Cibule na vlasy - 5 efektních masek

Péče o vzhled je někdy drahá kvůli vysokým nákladům na kosmetiku.To vše proto, že zapomínáme na nejjednodušší produkty, které jim příroda dává, a které ve své účinnosti nejsou v žádném případě horší než reklamní prostředky.Například jednoduchá maska ​​na vlasy cibule je schopna zachránit kadeře před ztrátou, lupy, slabostí, tukem a mnoha dalšími problémy.

Co lze očekávat od cibulových masek?

Tajemství cibulových masek spočívá ve schopnosti cibule šťávy dráždit pokožku hlavy.Tato akce vede ke stimulaci buněk.Výsledkem je, že spící vlasové folikuly se vracejí k životu.Cibulové masky pro péči o vlasy si získaly zvláštní popularitu jako lék na plešatost.Kromě toho je možné léčit vlasovou pokožku z lupů, obnovit produkci mazu na normální a obnovit poškozené a slabé vlasy na původní sílu a zdraví.

Zasedání se musí konat v kurzech: každý druhý den, 2 měsíce.Můžete se uchýlit k lidovým receptům s jakýmkoli typem vlasů.Neexistují žádná omezení ani kontraindikace (s výjimkou alergií na cibuli, poškození pokožky hlavy).Pro aplikaci a přípravu masek nevyžaduje speciální dovednosti a drahé výrobky.S cibulovými maskami je nyní možné zastavit vypadávání vlasů doma.

Podle recenzí v důsledku takových sezení vlasy vypadají husté, objemné, čisté, lesklé a silné.Další přísady jsou zaměřeny na výživu a posílení kadeře, která dodává lesk aměkkost.Jedinou nevýhodou tohoto ošetření je korozivní vůně zeleniny.To však lze snadno provést opláchnutím octem.Recept na zápach neutralizující činidlo je velmi jednoduchý: voda - 1 l., Ocet (nejlépe jablko) - 1-2 lžíce.Pokud do složení masek přidáte citronovou šťávu nebo banán, vůně nebude tak silná.

Účinné recepty

Masky proti vypadnutí

K přípravě masky rozemelte cibuli na struhadlo (je nutná pouze šťáva), přidejte majonézu, olivový olej a med.Každá složka bude potřebovat 1 polévková lžíce.Třete hlavu do kůže a detekujte 60 minut.Jakýkoli produkt na růst vlasů bude fungovat efektivněji, pokud izolujete hlavu.Na záchranu přijde polyetylen a ručník.

Cibuli rozemeleme na kaše, přidáme med (1 lžička).Nechte pod topením.Doba expozice může dosáhnout 60 minut.Maska na vlasy s medem a cibulkou nejen vyléčí plešivost, ale také zlepší vaše zdraví.

Vlasy přestanou vypadávat a budou obnoveny, pokud na pokožku aplikujete zelenou cibuli.K úplnému vstřebání šťávy bude zapotřebí pouze 60 minut.

K dosažení maximálního účinku pomůže ricinový olej, který má také pověst vynikajícího bojovníka pro plešatost.Smícháme cibulovou šťávu a olej (každá 1 polévková lžíce). Přidání medu dá vlasům příležitost k nasycení vitamíny, stane se jemnější a poslušnější.Udržujte hlavu v teple 30-40 minut.

Pokud je vaše pokožka dostatečně odolná vůči dráždivým látkám a plešatost již dosáhla velkého objemudo okurkové šťávy.Maska bude zahrnovat koňak, lopuchový olej a žloutek.Každá složka se užívá ve 2 polévkových lžičkách.

Posílení a čištění

Pokud obvyklé šamponové šamponování skončí nanesením cibulového vývaru, prameny se zesílí a pokožka se očistí od lupů.Bereme cibuli slupkou a vaříme (20 minut).Vodní lázeň pomůže udržet maximum užitečných látek ve vývaru.Používejte po namáhání a ochlazení.Šampon opláchněte vodou a poté nalejte vývar na kadeře zeleninovým vývarem.

Restaurování a lesk

Rostlinná šťáva (2 polévkové lžíce), med, olej z lopuchu, výborně spolupracují v jednom týmu.kefír a koňak (každá 1 polévková lžíce) V průběhu jedné hodiny budou prameny měkké, lesklé a silné.

Čištění od lupin a tuku

Míchejte zeleninovou šťávu (1 polévková lžíce) a vodku (2 polévkové lžíce).Omyjte roztok po 30 minutách.Suché vlasy nemusí takový agresivní účinek tolerovat.Aby se tomu zabránilo, doporučuje se změkčit směs jakýmkoli rostlinným olejem (1 polévková lžíce)

Důležité! Pokud po aplikaci masky existuje silný pálivý pocit, může se doba relace zkrátit.

Cibulové recepty pomohou zastavit plešatost a obnovit růst vlasů.Po průběhu procedur získají vlasy zdravý a zářivý vzhled.Je velmi důležité neodchylovat se od rozměrů uvedených v receptech a sledovat pravidelnost zasedání.Kromě toho se doporučuje zkontrolovat svůj jídelníček a svůj životní styl.

Viz také:Recept na nejúčinnější cibulovou masku proti vypadávání vlasů.