Barva pšenice - přírodní a krásná barva vlasů

Pšeničná barva vlasů je nyní velmi žádaná.Díky tomu je vzhled jemný, ženský a romantický.

Kdo je vhodný pro barvu pšenice?

Pro koho je barva pšeničných vlasů?Je určen pro „jaro“ - dívku s broskvovou kůží, bohatou barvu očí, husté tmavé obočí.Ale u barevného typu „léto“ to bude kontraindikováno.S ním dívka riskuje, že se stane neviditelným „vybledlým můrem“.Jak pochopit, že jsi na jaře?Je to velmi snadné.Chcete-li začít, připojte mladé zelené ke tváři.Pokud pod očima nejsou žádné modřiny nebo kruhy, použijte béžové šaty.Nespojili jste se s ním?Můžete bezpečně barvit v pšeničné barvě!

Krásný odstín pšenice vyjde na velmi světlo z přírodních vlasů (blond nebo světle hnědé).Pokud je vaše barva tmavší, bude muset zesvětlit.Nedělejte to sami, důvěřujte profesionálu.

Různé „pšenice“

Odstíny vlasů zbarvených do pšenice jsou reprezentovány tunou možností, takže si každý z vás bude moci vybrat svůj vlastní.

Zlatá pšenice

Taková komplexní barva vlasů způsobí, že obraz bude velmi jemný, sofistikovaný a elegantní.V období renesance se stal velmi populárním, ale i po mnoha letech stále upoutá pozornost.

Pšenično-medový odstín

Tuto barvu lze popsat jako pšenici s červeným nádechem.Úspěšně kombinoval zlato a karamel.

Pšeničně hnědá

Pšeničně hnědá vrhá krásné sluneční světlo, má matný lesk a vůbec nenaznačuje žloutnutí.

Pšeničný popel

Jeden z nejdůležitějších a nejoblíbenějších odstínů.Odkazuje na studený gamut.Hlavním základem je barva popelovin.Popel s pšenicí je náladový, pokud jde o výběr očí a kůže.Hlavním důvodem je znatelný šedý odraz, který dává odstínu mírně modrou barvu.Pšeničné a popílkové barvy pramenů zapadají do matné pleti bez jakýchkoli vad a světlé barvy očí.Tento tón nelze kombinovat s typem problému!

Barva pšenice a karamelu

Něco mezi tmavou blond a blond.Není tak jasná jako červená, ale není tak jednoduchá jako obvyklá světle hnědá barva.Tento sofistikovaný tón kombinuje tóny medu, skořice, karamelu a vlasy jsou velmi krásné a zářivé.Pšeničně karamelová barva je ideální pro ženy s modrýma očima a světlou pokožkou.

Dark Wheat

Dark Wheat Tone patří do teplé barevné palety.Skládá se z červené, hnědé a zlaté.Doporučuje se dámám s jakoukoli barvou vlasů a pokožky.Tento ušlechtilý tón dodá vašim vlasům bohatou a zářivou barvu a zdůrazní jejich krásu.

Středně pšenice

Není ani zima ani zima - jedná se o průměrnou variantu.Nejlepší volba pro dívky s jemným zlatým nádechem ve vlasech.Perleťové noty vypadají neuvěřitelně - jak na fotografii, tak v životě.

Světlá pšenice

Světlá pšenice je nejlepší volbou pro ženy s krásnou pokožkou.Pokud jste jedním z nich, neváhejtekupte barvy a sledujte, jak tento krásný stín hraje ve vlasech.

Jak barvit pšeničnou barvu?

Chcete-li získat pšenici, můžete si vlasy úplně barvit ve správném odstínu.A můžete si vyrobit balayazh, ombre nebo majimesh - jemnější metodu.Nedělejte si starosti s pěstováním kořenů, protože odstíny pšenice nemají výrazné přechody, pokud ovšem nejste brunetka.

A zde je seznam nejlepších barev odstínu pšenice:

 • L'Oreal - v tomto článku je uvedeno velké množství odstínů pšenice .
 • Brelil Professional (9.32) - italská barva, která je vhodná pro ty, kteří chtějí dát světelným pramenům bohatou a jasnou barvu;
 • Inoa (9.31) - světlý odstín, vhodný pro tmavé vlasy, neobsahuje čpavek a peroxid, barvy přes šedé vlasy.Jedna mínus je cena.Je docela vysoká;
 • Yo.Coloring Kemon

  je jemné italské barvivo na bázi jogurtu.Ideální pro slabé a poškozené vlasy.Bez amoniaku a agresivních přísad PPD nezkazí strukturu vlasů, ale uzdraví je - učiní ji pružnější a silnější;

 • Estel High Blond De Luxe - dává bohatý stín bez vážného poškození pramenů;
 • Concept Profy Touch (9.37) - krémová směs, která je schopna malovat přirozeně tmavé prameny.Další výhodou je, že v případě špatného malování je možné vlasy snadno umýt;
 • Wella Color Touch (9/03) - barvivo bez amoniaku, které dokonale leží na pramenech, dává zamýšlený odstín.Vyživuje a hydratuje oslabené vlasy;
 • Revlon Colorsilk

  - uplatněnípatentovaný lék, nemůžete se bát zdraví vlasů.

Bude vás zajímat: jak vybrat barvu vlasů?

Jak získat barvu pšenice domácími prostředky?

Jak blond, tak hnědovlasé ženy mohou pomocí domácích prostředků snadno znovu vytvořit odstín vlasů z pšenice.K tomu stačí pravidelně provádět následující postupy:

Infuze farmaceutického heřmánku

2 lžíce.lžíce lékárna heřmánek nalijte 200 gramů vroucí vody.Trvejte na několika hodinách a filtrujte.Po každém mytí vypláchněte hlavu.

Glycerinová maska ​​

Pour 4 lžíce.lsedmikrásky s půl sklenicí vroucí vody a vyčleněné po dobu 2 hodin.Filtruje se a přidá se stejné množství glycerinu.Naneste takovou masku pod oteplovací čepici a pouze na čisté vlasy.Udržujte alespoň 30 minut.

glycerin-medová maska ​​

Smíchejte 3 lžíce.lžíce dobrého tekutého medu s 1 polévkovou lžičkou.lžíce glycerinu.Naneste pod kapotu na čisté vlasy.Opakujte třikrát týdně.Maska nejen rozjasňuje, ale také vyživuje vlasy a také zrychluje růst.

Maska glycerolu a citronového etheru

Zahřejte 5 lžíce páry.lžíce glycerinu.Přidejte 5 kapek citronového esteru.Naneste mírně chlazenou směs po celé délce.Opláchněte po čtvrt hodině.

Opláchnutí kopřivy

Nalijte směs kopřivy a heřmánku (2 lžíce) do litru vroucí vody.Trvejte na půl hodiny a filtrujte přes síto.Vlhké vlasy v infuzi asi 15 minut.Pak opláchnětepohodě heřmánkový nálev (část vody a část heřmánku).

Medová maska ​​

Pokud existuje volný čas, namažte prameny tekutým medem.Chůze s ním po dobu 8 hodin, a pak se umyjte vodou.

Péče o barvu pšenice

Chcete-li si dlouhou dobu udržovat luxusní odstín pšenice, pamatujte na několik pravidel.

 • Pravidlo 1. Vlasy pravidelně opláchněte jemným balzámem.Zamíchejte 2-3 polévkové lžíce v malé dávce vody a naneste směs na prameny asi čtvrt hodiny.Opláchněte čistou vodou.
 • Pravidlo 2. K odstranění nažloutlosti, které se v průběhu času objeví 100%, je nutné vyrobit masky se zjasňujícím účinkem.Jsou popsány o něco výše.
 • Pravidlo 3. Jednou týdně používejte masky na barevné vlasy a po každém mytí použijte kondicionér.
 • Pravidlo 4. Malování kořenů zarostlých, jinak bude celý váš vzhled velmi nepořádný.

Jak si vybrat účes s pšeničnou barvou pramenů?

Kaskádové srážky pomohou obohatit tuto barvu.Chaotické kadeře v duetu se šikmým třeskem vypadají dobře!Zejména takový střih na tvář hnědovlasých dám - to vám umožní odvrátit pozornost od očí.

Stojan na světlé vlasy - riskantní varianta. Bledý odstín vlasů může hrát trik a vypadat velmi matně.Aby se zabránilo rozpakům, doporučuje se použít odstupňovaný sestřih.S ní jsou prameny na zadní straně její hlavy co nejkratší a na tváři zůstávají podlouhlé kadeře.

Ideální možností pro prameny zbarvené pšenicí je hustá pixie.Krátké, odvážné prameny dávají obrázku hravost.Pixies jsou často doplněny protáhlým šikmým třeskem.Barevný vzhled účesu podpoří styling s voskem.

Make-up pro světlovlasé

Make-up pro pšeničnou barvu musí být velmi jemný a co nejpřirozenější.Nepřetěžujte pokožku příliš tmavými tóny - to je nejdůležitější faktor.

 • Prášek - krém, béžová, písek nebo slonová kost;
 • Stíny jsou namodralé, růžové a fialové;
 • Tužka na oči a obočí - Dun, skořice.Černá tužka na uhlí - pouze pro publikaci.