu nejlepších pro mnoho sezón.Umožňuje vám stát se měkčí, ženštější, svůdnější a snadnější.Nicméně stojí za zvážení, že délka takového tresku by neměla klesnout pod linii brady.Díky tomuto malému triku budete moci úspěšně maskovat příliš těžkou spodní část.

Rada! Chcete-li co nejvíce vylepšit vzhled a vyhladit úhlové rysy, zastavte se u potrhaného modelu profilovanými hroty.

Zvýrazněné a tónované

Barevný přízvuk na rány je ideální volbou pročtvercový typ obličeje.Můžete zastavit jakoukoli z možností - klasické zvýraznění tenkých zámků nebo kreativní barvení pomocí jasných a neobvyklých barev.Tento kadeřnický manévr odvrátí pozornost od rozměrů a učiní vás mladšími.

Absolvent

Roztrhané špičky s jejich uměleckými nepořádky a nerovnými liniemi nejen dodají tváři potřebný tvar, ale stanou se také hlavním vrcholem vašeho obrazu.Hlavní výhodou této formy je snadný styling.Dost fén, kartáče a doslova kapky pěny - rány vypadají luxusně!

Velmi krátký okraj na straně

Super krátký okraj je velmi odvážná volba pro sebevědomí a odvážnost.Zpravidla se kombinuje s neobvyklými krátkými srážkami (pixies, garson, bob a pod chlapcem) a vyčesává se na bok.Zde není potřeba žádná rouna ani lokny.Stačí česat a jít dobýt svět světlou krásou!

Doporučení! Nejdůležitější věcí při řezání ultrakrátkého třesku je polokruhový řez.Měkké linie přiblíží obrys „čtverce“ blíže „oválu“, ale jasné geometrické linie zdůrazní pouze vaše nedostatky.

Podívejte se na video o nejlepších účesech pro čtvercovou tvář:

Co se mám vyhnout?

Ženy s úhlovými rysy nejsou kategoricky vhodné pro tyto možnosti:

  • Krátká přímka s jasným řezem - zdůrazní pouze příliš vysoké čelo a širokou lícní kost.A tuto sezónu tato varianta není v trendu!
  • Příliš silná - přitahuje topozornost na těžkou bradu a spíše hrubé obrysy;
  • Elegantní a příliš vzácné - na čtvercové tváři takové možnosti vypadají zcela nevhodné.

Bangs s krátkými účesy

V umění kadeřnictví není tolik krátkých srážek, které by vypadaly dobře na tomto tvaru obličeje.Když si vyberete takový účes pro sebe, zastavte se v super módní variantě - klasická stránka nebo sezení nebudou příliš vhodné.Ale pixies nebo bob vypadají dobře.S nimi odhalí všechny své barvy.Může být vyrobena asymetrická, roztržená, kaskádová, zvlněná nebo protáhlá.Ti, kteří dávají přednost asymetrickým srážkám, se doporučuje řezat ultrakratky.

Bangy se středními vlasy

Asymetrie je zde také vítána.Čtverec s rohem, dlouhý bob nebo zarostlá pixie lze snadno doplnit dlouhým a šikmým třeskem.Doporučuje se navíjet vlasy železnými kudrlinkami, které zjemní ostré rysy a učiní přechod mezi třesky a objemem vlasů téměř nepostřehnutelným.

Majitelé přímých pramenů mohou zanechat přímý třesk - to je skvělá volba pro každý den.Pokud je to žádoucí, lze jej rozčesat na bočním oddělování nebo bodnout sponkou do vlasů.Milovníci experimentů si mohou vyzkoušet obloukovitý model, mírně zakrývající obočí.Dělené rány jsou ideální pro průměrný žebřík nebo kaskádu.Tato kombinace vyrovná proporce obličeje a dodá jejímu rysům příjemnou hladkost.

Bangs for Longvlasy

Dlouhá hlava vlasů dobře dopadá na tvar „čtverce“.Volně visící zámky rámující obličej dokonale skrývají všechny nedokonalosti a zvyšují harmonický vzhled.Obzvláště populární jsou těsné kadeře a lehké kadeře - to je nejvýraznější trend v posledních módních obdobích.

Účesy s vlnami od středu délky vypadají neuvěřitelně velkolepě.V tomto případě by rány měly být buď s mírně zkroucenými špičkami, nebo úplně rovné.Díky tomuto rozhodnutí nebudete zdůrazňovat lícní kosti s dalším objemem a neodstraní důraz od těžké brady.

Jak se starat o ránu?

Úder je prvek, který vyžaduje zvláštní péči s obličejem jakéhokoli tvaru.Chcete-li, aby se detail vašeho účesu díval na 100, postupujte podle těchto tipů.

Tip 1.Vysušte mokré prameny fénem a kulatým kartáčem - dodají krásný ohyb a tvar.

Tip 2.Nezanedbávejte stylingové výrobky.Sérum, pěna, pěna - všechny z nich dodají pramenům extra objem a velmi krásný lesk.Nanášejte je pouze na špičky a uprostřed délky, aniž by to ovlivnilo kořeny.Jinak rány spadnou pod váhu stylingu a vypadají rovně.

Tip 3.Ale nenechte se unést - spousta stylingových produktů promění dokonce i dostatečně tlustý třesk na lepkavé rampouchy a celý účes se zcela uklidní.

Viz také:Fotografie nejlepších účesů pro „čtvercovou“ tvář (video)