Bronzování vlasů: výhody a typy

Přirozenost je nyní v módě, ale protože mnoho dám se rozhodlo pro přírodní odstíny.Brondirovanie vlasů na tmavých vlasech je ideálním způsobem, jak zastínit tmavé prameny a aktualizovat svůj vlastní obraz.

Co je pancéřování?

Bronding je trend v kadeřnictví, který zahrnuje postupný přechod z tmavých do světlých odstínů.Tento termín vznikl spojením dvou slov - „hnědá“ (hnědá) a „blond“ (světlá).

Bronding má charakteristické rysy:

 • Absence jasných hranic a kontrastů - všechny přechody jsou pečlivě zastíněné a rozmazané;
 • Všechny vybrané barvy jsou ve 2–3 souvisejících tónech.Paleta příliš bohatá pomáhá rozmazat hranice, ale zcela ruší přirozený výsledek;
 • Tóny zbroje se mohou vztahovat buď na samotný teplý gamut, nebo pouze na studený.Kombinace „tepla“ a „chladu“ je kategoricky nemožné.

Výhody rezervace

Většina žen dnes zbožňuje zbožňování.Existuje několik důvodů:

 • Světelné zámky nejen oživují pokožku, ale také ji činí mladší;
 • Tvář se stává jasnější a vypadá mnohem působivěji;
 • Vlasy vypadají silnější a objemnější;
 • Samotné barvení vypadá velmi přirozeně;
 • Měkké modulace barev - je šíleně krásná;
 • Bronde neznamená častou korekci kořenů;
 • Toto je ideální způsob, jak skrýt první šedé vlasy;
 • S tímto „trikem“ můžete pěstovat vlastní barvu vlasů.

Druhy a varianty brnění

Rezervace je k dispozici v několika variantách najednou.

Klasický

Díky tomu můžete vytvořit ten nejpřirozenější a nejpřirozenější odstín.Při klasickém bronzování se používají dva nebo tři tóny, které vytvářejí velmi krásný efekt oslnění a vizuálně zvyšují hlasitost.

Zonální (lesk nebo zvýraznění)

Vlasy jsou rozděleny do sekcí - v jednom z nich se používá několik světlých odstínů, v druhém - v jednom, ale tmavší barvě.(hnědá, čokoláda).S takovým barevným koktejlem budete blondýna i brunetka.Zvláště odvážné povahy se doporučuje barvit kořeny ve stejném světlém stínu jako konce vlasů.

Bronzování s účinkem raketoplánů nebo ombre

Ze všech ostatních možností se bronding tohoto druhu hladce liší od nasycených kořenů (čokoláda, káva, kaštan, tmavě hnědá) do zesvětlených.špičky (med, pšenice).Tento efekt vypadá úžasně!

Brazilský (copacabana)

Svými rozjasněnými konci, „vyhořelými na slunci“, brazilská bronz připomíná předchozí verzi.Nicméně, v něm jsou vybrány malé prameny po celé délce, což vám umožní smíchat tmavou kudrlinku se světlou a získat krásný světelný efekt.

Tato technika má několik poddruhů najednou:

 • Copacabana chic - měkký přechod od ztmavených kořenů ke světlým špičkám.Výsledkem je účinek spálených pramenů;
 • Copacabana vánek - hladké a přirozené zvýraznění, ve kterém jsou odlehčené velmi tenké pramenyhorní část hlavy;
 • Copacabana latino - diagonální kontrasty na tmavém pozadí vlasů;
 • Sluneční koktejl Copacabana je velmi sofistikovaná technika zahrnující víceúrovňové odstupňování.

Kalifornie (Hollywood)

Kalifornské bronzování se provádí otevřeným způsobem - bez použití fólie.To vám umožní dosáhnout maximální přirozenosti a nenápadných hranic.Kořeny zůstávají tmavé (čokoláda, káva, kaštan) a blíže ke koncům vlasů je světlý stín.

Tónovaná hranice

Zvýrazněné zámky na stranách obličeje krásně doplňují tradiční brnění a činí tvář mladší.Na tmavé hlavě vlasů se okraje stane jasným přízvukem, který zjemní kontury a rysy.

Kdo by měl používat brondy?

Bohužel ho nemůžeme radit všem.Pokud na dlouhých vlasech nebo průměrné délce brondů vypadá perfektně, pak na krátkém účesu bude obtížné odhalit hladké přechody a celou hloubku stínů.

Ale na původní barvě nezáleží - brnění vyhovuje světlovlasým a brunetám, hnědovlasým nebo červeným.Pokud bronzování na světlovlasých vlasech vypadá žensky a jemně, pak odlehčující brunetky vášnivě a směle rozbijí.Jedinou nuancí je, že bronzování tmavých vlasů není tak jednoduché.Nejprve je nutné, aby se černá barva vlasů změnila na hnědovlasou a poté vyberte správné odstíny pro bronz.Můžete také zkusit praní, které pomůže odstranit příliš tmavý odstín.

Zbývají dva další body - to je struktura a stav vlasů.Každá z nich je velmi důležitá.Nejlepší je odmítnout majitele kudrlinek, kudrlinek a kadeřů z experimentů s brondami.Krásné přetoky jsou jednoduše ztraceny v neobvyklé struktuře pramenů.

Pokud jde o zdraví, musí být vlasy před lakováním ošetřeny.Kurz vypadá něco takového - zvlhčující, řezné štípané konce, restaurující masky.

Jak se starat o vlasy po brondingu?

Po provedení rezervace vlasů pro tmavé nebo blond vlasy se starejte o zdraví barevných vlasů.Potřebuje zvláštní péči!Je důležité používat šampony, které vyhovují vašemu typu vlasů, jakož i masky a výplachy.Uvnitř může být nabídnuta biolaminace, aby prameny leskly.