Barva popela: jak vybrat barvu?

Barva popela v přírodě je poměrně vzácná, i když je považována za přirozenou a přirozenou.Tento jedinečný tón založený na světle hnědé paletě může být světlý a tmavý.První zjemní rysy obličeje, druhá zvýší ostrost.Dnes je velmi oblíbený mezi slavnými hvězdami a obyčejnými ženami.

Popelník - kdo by tomu měl vyhovovat?

Popelový stín pramenů na obličeji není pro každého, ale stane se skutečným nálezem pro typ zimní barvy.S chladným tónem pleti a stejnou barvou očí si ji můžete vybrat!Popel je vhodný pro brunetky s hnědýma očima, hnědovlasé ženy se světlou pokožkou a zeleným nebo šedýma očima, stejně jako blond a blond.

Pokud jde o zákazy, existují také.Nebarvujte zámky v tomto tónu, pokud máte:

 • Velmi jasné oči;
 • problematická pokožka obličeje (s zarudnutím a vyrážkami);
 • Šedý nebo nerovný tón pleti;
 • 8) prameny zlaté, červené nebo kaštanové barvy;
 • Přirozeně tmavá kůže, stejně jako vlasy a obočí.

Gama popelové barvy

Popelová barva má několik odstínů najednou.Každá z nich je jedinečná a neuvěřitelně stylová.

Ash-blond odstín

Vypadá to perfektně v duetu se světlou pokožkou a stejnými očima.S šedými vlasy je také velmi úspěšný, protože hranice mezi nimi je téměř neviditelná.S načervenalým tónem pleti je popílek hnědý zakázán - zdůrazní všechny nedostatky.Chcete-li rychle získat takový luxusní stín, poraďte se s odborníkem, zejména pokud jsou vaše prameny trochu tmavší.

Nejlepší je položit popelník s lehkou vlnou.Koňský ocas také pomůže zdůraznit tento stín.Pokud chcete dělat hlavní body, zastavte se na kaštanu nebo tmavě blond.

Tmavý popelavý odstín

Tmavě popelavý odstín je jedním z nejvíce náladových.Je ideální pro studené barvy.Ideální možností jsou přírodní tmavě blond prameny.Pokud je původní barva příliš tmavá, bude nutné změnit barvu.

Světle popelavý odstín

Ashy blond vlasy se doporučuje dívkám se šedým nebo modrýma očima.Skvěle si klade na šedovlasé a přirozeně blond vlasy.Pokud jde o brunety s tmavým tónem pleti, lehký popel není pro vás.Pamatujte si, že po malování budete muset vlasy obarvit profesionální barvou velmi často.Tmavý blond tón bude muset zesvětlit o 2-3 tóny.

Odstín hnědého popela

Popelavý hnědý tón je velmi dobrou volbou pro zimní i letní období.Hlavní věc je tón pleti, musí být zima.Když už mluvíme o očích, barva popelově hnědé barvy jde dobře s tmavě hnědou, modrou a modrou.

Tajemství popelové barvy

Pro barvení vlasů ve stylovém odstínu popela si pamatujte několik pravidel:

 1. Tmavé vlasy před lakováním je nutnévyblednout.
 2. Pro jemnou, jemnou barvu si můžete koupit dobrou toniku ve fialové barvě.Dejte je na zámky a nechte půl hodiny.Hlavapo sezení nemůžete umýt alespoň den.
 3. K udržení účinku je třeba použít balzám na obarvené vlasy a speciální šampon, který barvu nezmyje.
 4. Rostoucí kořeny je třeba odlehčit.A to rovnoměrně!Tuto úlohu mohou provádět pouze profesionálové!Pokud se rozhodnete dělat doma, používejte pouze osvědčený objasňovač.Namažte bazální oblast přibližně 15 minut a poté rozprostřete po zbývající délce.
 5. Ujistěte se, že jste v popelu dobře.Chcete-li to provést, proveďte test.Najděte dva kousky - bílé a stříbrné.Položte první chlopeň na krk pod bradu, druhou - na hlavu.Ohodnoťte výsledek.Vypadáte jako vybledlá myš?Hledejte jinou paletu.Vypadá všechno harmonicky?Nebojte se malovat prameny „popelem“.V salonu vypadá procedura mnohem jednodušeji - stylistka jednoduše aplikuje zámky různých odstínů na obličej a vybere správný tón.
 6. Zbarvení odlehčených a dříve obarvených pramenů může mít za následek překvapení - kadeře se změní na žluté nebo zelené.
 7. Zbarvení se provádí stejnou barvou jako v předchozím období.
 8. Objevila se zelená?Tonic pomůže odstranit.
Jak se správně starat o popílky?

Vlasy po barvení ztrácí zdraví a sílu.Mohou se snadno zlomit, rozdělit nebo vypadnout.Masky a balzámy na bázi vitamínů, olejů nebo keratinu pomohou udržovat zdraví pramenů.Nezapomeňte použít vyztužující prostředky.Aby barva nezmývala, umyjte si vlasy šamponem, který je udrží.Použitíměkká voda (před varem) a na konci opláchněte odvarem léčivých bylin (heřmánek, šalvěj nebo kopřiva).

Viz také: více tipů a odstínů pro barvení

Make-up pro popelové vlasy

Po získání odstínu popela se o make-up postarejte - podívejte sebude harmonický.Make-up v chladných světlých barvách:

 • červenat - světle růžová nebo korál;
 • Stíny jsou světle fialové, šedé nebo světle modré;
 • Rtěnka - červená (pro tučné) nebo transparentní lesk (vhodné pro každý den);
 • Obrysová tužka a řasenka jsou šedé.

Makeup bude skutečná Sněhová královna, ve které nebudou žádné teplé barvy.Nezapomeňte však, že vás zestárne.

Pokud jde o šatní skříň, přebývejte na oblečení šedé, žluté, růžové a modré, nejen světlé, ale tlumené.Milovaná černá není zdaleka tou nejlepší volbou.