Barva vlasů pro zelené oči

Zelené oči za všech okolností způsobily bouři různých emocí.Svůdné, okouzlující, čarodějnické - takový diamant vyžaduje speciální řez!Chcete zdůraznit kouzlo zelených očí?Postarejte se o úspěšný odstín vlasů!

Vyberte barvu vlasů

Specialisté identifikují několik tradičních kombinací, z nichž si každé zelené oko může vybrat svou vlastní verzi.

Zelené oči s červenými vlasy

Jakou barvu vlasů odpovídají zelené oči?Samozřejmě, červená!Obraz dlouhovlasého červeného zvířete s jasnými smaragdy očí byl vynalezen samotnou přírodou!Takové ženy nejsou marně nazývány fatální, protože velmi zřídka zůstávají bez pozornosti mužů.

Pokud jste nikdy namalovali červenou barvu a bojíte se experimentovat, použijte tonikum nebo tónovaný balzám.Udělají přírodní kaštanové prameny mnohem jasnější a dají jim hluboký měděný stín.Nezapomeňte na tón pleti - čím je bledší, tím jasnější by měla být barva vlasů.Tvář v tomto případě bude zřejmě vyzařovat vnitřní světlo, zatímco tmavě červená způsobí smrtící bledost.

Zbarvení je dalším úspěšným krokem.Jedinečná kombinace jasných barev, třpytících se v paprscích slunce, zdůrazňuje stín smaragdových očí a činí obraz velmi hravým.

Tmavé vlasy

Barva vlasů pro zelené oči nemusí být červená.Tmavé odstíny vypadají neméně harmonické, ale pouze pokožka by měla být dokonalá.Zde je vhodné, když se nachazí studený odstínčerná a teplá „čokoláda“ nebo „kaštan“.S takovým věnem riskujete, že se stanete upírkou dámou - okouzlující, katastrofální a luxusní.Ale připravte se na skutečnost, že tmavá barva pramenů vám může přidat 3-4 roky navíc.

Světlé vlasy

Mladé dámy se zelenýma očima s lehkými defekty kůže by měly být při výběru blondýna velmi opatrné.Pokud studené tóny (skandinávské a platinové) přinášejí do obrazu disharmonii, pak se teplá (pšenice, světle hnědá, zlatá) stane nejlepším rámečkem pro tlumené zelené oči.

Variace na téma zelených očí

Piercing zelené kočičí oči jsou skutečnou vzácností.Častěji se rozptylovaly v různých odstínech, které je také třeba vzít v úvahu při nákupu trubice barvy.Barva vlasů pro šedozelené oči by měla být bohatá a hluboká. Věnujte pozornost medu, kouři, světle blond, kávě s mlékem, pšenici, hořké čokoládě.Ani zlatý, hořící ani popel-červený vám kategoricky nevyhovuje .

Pro ty, kteří se mohou chlubit hnědozelenými nebo bažinatými oči, doporučujeme podívat se na jemné, klidné a měkké tóny - ořech, světle hnědá, kaštanová a čokoláda s načervenalým a měděným nádechem.Tlustý vínový, mahagonový, mahagonový nebo měď také vypadá dobře s bažinatýma očima.

Je tón pleti důležitý?

Při zvažování toho, jaká barva vlasů vyhovuje zeleným očím, by se měl také pamatovat tón pleti:

  • Světlá porcelánová kůže a zelené oči.S touto kombinacítmavé i světlé blond vypadají skvěle;
  • Lehce opálená kůže a smaragdové oči.Upřednostňujte tmavě blond, klasickou nebo světle hnědou;
  • Bronzová kůže a zelené oči.Jakékoli odstíny hnědých vlasů vám budou vyhovovat.

Nezapomeňte na správný make-up:

Jak můžete vidět, pomocí pouze barvy vlasů můžete dosáhnout zajímavé hry zelených očí a potěšit každého svou krásou.