Co si vybrat účes s ranou?15 možností

Srážky s rány zahrnují řadu velmi krásných a stylových účesů, z nichž si kdokoli z vás může vybrat tu správnou variantu.

Obsah:

 • Krátké účesy se třesky
 • Bangs pro střední vlasy
 • Srážky pro dlouhé vlasy se třesky
 • rány je pro vás to pravé?
 • Kadeřnictví

Krátké účesy se třesky

Bangy v duetu s krátkými prameny otevírají nekonečné moře možností.Právě s touto délkou můžete vytvořit co největší počet krásných a stylových účesů.Vyberte si podle svého vkusu!

Čtyři svého druhu

Krátký čtverec se třeskem je jednou z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších možností.A nejde jen o vnější krásu tohoto účesu, ale také o různé styly, které lze udělat.

Dívky s rovnými vlasy dokonale zapadají do čtverce s geometrickými nebo oválnými liniemi.Rány by měly být silné - to je hlavní požadavek.Jeho délka však závisí pouze na vašich preferencích.Majitelé vlnitých pramenů mohou dělat retro styl ve stylu 60. let.V tomto případě jsou špičky vinuté železem do elastických kadeřů nebo velké vlny a kořeny a rány jsou ponechány ploché.

Vrstvené srážky

Krátké vrstvené kaskády jsou ideálním způsobem, jak dát tenkým vlasům silnější neboobjem.Hlavní výhodou vrstevnatých srážek je jejich univerzálnost.Kromě toho mohou být doplněny o módní a krásné rány - rovné, šikmé, profilované nebo ultra krátké.

Krátké účesypunk

Chcete občas zaujmout názory na sebe?Pak je potřeba punkový účes!Technologie jeho implementace téměř úplně otevírá zadní část hlavy a whisky - prameny jsou odříznuty pod strojem (můžete oholit pouze jeden chrám).Pokud jde o korunu, vlasy v této zóně musí být tvarovány jako vlna nebo Iroquois.Chcete-li se zaměřit na protáhlé rány, je namalován v kontrastním odstínu a položen složitým způsobem.

Pixie

Toto je jedno z nejmódnějších srážek za poslední desetiletí.Ona byla představena do každodenního života sama Audrey Hepburnová, objevit se ve filmu “římské dovolené” v úplně novém vzhledu.Mezi výhody pixelů patří styling - jednoduchý a rozmanitý.Někdy stačí stočit prameny rukama a získat stylový a neuvěřitelně krásný obraz!Pixie se nejlépe kombinuje s dlouhým šikmým třeskem, ale je také vhodná velmi krátká verze.

Jak se vám líbí tato možnost s prodlouženými rány?

Srážky se třesky ve stylu grunge

Módní trendy v této sezóně naznačují, že se do vzhledu vloží tóny odvážné novinky.Grungeové účesy se jiskří novým způsobem, když jsou položeny pomocí modelovacího nástroje.Můžete dělat jakýkoli styl - lehký nepořádek, úmyslná nedbalost nebo drzé rozcuchání.Vhodný pro tento střih a světlou perm.Zvedne vlasy u kořenů a učiní grunge skutečně objemným a sofistikovaným.

nebostrana

Další pozdravy z minulosti, které neztrácí svoji popularitu ani v 21. století.Klobouk se doporučuje vyrábět na rovné a poměrně silné hlavě vlasů.Její obrysy mohou být hladké a úplně chaotické.Neexistují také žádné velmi přísné požadavky na rány.Pokud to předtím bylo extrémně silné, sáhlo k obočím, nyní stále častěji vidíte asymetrickou verzi.

Bob

Bob je dalším favoritem sezóny 2016. Práce s tímto účesem nenízabere to spoustu času - za pouhých 5 minut si můžete udělat úhledný styl nebo kreativní nepořádek.Bob jde dobře s dlouhými šikmými rány.Jeho délka často dosahuje úrovně brady a hladce se mísí s celkovou hmotností vlasů.Rozevírací zámky krásně ohraničují obrys a vytvářejí romantický a neuvěřitelně jemný obraz.V případě potřeby můžete vytvořit texturovaný třesk.Vypadá dobře na jakékoli struktuře pramenů.

Bangs na středních vlasech

Majitelé středních vlasů se mohou také dívat na různé srážky se třesky.Budou moci zdůraznit vaši ženskost a jemnost.

Podlouhlé bobové auto

Toto je klasika žánru, která zůstala populární po několik sezón.Bob-auto je v harmonii s přímým nebo bočním třeskem.Kombinace dokonale rovných třesků s kudrnatými vlasy bude skutečným mistrovským dílem.

Strana

Móda pro tento účes přinesla Mireille Mathieu.Ačkoli už uplynulo mnoho let,Popularita tohoto střihu roste a roste.Hlavním požadavkem pro vytvoření stránky je přítomnost rovných a hustých vlasů.Dobrý stylista může diverzifikovat klasickou podobu tím, že ji doplní roztrženými okraji nebo krátkými prameny upravenými po krocích.

Roztrhané srážky se třesky

Snad jsou nejlépe hodnocené.Při vytváření takových účesů se konce pramenů oříznou břitvou.Vypadá to, že byli speciálně odříznuti!Je pravda, že pro tenké vlasy by taková možnost byla neúspěšná.Rozedraný účes s texturovaným třeskem, který lze zdůraznit zvýrazněním, je vhodný pouze pro majitele husté haldy.Mimochodem, pro kulatou tvář je lepší udělat šikmý třesk - zakryje tváře.

Žebřík

Žebřík je univerzální účes, který vyhovuje všem tvarům obličeje.Vyhladí úhly rysů, prodlužuje tvář a ztenčí, přitahuje pozornost očí, dává objem tenkým pramenům.

Vlasová linie má jinou délku, ale rozdíl mezi nimi není významný.V závislosti na třescích může mít tento střih zcela odlišný vzhled:

 • Nejoblíbenějším typem jsou rovné třesky, pokrývají velké čelo, vizuálně úzké široké lícní kosti, skryjí vrásky;
 • Šikmé rány - žebřík se šikmými rány bude skutečnou spásou pro ženy s tenkými prameny;
 • Roztrhané rány - doplní roztrhaný účes a zdůrazní stylový obraz mládeže;
 • Bang-curl - jeho konce se stočí kulmou, takže celý obraz je velmi dobrýjemný a měkký.

Kaskáda

Dámské kaskádové srážky s rány jsou výhrou pro každou tvář.Pokud máte oválný obličej, zastavte na šikmém třesku, který padá na jednu stranu a úplně otevře druhou.Další platnou možností je trojúhelníkový třesk.Pro dívky s protáhlou tváří doporučujeme řezat rovný a dlouhý třesk.U obdélníkového nebo čtvercového obličeje s vysokými lícními kostmi doporučujeme upřednostnit silný třesk, vyčesaný na jeho straně.A ty, a další, a třetí by se měly blíže podívat na zbarvení nebo zvýraznění obličeje.

Je velmi důležité vědět, který tvar třesku je pro vás ten pravý.Nevíte?Podívejte se na video:

Možnost pro dlouhé vlasy

Není třeba dělat rány na dlouhých vlasech, ale pokud opravdu chcete něco změnit sami, podívejte se na tyto fotografie a vyberte možnost účesu.

Dlouhé srážky s rovným střihem

V tomto případě se musíte zaměřit na klasické rovné rány.Ale i s dlouhým třeskem na boku, jemně proměňujícím se v převážnou část vlasů, nebude takový účes vypadat horší.

Klobouk

Nejvýraznějším trendem sezóny je střih s vlasovou čepicí.Jedná se o dvouúrovňový účes, jehož horní vrstva se stříhá podle principu fazole, čtverce nebo roztržené stupnice.Přechod z jedné vrstvy do druhé může být jak ostrý, tak hladký.

Čepice je ideální pro tenké prameny, protože způsobuje, že dlouhý účes je objemnější.Vypadá skvělena rovných i kudrnatých zámcích.Hlavní věc je, že jsou lesklé a zdravé.Nezáleží ani na tvaru obličeje.Pokud si chcete zachovat délku, udělejte tlustý třesk, ořízněte časové zóny kloboukem a prameny po stranách a zpět schody.A tady je další extravagantní varianta: vyplňte třesk kloboukem, který pak jde do linie těsně pod ušima.Pouze prameny na zadní straně hlavy zůstanou dlouhé.Roztrhaný klobouk se ukáže při zpracování jeho konců břitvou.Silný a rovný třesk je v harmonii s ní.

Žebřík

Tento model si často vybírají dívky s trojúhelníkovým, kulatým a čtvercovým tvarem, protože žebřík vám umožňuje skrýt všechny nedostatky vzhledu.Vyhladí ostré rohy, pokryje široké lícní kosti a příliš vysoké čelo a dá dobrý objem.Bangs může být cokoli - záleží na vašem vkusu.

Kaskáda

Kaskádové srážky s rány pro dlouhé vlasy jsou nyní ve výšce módy.Volba tresků je v tomto případě poměrně velká - vše záleží na tloušťce a struktuře pramenů, jakož i na tvaru obličeje.Takže buclatým dívkám se doporučuje zůstat v kaskádě se šikmými rány.Vyhladí nadměrnou kruhovitost a prodlouží tvář.Pro obdélníkový tvar potřebujete rovný třesk - tlustý nebo profilovaný.Krátké asymetrické rány se zaměřují na pohled a obočí a trojúhelníkové - na nosní nos.Kaskáda umožňuje oříznutí zastřižených konců při zachování požadované délky vlasů.Kromě toho usnadňuje hmotnost,které dávají dlouhé vlasy.Vrstvení tohoto střihu dává těžkým pramenům lehkost a živost.

Asymetrické srážky

Asymetrické účesy s ranou jsou letem pro fantazii!Pokud je levá strana delší než pravá, můžete se omezit na asymetrii v horní oblasti hlavy, nebo můžete pokračovat po celé délce.Zřeďte módní vzhled ofinu, vhodný pro váš styl a typ obličeje.Asymetrie umožňuje jakékoli experimenty, takže si můžete vytvořit jedinečný obrázek, který závisí na vašem vkusu a pocitech.Zajímavý efekt pomůže zvýšit účinek.Jediným požadavkem je, aby prvky asymetrie musely být dokonale rovné.

Přečtěte si také:

Šikmé rány pro různé typy vlasů - https: //vashvolos.com/strizhki-s-kosoj-chelkoj

Účesy

Chcete-li udělat účes s ranou, je vždy perfektní, naučte se, jak stylizovat:

 • Kudrnaté rány by měly být denně vyžehleny.Pokud na to nejste připraveni, vzdejte se tohoto podniku úplně;
 • Údery fungují dobře i bez zvláštního stylu.V některých případech bude vyžadovat fén a kartáč;
 • Zapomeňte na bouffant v této oblasti!Móda pro krásu v čele již dávno pominula;
 • Během instalace vyměňte lak lehkou pěnou;
 • Ženy s mastnými vlasy budou muset vyvinout velké úsilí, aby jejich rány byly vždy elegantní;
 • Nedělejte spontánní rozhodnutí - kontaktujte stylistu, který vám poradí ohledně nejlepší možnosti;
 • Pokud se chystáte stříhat rány sami, udělejte to na mokrých vlasech a pamatujte si, že když uschnou, budou velmi skákat;
 • Vysoké dívky by neměly vytvářet podlouhlé rovné rány.Ale pro mladé dámy je lepší opustit objem v této zóně.

Budete mít zájem o:

3 obrázky s třeskem - Vlasy pro všechny věci
Vytvořte módní tresk a buďte mladší po dobu 5 let!- Všichni buďte laskaví.Číslo 779 ze dne 23. 3. 2016
Módní makeup 2016 | Pečení, tvarování atd.