Bangs ve francouzštině: kdo to zapadá?

Francouzské rány jsou trendem minulé sezóny.Vypadá nádherně a umožňuje vám úspěšně upravit vlastnosti vzhledu.

Jaké rány se považují za francouzské?

Francouzština se nazývá třesk, který vychází přímo ze středu koruny.

Pro koho je určen?

Při rozhodování o obětování většiny tresků vlasů zvažte několik bodů.

Tloušťka a objem vlasů

„Francouzka“ je vhodná pouze pro silné a silné prameny a tenké vlasy s ní budou ještě chudší.Doporučuje se, aby dívky s oslabenými vlasy podstoupily léčbu vitamínovými maskami a keratinem.V extrémních případech, kdy to opravdu chcete, ale hustota nedovoluje, lze prameny zvýšit.

Struktura pramenů

V ideálním případě by měly být rovné - kadeřavé vlasy budou muset být narovnány denně.

Věk

Další důležitý faktor.„Francouzku“ velmi často volí dospívající a mladé dívky.Nemusí se bát nejrůznějších experimentů.I když obraz není příliš úspěšný, mladí odpustí všem.A docela další věc - dospělé ženy.Před změnou obrazu by měli pečlivě promyslet a zvážit naše fotografie.

Stojí za to se podívat:

Druhy „francouzských žen“

Specialisté rozlišují několik typů francouzských třesků.Pro každý vzhled je jeho vlastní.

Do středu čela

Vhodné pro dívky s vysokým čelem a oválným obličejem.Kategoricky kontraindikován k majitelům trojúhelníkového tvaru.Cože?Pokud jde o "obdélníky", musí zkombinovat rovný francouzský třesk s oddělovacími a protáhlými prameny poblíž obličeje.

Dlouhá (až do nebo pod linii obočí)

Nejmódnější varianta.Jeho hlavní rozlišovací vlastností je naprostý nedostatek ztenčení, což vám umožní dosáhnout rovné vlasové linie a nejhladší textury.Je to ideální volba pro mladé dámy s protáhlou tváří a aristokratickými rysy.Rovné francouzské rány by neměly být kombinovány s dlouhými a rovnými vlasy.Úspěšný tandem vytvoří na noži čtverec nebo kaskádu klíční kosti.

Asymetrické a šikmé

Spasení pro baculaté ženy, které vůbec nevypadají s trojúhelníkovým tvarem.Takové rány se nejčastěji vyskytují ve srážkách bez dělení.

Roztrhané

Vypadá skvěle na husté a velmi husté vlasy.Její plátek může být rovný, šikmý nebo polokruhový.

Účesy s francouzskými rány

S krásnými francouzskými rány můžete bezpečně kombinovat účesy libovolné délky.Obzvláště stylová je její kombinace s kaskádou, fazolí, čtvercem nebo žebříkem.Pokud vás unaví nový vzhled, můžete prameny vždy omotat kolem obličeje nebo je splést na copech na dvou stranách oddělování.

Zjistěte také, který účes je pro vás nejvhodnější: