Barva vlasů růžová: barevné prvky a módní odstíny

Nestandardní odstíny kadeří přitahují pozornost již několik let.Častěji je používají lidé ve výstavním průmyslu.Sebevědomé dívky, romantické povahy, milovníci experimentů nezůstanou stranou.Pro jas, veselost chtějí barvit vlasy růžové.K dosažení tohoto účinku je však třeba vzít v úvahu několik důležitých bodů, protože odstín je charakterizován náladou, nepředvídatelností

Rysy růžové

Růžová barva se všemi svými odstíny byla mezi módy zvláště oblíbená mezi módy.Například po úplném malování kadeřat se můžete stát panenkou nebo se stát komiksem.

Pokud jdete na trik a přikryjete takovou barvou pouze část pramenů, získáte zajímavý jemný obraz.Tón může být nasycený nebo ztlumený.Je důležité zvolit odstín, který zdůrazňuje obraz, bude v souladu s vzhledem.

Tmavovlasé dívky budou muset kroutit kadeře, aby dosáhly požadovaného výsledku.To neovlivní strukturu vlasů nejlepším způsobem.Pouze zvláštní péče pomůže obnovit zdraví.

Majitelé světle hnědých pramenů jsou mnohem snazší získat kadeře požadovaného tónu pro jeden obraz.Můžete si vybrat jakýkoli odstín.

Podle barvy

Účes s růžovými kadeřemi je vhodný pro všechny typy pleti.Hlavní věcí je najít správný odstín.U studeného typu byste měli dát přednost stejnému tónu.Jemné variace růžové barvy budou vyhovovat dívkám s tmavou pletí a tmavé pleti.

Po získání neobvyklých vlasů potřebujetevyberte vhodný doplněk:

 • červenavý - broskvový tón;
 • rtěnka ve stylu kouřového ledu;
 • oční linky na zvýraznění očí;
 • barevné jatečně upravené tělo pro přidání k obrazu něhy a originality;
 • Tmavé stíny pro úpravu linie obočí.

Makeup způsobí výrazný vzhled.Pak se obrázek nespojí s bledým tónem kadeří.

Obvykle mladé dívky volí tento styl, ale nic nebrání zástupcům starší generace, aby se o to pokusili.Má rád lidi, kteří milují šok, zabývají se modelováním.

Jak si vybrat správný odstín

Výrobci barev se postarali o to, aby si módy mohli vybrat.Musíte se zaměřit na tři ukazatele: obrázek, typ barvy, věk.

Seznam 15 květů, ale zdaleka není úplný:

 1. Rosewood.Barva, kterou Pink zažil.Kombinuje šeřík, Marsal polotóny, mírně vrhá do zlata.Vhodný pro lidi s oválnou tváří, broskví nebo olivovou kůží, jasnými očima.
 2. Rose Gold.Hlavní barva se ředí směsí šeříku, béžové.Barva připomíná vzácný kov.Použil to pro obraz Katy Perry.Bohatá verze růžového zlata je vhodná pro ženy teplé barvy.
 3. Pearl.Má stříbřitý strop a vyznačuje se omezením.Vhodné pro studenou barvu.
 4. Karamel.Příď vypadá nenápadně, ale stylově.Vhodný pro majitele tmavé pleti do jakékoli barvy očí.
 5. Béžová.Barva je krásnáskrývá bledost obličeje, výrazové linie, vypadá zdrženlivě, elegantně.
 6. Ashen.Barva přidává obrázek něhy, připomínající blednoucí fialový květ.Ideální pro dívky s porcelánovou pokožkou.
 7. Jemný.Barva dodává nádech doteku.
 8. Pastelové.Tón mají rádi mladé ženy, které usilují o vytvoření jemného obrazu s tóny nevinnosti.Ideální pro rovné dlouhé kadeře.
 9. Blondýna s odlivem.Docela populární barva mezi ženami a muži, kteří chtějí přidat obrázek kouzla.Odliv je růžový, fialový, takže se hodí pro jakýkoli typ barvy.
 10. Rose Quartz.Účinek transfúze pramenů na slunci ve všech druzích odstínů lze dosáhnout pouze v kabině.Kolorista nejprve zbarví červeně a poté opraví.
 11. Iris.S hlavním tónem je blond, fialová kombinována.Vhodné pro dívky se světlou pokožkou.
 12. Dusty.Tón mírně dodává kaštanový nádech, čímž je cibule konzervativnější.
 13. Šedá.Růžový tón je zředěn šedým odstínem se světle modrou barvou.Stačí, aby osoby se zrakovým postižením obarvily zámky v jedné barvě.Pro dívky s tmavýma očima je lepší použít je pro zvýraznění, doplnění čokoládovou barvou.
 14. Jasný.Kohler je při použití považován za nejvíce náladový.Měl by být používán pouze s částečným zbarvením.Tón po celé délce poskytuje nepředvídatelné výsledky.Ne vždy dokáže skrýt šedé vlasy.
 15. Bubble Gum.Barva je pojmenována podle žvýkačky, vytváří cibuli „sladké bonbóny“.Perfektní s bronzovou pokožkou.Obrázekbude měkčí, pokud budou kořeny tmavé.

Viz také: Módní růžová ombra pro tmavé a blond vlasy

Výrobci vytvářejí růžové odstíny v kombinaci s jinými tóny.Mohou být použity pro úplné nebo částečné barvení.

Volba barviva

Při barvení vlasů růžově je důležité zvolit tón podle typu barvy, podle požadovaného snímku.Důležitou roli však hraje i kvalita barev.Měl by být dostatečně perzistentní, nasycený, pokud možno šetrný.

Nejlépe z nejlepších produktů pro vytváření růžových kadeří:

Výrobce Kód Popis Cena /rub.
Garnier Color Naturals 5.23 Prostředek je vhodný pro všechny typy vlasů, vytváří odstín růžového dřeva, navíc vyživuje kadeře 160
Estel Professional 9-65 Produkt zcela odstraňuje šedé vlasy.Výsledný tón se nazývá růžová blondie.Účinek trvá 6 týdnů 170
Nutri Color od společnosti Revlon 556 Jemný produkt vhodný k léčbě oslabených kadeřů.Za 3 minuty se objeví růžový tón.Výrobek patří do profesionální série 700
L'OREAL S01 Barva „Pink Panther“ je vhodná pro krátkésrážky a sebevědomé dívky 500
Bavlna Candy Pink Výrobce se postaral o módní přehlídky a vytvořil populární tón „bubliny“-gam ", zářící ultrafialovým světlem.Nevýhodou je cena, rychlé opláchnutí.Nástroj drží 3-4týdny 1250
Znalecký posudek
KateřinaSkvělé
Dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Výsledek malby nebude vždy splňovat očekávání, pokud neztmavíte tmavé kadeře.

Pokud předchozí barva zůstala na pramenech, je vhodné ji odstranit speciálním omytím.V opačném případě bude konečný výsledek nepředvídatelný.

Viz také:barvení pastelových růžových vlasů (video)

Způsoby barvení

V salonku může být nabízena jedna z mnoha technik.Ale nejzajímavější je částečné barvení.

Oblíbené možnosti:

 1. Balayazh.Výsledek vypadá perfektně na dlouhých vlasech.Tato technika je vhodná pro majitele zvlněných zámků.Tento proces bude vyžadovat fólii.Kadeře jsou potahovány barvivem ve stupních.
 2. Ombre.Obvykle vyberte možnost s tmavými kořeny, růžové tipy.Vhodný pro hnědovlasé ženy, brunetky.Nevyžaduje vysvětlení kadeří po celé délce.Můžete použít libovolné odstíny.
 3. The Shatush.Barva se nanáší na prameny v chaotickém pořadí shora dolů.Tónované vlasy se lehce dotýkají zbytku a dávají jim světlý stín.
 4. Malování kořenů.Neobvyklou možností je, že kořeny jsou zbarveny růžovým tónem a celá délka je blond.Obrázek je extrémní.
 5. Pokrývání jednotlivých vláken.Většina kudrlinek je blond, několik kudrlinek - s marshmallow-pink zvýrazněním.
 6. Barvení konců vlasů.Vhodné prodívky všech barev.Technika ombre vytváří obrazy se zámky tmavé čokolády a ořechů.

Některé z těchto možností lze opakovat doma, nikoli v podmínkách salonu.Je pouze důležité tento proces dodržovat.

Zesvětlení

Tmavé kadeře musí být nejprve zesvětleny.To platí pro tmavé blond vlasy.Pak se stín projeví opravdu intenzivně.Vlasy s pevnou strukturou, se silnou pigmentací, je lepší odlehčit produkty amoniakem.Negativně ovlivňuje zdraví vlasů, ale lépe zvládne tento úkol.Jemné prostředky jsou vhodné, pokud potřebujete změnit barvu na několik tónů.

Znalecký posudek
Kateřina Velikaya
Dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Když se kadeře vrátí, je třeba odlehčit pouze kořeny.Je nemožné vlasy úplně zpracovat, jinak nebude možné je obnovit.

V důsledku bělení se vlákna změní na červenou, měď a žlutou.Nebojte se, to stačí pro následné tónování.Provádí se časem nebo okamžitě.

Tónování

Blondýna bude schopna vytvořit nový luk v jedné skvrně.Majitelé tmavých kudrlinek uspějí až po vyjasnění.Koloristé doporučují tónování okamžitě.To poškodí strukturu vlasů méně.

Tónovací látkou může být krémová barva, pěna atd. Po zákroku byste neměli vlasy umýt 2 dny.Potom je barva lépe fixovánazůstane déle.

K okamžitému barvení existují pastelky.Zařízení pro nanášení pigmentu na zámky umožňuje zpracovávat pouze vybrané kadeře.Po 1-2 procedurách se barva vymývá.Dobře zavedený HOT HUEZ v hodnotě 450 rublů.

Péče o barvu po zabarvení

Růžový tón je spíše rozmarný, ne konstantní.Časté mytí vede k rychlému vymytí této barvy.Speciální šampony, kondicionéry vám pomohou tento efekt minimalizovat.Z improvizovaných prostředků okyselená voda pomáhá udržovat barvu.Vhodná citronová šťáva, jablečný ocet.

Znalecký posudek
Selyutina Marina Valerievna
Miracle Medical Medical Center, délka služby 23let
Zvláštnost barev při nerovnoměrném praní.Některé kadeře ztratí saturaci po několika pracích procedurách.Použití žehliček, pinzety a vysoušeče vlasů tento proces urychluje.

Chcete-li rychle snížit růžovou barvu, můžete si vlasy umýt šamponem z lupů, což je vodný roztok na bázi jedlé sody.

Po odlehčení, tónování se prameny stanou velmi suchými.Problém je okyselená voda.Hydratační masky, které je třeba provést jednou za 6-7 dní, pomohou situaci napravit.

Šampon by měl být vybírán se zvláštní péčí, aby byl co nejjemnější a vyživující.Jeho složení by mělo zahrnovat oleje, vitamíny.

Odborné rady

Růžové kadeře vytvářejí jemný nebo provokativní vzhled,přitahování pozornosti.Ale vlasy budou krásné a barva zůstane intenzivní tak dlouho, jak je to možné, pokud budete dodržovat doporučení profesionálních koloristů.

Pravidla, která odborníci doporučují dodržovat, jsou:

 • před tónováním nepoužívejte klimatizaci, zavírá váhy;
 • včasně upraví rozdělené konce;
 • obnovují tónovaná vlákna každé 2-3 týdny;
 • sušit oslabené kadeře pouze přirozeně;
 • racionálně vyživovat vlasy a celé tělo;
 • před omytím barvy naneste na kadeře trochu teplé vody, dobře pěňte, masírujte, aby se zámky leskly.

Růžová barva dává pramenům úžasný pohled.Obrázek je neobvyklý.Ale před výběrem takové techniky, odstínu, musíte vzít v úvahu nejen typ barvy, ale také každodenní šatník.

ROZŠÍŘENÍ BARVY.Recept na barvení vlasů v PINK.
Módní trendy barvení vlasů VLASY 2018 |YourBestBlog