Barvení vlasů v červených odstínech: výběr barvy a tipy pro malování

Kadeře ohnivé barvy vždy přitahovaly pozornost, není to bez důvodu, že se šíří zvěsti o bezuzdné povaze dívek s takovými vlasy.Ale pokud jsou někteří zbaveni tohoto od narození, pak malování v barvě rudých vlasů může tento problém vyřešit.Koneckonců, na světě je méně než 4% majitelů takových kudrlinek.

Paleta odstínů rudých vlasů

Nejprve musíte zjistit, kdo je pro takový obraz vhodný, abyste nebyli zklamáni v konečném výsledku nebo jen aby se zvýraznili.

Při výběru vhodného červeného odstínu stojí za zvážení pouze tři faktory vzhledu:

 • barva očí;
 • přirozený tón vlasů;
 • typ pleti.

Kdo bude používat barvu

Jakýkoli přirozený tón kadeře, s výjimkou šedivých vlasů, dokonale spolupracuje s červenou barvou.Pouze tón získaný později závisí na počátečním odstínu, protože zrzka se může lišit od karamelu po kaštan.Tudíž barva tmavého zdroje vyžaduje tmavší barvu.

Například Burgundsko a měď se stanou vhodnějšími pro světle hnědé vlasy.Blondýnky mohou experimentovat s velkým počtem odstínů, protože jakýkoli jejich gamut dokonale spadne do světlého tónu.

Měď a bronz jsou kombinovány s hnědými a zelenými očima a dívky s šedými, modrými a šedými oči by měly věnovat pozornost karamelu nebo mrkviodstín.

Znalecký posudek
Katerina Velikaya
Dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Takže výsledný tón je kombinován svzhled, dává jasu a výraznosti, vyberte barvu vhodnou pro konkrétní tón pleti.

Majitelé růžové, světle béžové a broskvové kůže by měli vyzkoušet světlou zrzku.Neměli byste experimentovat se světlými odstíny pro dívky s tmavým a opáleným tělem.Takové dámy by měly překreslit rudé vlasy do kaštanu nebo do tmavého stínu.

Jak si vybrat správnou barvu

Při příjezdu do specializovaného obchodu najdete velké množství barev, které se liší cenou, vlastnostmi a recenzemi.Mezi velkým sortimentem jsou možnosti, které jsou nejlepší a zůstávají nejprodávanějšími.

 1. Matrix Socolor Beauty .Toto barevné schéma je určeno pro jakoukoli strukturu prutů.Nezanechává podráždění pokožky hlavy a zůstává po mnoha týdnech jasné.Pigment skryje a tónuje šedé vlasy.V kombinaci s barvou se aplikuje speciální balzám, který obsahuje oleje a ceramidy, které vytvářejí profesionální péči a dodávají vlasům zvláštní lesk.
  Průměrné náklady v internetových obchodech se mohou pohybovat od 300 do 450 rublů.
 2. L Oreal Professionel Inoa Mix (Francie) .Tento pigment neobsahuje amoniak a obsahuje oleje, které zvlňují rovnoměrně a usnadňují proces potahování.Malování umožňuje odlehčit kadeře v několika tónech.Můžete utratit 150 až 300 rublů za takové barevné schéma.
 3. Garnier Olia .První krémový pigment, který není aktivován díky oxidačnímu činidlu, ale pomocí oleje.Díky tomu se stav kadeřů zlepšujeTechnologie se stávají hedvábně lesklé.Cena - 200-400 rublů.
 4. Wella Perfect Koleston .Výhodou této německé barvy jsou její jemné vlastnosti.Osušuje si vlasy a dává jí brilantní nádech.Akvizice bude stát 350-450 rublů.
 5. Matrix SoColor .Jedna z oblíbených barev koloristů, která vytváří šťavnaté a bohaté barvy.Povlaky jsou přizpůsobeny pigmentu prutu, což vám umožní i různé odstíny kadeří v jednom tónu.Cena - 400 - 800 rublů.
 6. Igora Royal ze Schwarzkopf .Speciální barva pro dlouhotrvající šedé vlasy.Neobsahuje čpavek, má oleje na změkčení vlasů.Kompozice neteče a je ideální pro domácí použití.Můžete si ji koupit za 400 - 600 rublů.
 7. Selektivní profesionál .Výrobce zaručuje kvalitu moderních odstínů v módní paletě sezóny.Barva obsahuje péči o přírodní ingredience a zároveň skrývá šedé vlasy.Cena se pohybuje od 500 do 900 rublů.
 8. Farmavita (Itálie) .Kohler obsahuje nízký obsah amoniaku a má krémovou strukturu, která usnadňuje skvrny doma.Cena je demokratická, od 250 do 350 rublů.
 9. Materia z Lebela (Japonsko) .Barva je hlubší, protože barva obsahuje velké množství potahovacích pigmentů.Odstíny lze kombinovat.Cena za trubku je 800 - 1000 rublů.
 10. Keune (Holandsko) .Kohler nedráždí pokožku hlavy, nezpůsobuje peeling a jemně ovlivňuje vlasy díky hedvábným proteinům.Tohlebarva je profesionální, ale často se používá doma.Můžete si ji koupit za 800 - 900 rublů.

Viz také : 8 módních odstínů červené

Jak udržovat stín:

 • první dva dny pigment interaguje s tyčinkami, proto se nedoporučuje umývat si vlasy;
 • hluboce vyživující balzámy ovlivňují strukturu vlasů, ničí pigment, takže je nelze používat první dva týdny;
 • Těžké kovy obsažené ve vodě vytvářejí zásadité prostředí a rychle promývají pigment.Doporučuje se používat oplachovací kondicionér;
 • v prvních 7 dnech po malování bělidlo rychle pojídá barvy, které neměly čas na fixaci na vlasy, což znamená, že návštěvy saun a bazénů po takovém postupu jsou zakázány;
 • Před instalací je třeba použít tepelný ochranný sprej.

Salon nebo domácí barvení

Každá dívka čelila této otázce, když se rozhodla změnit barvu vlasů.Každá varianta má své nevýhody a klady, které budou popsány níže.

Výhody malby v salonech:

 • zkušenost řemeslníků umožňuje dosáhnout požadovaného výsledku při jedné návštěvě;
 • profesionální barva, šetrnější a nepoškozující prstýnky, specialista rovněž používá balzámy a masky, které umožňují dlouhou dobu udržovat barvu;
 • po proceduře salonu není nutné umýt skvrny od kůže;
 • Vnitřní výzdoba je relaxační a relaxační;
 • zajištění kvality práce.

Nevýhody:

 • cena.Pro dobrého specialistu může být služba velmi drahá;
 • Situace vyšší moci se někdy vyskytují, kdy očekávání klienta neodpovídají získanému výsledku.

Výhody používání tónování doma:

 • snížené náklady;
 • pohodlné nastavení;
 • je vhodné malovat kdykoli.

Nevýhody:

 • výsledek není vždy ten, který se očekává;
 • vysoké riziko sucha a křehkých kadeří;
 • zbytky šmouh, skvrn na kůži.

Pokud pro návštěvu odborníka stačí si vybrat dobrý salon ve vašem městě a zaregistrovat se, co dělat při malování domu.

Nejprve musíte koupit správné nástroje a drogy.Mezi ně patří:

 • tvrdý kartáč vhodný pro nanášení barvy na dlouhé i krátké kadeře;
 • rukavice.Ochrana kůže rukou je nezbytnou věcí.Obvykle přicházejí v sadě, ale můžete je nahradit gumou;
 • hřeben pro distribuci pramenů (s jeho pomocí se snadno dostanete ke kořenům);
 • mastný kosmetický krém.Je nezbytný pro aplikaci na kůži podél vlasové linie, aby nedošlo k obarvení kůže pigmenty;
 • Kohler a vývojář.

Po shromáždění veškerého potřebného materiálu můžete začít testovat získanou barvu.Ne každý typ pleti může mít lék, takže po několik dní je vhodné provést test na malé oblasti lokte.

Viz také:jak barvit henu v červené barvě (video)

Nyní začíná obraz.Začněte s kadeřením a rozdělte je na 4 zóny.Poté linii namastěte tukem krémem, připravte kompozici (smíchejte s oxidačním činidlem).Po několika minutách pokračujte v postupu.

Doporučuje se začít nanášet povlaky z chrámů a kořenů a napínat texturu směsi po celé délce.Abyste dosáhli dobrého výsledku, musíte rychle pracovat.Doporučuje se vydržet barvení vlasů tak dlouho, jak je uvedeno v pokynech, poté důkladně opláchněte a na prameny naneste balzám.

Barvení vlasů henou

Henna jemně vyživuje tyčinky užitečnými látkami, odstraňuje lupiny, snižuje mastnotu a dodává vlasům přirozený lesk.

Mnoho dívek upřednostňuje malování tímto produktem namísto odstínu, protože není alergenní kvůli výhradně přírodním složkám a navíc nevyžaduje určité úsilí.Barva příznivě ovlivňuje pokožku hlavy a urychluje růst vlasů.Tento povlak se však výrazně liší od profesionálu a kadeře se mohou zbarvit nažloutlé.

Podrobná technika pro použití henny doma:

 • pro přípravu roztoku je třeba vyplnit požadované množství odstínu vodou a vložit do vodní lázně;
 • oblékají si rukavice a krémují kůži podél linie růstu tyčí;
 • distribuují kompozici rovnoměrně po vlasech a hřebenují ji hřebenem, zabalí se do fólie, zabalí se do ručníku, aby se udržela požadovaná teplota kompozice;
 • po čekání na dobu uvedenou výrobcem,Odstraňte izolaci a umyjte si vlasy.V případě potřeby použijte klimatizaci a kadeře vysušte.

Pokud dodržíte pravidla použití, bude výsledek po dlouhou dobu příjemný, bez ohledu na to, zda se jedná o henu nebo barvu.Při správném použití materiálů bude zbarvení trvalé a pokryje šedé vlasy.

Péče o červenou barvu a zachování stínu

Dívky jako milovník experimentů často mění barvu vlasů.Některé v menší míře: ztmavují nebo zesvětlují přirozený tón pramenů, jiné radikálně odcházejí z jednoho stínu do druhého.Proto by přívrženci náhlého posunu měli vědět, že zrzka je odstín, který je omýván mnohem tvrději než ostatní.

I černá barva může být odplavena v několika stádiích a na dalším nátěru zůstane jasný ohnivý odstín ve formě odrazu na slunci.Jít na světlo z originálu je téměř nemožné.Tuto proceduru provádějí profesionální mistři, kteří již mnoho let pracují v kosmetickém průmyslu a znají svou práci.

Ale co když se dívka rozhodne odstranit pigment sama o sobě mezi procedurou salonu a pohodlím domova.

Recepty pro jemnou změnu barvy zázvoru:

 1. Maska šťávy z několika citronů.Citrusovou šťávu naneste po celé délce vlasů a rovnoměrně rozložte, nechte několik hodin působit a poté opláchněte teplou vodou.Světlý lesk zmizí a pigmenty budou částečně odstraněny ze struktury tyčí.
 2. V litru běžného piva nařeďte jednu polévkovou lžícilopuchový olej.V této směsi hojně navlhčete kadeře a přirozeně osušte.Po 12 hodinách opláchněte masku mýdlem na prádlo.
 3. Přidejte heřmánkový extrakt do jedlé sody, směs vylijte teplou vodou a jeden den trvejte na tmavém místě.Jakmile je tekutina připravena, musíte ji zahřát na teplotu příjemnou pro pokožku a opláchnout ji vlasy.Po zákroku se doporučuje vlasy umýt šamponem, aplikovat balzám a osušit.Tato metoda zvýrazní kadeře v několika tónech v jedné aplikaci.

Nikdy se nevyhýbejte chemickému čištění doma.

Jedná se o nebezpečný postup v salonu, který při nesprávném použití může zničit vaše vlasy.Po nesprávném provedení takových akcí riskují majitelé hustých a luxusních kadeřů, že zůstanou bez luxusních vlasů.Taková vyjasnění se neprovádějí najednou.Chcete-li to provést, musíte projít několika profesionální postupy, přestávky mezi nimi by neměla být 14 dní.

Znalecký posudek
Marina Selyutina
Miracle Medical Medical Center, délka služby 23let
V případě malování červenou barvou nebude henna o nic méně snadná cesta.Pokud lze světle oranžový tón bez obtíží překrýt tmavou barvou, může pigmentová henna dát zelený odstín, který pravděpodobně nebude přitahovat majitele vlasů.

Proto stojí za to vědět, že olej vytáhne z vlasů henna pigmenty.Při použití nebude výsledek dlouho očekáván.To jezlepší stav vláken obecně a odstraní nežádoucí pigment.Pokud je postup proveden po krátké době, je efekt dosažen rychleji, protože po 2-3 týdnech henna proniká mezi šupinami v prutech, vyplňuje prostor ve své struktuře a máchání je ještě těžší než barva.

Znalecký posudek
Kateřina Velikaya
Dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Před změnou barvy vlasů byste se měli ujistit, že to je přesně to, co chcete nakonec dosáhnout.Není divu, že klidné dámy raději zůstanou brunety nebo blondýnky.
DYED IN RED //Nová barva vlasů
KATO_Katosha - Jak barvit vlasy zázvorovými vlasy
[PÉČE]Jak barvit vlasy doma v červené barvě.Jak barvím vlasy jasnou barvou