Co udělat účes pro dlouhé vlasy?

Krásné účesy pro dlouhé vlasy mohou změnit váš obrázek, dát mu svěží nádech a učinit z vás nejkrásnější.Co nabízí módní sezóna 2019?Zvažte všechny možnosti!

Různé kaskády

Pokud jsou vaše vlasy bez střihu dost unavené, stříhejte je v kaskádě.Tato technika je známá od nepaměti, její popularita se však každým rokem zvyšuje.

Pokud chcete zdůraznit lícní kosti nebo bradu, zastavte se u nejdůležitější možnosti - odstupňované kaskády.Začíná od rány a běží po celé délce.V tomto případě přední prameny prodlužují tvar obličeje a doplňují účes.Jednou z podmínek kaskády jsou frézované hrany, které usnadňují řezání a dodávají mu nejpřirozenější vzhled.

Pro více informací o tom, kdo vyhovuje kaskádě a jaké jsou výhody tohoto střihu , si přečtěte tento článek.

Víceúrovňové srážky

Pokud nevíte, co udělat účes pro dlouhé vlasy, zastavte se u účesu vrstvami různých délek.Víceúrovňový účes je velmi podobný kaskádě, ale vyznačuje se jasnějším přechodem, který dává vlasům dynamiku a objem.Na dlouhých pramenech jsou vrstvy nejčastěji stříhány z uší.

Víceúrovňový střih je zcela nevhodný pro tenké a vzácné prameny, ale na hustých vlasech vypadá jednoduše luxusně.K zvýraznění krásy účesu pomůže speciální barvicí technika - zvýraznění, bronding nebo zbarvení.

Moderní s oholeným chrámem nebošíje krku

Mezi různými typy srážek pro sezónu 2019 zvítězil zejména secesní styl s vyholenou hlavou nebo jedním chrámem - v těchto místech se vytvářejí dokonce celé vzory.Díky takovému střihu získáte okamžitě dvě velmi módní možnosti - klasický styl s volnými vlasy a moderní účes s buchtou nahoře.

Střih pro dlouhé vlasy s vyholenými chrámy výrazně mění obraz.Odhaluje svou tvář, zdůrazňuje expresivitu, je odlišena od davu, a proto je vhodná pouze pro odhodlané dívky.

Extra dlouhý dvojitý stříbro

Dámské srážky 2019 se neobejdou bez dalšího stříška.Pokud dříve byl tento střih proveden na krátkých nebo středních vlasech, nyní je také k dispozici pro dlouhé vlasy.Protáhlý čtverec je ideální pro brunetky a hnědovlasé ženy s plnou a kulatou tváří - mírně zvlněné prameny vizuálně skrývají líce.Hustota vlasů je však téměř nedůležité - střih vypadá skvěle na tenkém nebo tlustém, kudrnatém nebo rovném.

Účesy s rovným rozdělením

V nadcházející módní sezóně stojí za to, aby se rozdělil rovnoměrně - jasně a nekompromisně, přímo nastřed hlavy.Takže stylisté radí.Je přítomen nejen na volných vlasech, ale i ve večerních účesech.Aby se usnadnil styling, jsou kořeny namazány gelem - jen velmi pečlivě, aby se vlasy nepřilepily k sobě.Hladké kořeny se kombinují se vzdušnými vlasy načechranýmidélka.

Pokud vám rovný oděv vůbec nevyhovuje, vytvořte šikmý tvar.Umístěte jej téměř u ucha a česejte na jedné straně většinu vlasů.Je obvyklé nosit je bez třesku - je třeba ji zavřít neviditelným způsobem do chrámu, abyste se nedostali do očí.

Módní tresky 2019

Krásné účesys rány nejsou o nic méně populární mezi moderními módy.Na rozdíl od stereotypů, že rovné silné rány by měly být dokonale rovné, móda 2019 nabízí každému z vás vlny, víry a kadeře.Nyní i ti, jejichž prameny se silně stočí z přírody, mohou udělat přímý třesk!

Je-li to žádoucí, odřízněte ultrakrátké rány, dobře je nařeďte a položte ve formě kakaa.S dlouhými vlasy vypadá tento lepkavý styl neuvěřitelně!Trendem zůstávají také protáhlé šikmé a obyčejné přímky.Obvykle se kombinují se srážkami typu „kaskády“.Ale nejmódnější rány by měly být asi centimetr pod obočím.

Asymetrické účesy

Krásná asymetrie opraví obličej a skryje jeho nedokonalosti.Mezi nejmódnější trendy lze bezpečně přiřadit asymetrický uzávěr, který zahrnuje změnu délky se silným lemováním okraje.Další možnost - přední prameny jsou odříznuty pod čtvercem, který na zadní straně hlavy hladce teče po délce.

Asymetrické účesy se provádějí na zdravých a dobře udržovaných vlasech.Silně řezané a tenké prameny budou vypadat neupraveně a chaoticky.

Kreativní účesy

Letos v rocemóda se vrátila a účes ve francouzštině.Díky speciální technice provádění klade důraz na obočí a obrovské oči, které jsou často nepostřehnutelné za velkolepým šokem vlasů.V případě francouzského střihu se pramínky stříhají v zadní části hlavy i v oblasti koruny a vlasy v chrámech mohou mít libovolnou délku.Bangs jsou důležitým prvkem.Může mít tvar trojúhelníku nebo může být protáhlý.

Podrobněji o módních srážkách v roce 2019.

Několik dalších tipů

Při výběru krásných srážek pro dlouhé vlasy věnujte pozornost několika důležitým bodům:

1. Srážka by měla odpovídat typu a tvaru obličeje:

]
  • Podlouhlá stříška - pro podlouhlou tvář;
  • Dělící nebo šikmé rány - pro kulatou tvář;
  • Svěží styl s krátkými třesky - pro trojúhelníkový typ;
  • Asymetrický účes - pro čtvercový obličej.

2. Účes by měl být v souladu s růstem.Vysoké dívky nemusí dělat objem v horní části hlavy - budou ještě vyšší.

3. Pro husté vlasy je vhodný dokonale rovnoměrný střih a pro tenké a vzácné vlasy mírně klenutá varianta.

Vyberte si některý z módních účesů a buďte nejkrásnější!