Celosvětové srážky: 5 módních možností

Stylové krátké srážky pro ženy s nadváhou budou moci doplnit obraz a učinit vás štíhlejším.Hlavní věc je vybrat správnou formu, s ohledem na typ obličeje a pár okamžiků.

Obecná doporučení

Ideální účes pro křivky chutné formy musí splňovat několik důležitých bodů:

  • Upravte tvar obličeje;
  • Vizuálně nakreslete siluetu;
  • Nejširší část účesu by neměla být kombinována se stejnou částí obličeje;
  • Je vhodné vytvořit objem v korunové zóně - vytvoří se ideální proporce;
  • Rozloučení a otevřená whisky jsou zakázány!Vytvářejí účinek malé hlavy vysazené na velké tělo;
  • Ideální délka vlasů je mezi bradou a linií ramen;
  • Vyhněte se ultrakrátkým srážkám - dávají hlavu nepřiměřenou.

Módní srážky pro různé typy tváří

Účesy pro celou tvář by měly být vybírány v souladu s formulářem.V ideálním případě by to měl být kaskádový nebo odstupňovaný účes s kosou a protáhlými rány.Tato možnost je vhodná pro jakýkoli typ.Pokud jde o zbytek, pojďme o nich mluvit podrobněji.

Celá tvář hruškovitého typu

Majitelům „hrušky“ se doporučuje, aby se blíže podívali na velmi stylovou účesovou „bob“.Ale musíte to změnit - dlouhý třesk, asymetrické dělení a tipy na bradu vás učiní velmi krásnými.Vlasy pro takový účes by měly být dokonale rovné.Elastické kadeře nebo světelné vlny dodávají celé tváři další objem.

Může vám také vyhovovat.kulový čtverec se špičatými prameny.Během stylingu můžete vlasy rozčesávat dozadu a vypadat tak retro.

Trojúhelníková nafouklá tvář

Úzké čelo a široká brada - to je přesněVypadá to jako klasický trojúhelník.Může být zdobena bobem, ale v jiné verzi.Vystřihněte šikmé rány, prodloužte boční prameny a zkraťte zadní část hlavy - tím se skryje přechod a umožní vám zůstat v trendu.

Oválná tvář

Super módová stránka bude tou nejlepší volbous vnějšími zvlněnými špičkami a roztrženými konturami.

Přečtěte si také:

8 módní styling pro krátké vlasy

Kulatá tvář

]

Dívky s kulatým obličejem mají nejtěžší čas!Zde byste měli zůstat na světlých vícevrstvých srážkách s podlouhlými postranními prameny a svěží oblastí koruny.

Je možné dělat rány?

Nejen možné, ale nezbytné!Je důležitým doplňkem střihu a je navržen tak, aby eliminoval kontrast mezi horní a dolní polovinou obličeje.Hladké a rovné rány padající do očí jsou kontraindikovány u dívek s zakřivenými tvary.Také rány by se neměly dobře přiléhat k obličeji - proměňte je nebo stočte kulmou.Tento mazaný manévr vyvažuje siluetu a vizuálně odlehčuje postavu.

Podrobněji, jaký účes vám vyhovuje?

Bude vás zajímat:

Jak si vybrat super krátký účes a komu to jde?Další podrobnosti naleznete v tomto článku.

Krátké srážkyu žen s nadváhou mohou skrýt všechny své nedostatky lépe než šatník.Pokud si nejste jisti svou volbou, poraďte se s profesionálním kadeřníkem.