Blonďatá: krásná a oblíbená barva vlasů

Chcete se stát blond?A víte, že blond má více než 10 nádherných odstínů?Který si vyberete?

Popel

Barva popela je studený ocelový odstín bez žluté.Elegantní popel připomínající šedé vlasy dodává obrazu aristokracii, činí jej ušlechtilým a přirozeným.Dobře to funguje s tmavou a světlou rudou pokožkou, ideální pro vlasy jakékoli délky.A odstín popela je schopen zdůraznit výraznost a krásu modrých a šedých očí.A poslední bod: doma je neuvěřitelně obtížné získat barvu popela, ale korekci budete muset provádět velmi často.

Rada! Tmavé prameny mohou být také obarveny popelem, ale předtím musí být zesvětleny.

Nedávno jsme psali, proč je tato barva tak oblíbená a komu se hodí.Přečtěte si více v tomto článku - vashvolos.com/pepelnyj-cvet-volos.

Platina

Platinová blondýnka je ideální volbou pro majitele pravidelných funkcí a bledou, mírně opálenou nebo broskvovou pokožku.Bohužel, dívky s tmavou a zlatou pokožkou budou muset platinu odmítnout.Bude se na ně dívat vulgárně.

Získání platinové barvy je neuvěřitelně obtížné - umí to pouze zkušený řemeslník.Nejlepší ze všeho je, že se stanoví na světle hnědé základně, ale hnědovlasé ženy a brunetky jsou mnohem méně šťastné - budou se muset odlehčit.

Platina vypadá skvěle nejen na tradičních bobech a čtyřkolkách, ale také na krátkých grafických srážkách.Ještě jedenradou stylistů je doplnit obraz skandinávským zbarvením.

Zlato

Teplé a plné - tato slova lze použít k popisu této nádherné barvy vlasů.Honey blond je vhodný pro ženy s teplým barevným typem (podzim nebo jaro) s modrými, hnědými a žlutými očima a tmavou, světlou nebo olivovou pokožkou.

Přetoky medu dodávají účesu živost a přirozený objem.Udržet to v pramenech, stejně jako jiné odstíny, bude velmi obtížné.Aby barva nevymývala, podepřete ji odstíny balzamů a perleťovým tonerem.

Existuje několik druhů medově hnědých:

 • Přírodní - účinek spálených zámků;
 • Honey-blond - má tmavší pigment, dobře s modrým nebo šedýma očima a světlou pokožkou;
 • Med-kaštan - dodává přírodní čokoládový tón;
 • Honey-red - činí obraz hustým a jasným.

Sandy

Sandy blond s jasně žlutým nádechem se považuje za univerzální, protože vyhovuje ženám všech věkových skupin.Odstín je velmi zajímavý.Například, v zimě, když kůže zbledne, musíte do ní přidat další zlaté tóny.Ale v létě, pro zabarvení opálení, je lepší kombinovat ho s rozptylem studených zámků.Při správném barvení budou vlasy krásně lesknout.

Zjevnou mínus odstínu může být jeho vulgárnost vyplývající z nesprávného makeupu.Abyste tomu zabránili, zlikvidujte červenou rtěnku a šipky hustě shrnuté černou tužkou.Váš výběr jepřirozenost!

Karamel

Tento krásný přírodní odstín je přechodnou možností mezi hnědou a žlutou.Je to poněkud podobné pšenici, ale má výraznější červené tóny.Může ji použít dívka s jakýmkoli šokem.Zde není důležitá ani struktura, ani délka, ani typ barvy ani make-up.Je pravda, že vizážisté doporučují zaostřit na oči a na rtech ponechat pouze mírný lesk.To zdůrazní hloubku karamelové blondýna a učiní vás ještě mladším a svěžejším.Mimochodem, tato módní barva je ideální pro zvýraznění.

Karamelová blond má také několik variant:

 • Karamelová červeň - vhodná pro ženy se světlou pletí;
 • Karamelový med - dělá vlasy lesklé a světlé;
 • Tmavý karamel - v kombinaci s původním světle hnědým tónem;
 • Světlý karamel - aplikovaný na původně světlé vlasy;
 • Zlatokaramel - dodává pokožce zář;
 • Karamelový popel - odstín s efektem oslnění získávaný 3D barvením.

Zlatá

Zlatá blondýna dává vlasům zlatou záři, která vypadá perfektně pod horkými paprsky slunce.Tento odstín umožňuje dívkám typu jarní barvy vytvořit živý a nezapomenutelný obraz.Hlavní věc je vybrat si správné oblečení a make-up.Neměli by být příliš chytlaví a upřímní.

Béžová

Béžový odstín blondýna dává vlasům přirozený vzhled a činí vzhled jemným a romantickým.Dokonale se hodí kstudená barva.Béžovou blond lze také použít jako zvýraznění na tmavě červené nebo tmavě blond vlasy.Hlavním problémem, se kterým se můžete setkat, je nažloutlost.

Dívky s tmavými vlasy musí před použitím těchto produktů vlákna zcela vybělit.Teprve potom bude barva vyzařovat zářivá a rovnoměrná.Pomáhá také matka perleťových tonerů (poloprůhledná).

Perla

Luxusní perla blond je nyní velmi populární.Může to být jak zima, tak zima, proto se při výběru musíte řídit dalším odstínem (jasan nebo zlato).Pearl blond se doporučuje pro ženy od 35 do 45 let.Jejich zvláštními rysy jsou světlá kůže a modré, zelené nebo šedé oči.

Pšenice

Stylový odstín pšenice je drahý a přírodní.Neexistuje náznak přístupnosti a vulgárnosti, což je pravděpodobné, že ocení jak obchodní ženy, tak mladé módy.Nejúspěšnější kombinace je se světlou pokožkou a šedo-modrýma očima (jarní a letní barevný typ).

Jahoda

Odvážný jahodový odstín vypadá jemně, romanticky a neuvěřitelně stylově.Díky světle růžovým podtónům bude váš vzhled působivý a okouzlující.Jahodová blond existuje v několika variantách - velmi světlá, broskev, švestka, pastelově růžová.

Kalifornský

Tento typ barvení zahrnuje kombinaci tmavých kořenů a blond vlasů po celé délce.Kalifornie blond vyžaduje častou opravu, protožerostoucí kořeny vás vůbec nezdobí.

Benátská

Módní odstíny benátské blond jsou velmi žádané.Navenek se podobá světle načervenalé barvě.Není vhodný pro všechny, ale pouze pro dívky se světlou nebo narůžovělou pokožkou.

Tmavě blond

Tmavě blond lze bezpečně nazvat jedním z nejvíce ženských a nejjemnějších tónů této barevné palety.Dává vlasům dobře upravený vzhled a činí obraz přirozeným.

„Špinavá“ blond

Nenechte se obtěžovat tak romantickým názvem této barvy!Tento studený stín, krásný a účinný, se hodí s krátkými srážkami, ale také vypadá docela úspěšně na dlouhých vlasech.„Špinavou“ blond lze připsat tmavé paletě.Jednoduše řečeno, je to popelový odstín zředěný lehkým peřím.

Růžový křemen

Růžový křemen je skutečným trendem jak v oblečení, tak v paletě různých barev vlasů.Tento odstín vypadá obzvláště působivě na podlouhlém fazole nebo pixie.Ale tato barva nemá žádná věková omezení - vypadá to skvěle jak na mladé dívky, tak i na zralé dámy.

Matka perla

Matka perla Blonde drží bar po mnoho sezón.S jeho pomocí můžete udělat vlasy velmi velkolepými a objemnými, odstranit nežádoucí žlutost, dát pramenům krásný lesk a učinit obraz skutečně andělským.To je skvělé řešení pro ženy se zeleným, modrým a hnědýma očima.

Nevíte, jak udělat krásnou blondýna doma?Podívejte se na video:

Přečtěte si také:

 • Velká paleta světlých barev od Loreal
 • V jaké odstínu vlasů je nynímóda?V TOP-5 trendových barvách