Dámský střih Italsky: výhody a typy stylingu

Módní účes Italština je velmi podobný kaskádě.Líbila se jí nejen hollywoodské hvězdy, ale i obyčejné dívky.Svůj název vděčí Arlandu Tossimu, který jej v 80. letech minulého století vymyslel pro popový festival.

Výhody Italů

Popularita tohoto střihu se vysvětluje nejen jeho vnější krásou, ale také přítomností dalších velmi důležitých výhod:

 • Italka je univerzální - to je její hlavní plus.Vypadá perfektně jak na krátkých vlasech, tak na středních nebo dlouhých.Ani věk, ani struktura vláken, ani tvar obličeje nehrají zvláštní roli.Pravda, kadeře spočívá na kadeře prostě dokonale;
 • Díky tomuto střihu můžete uklidnit „tvrdohlavé“ vlasy;
 • Dává objem a krásu velmi tenkým vlasům;
 • Denní styling je snadný a trvá několik minut.Stačí jen vyčesat a vysušit zámky fénem.Sám se „hodí“;
 • Udrží si svůj tvar po dlouhou dobu - u Italů nemusíte salon často navštěvovat;
 • S rány i bez nich to vypadá stylově a krásně;
 • Pomocí tohoto účesu můžete opravit nedostatky.Například baculaté tváře se vizuálně zmenší díky prodlouženým zámkům, které rámují obličej, a krásným šikmým třeskům.Pro trojúhelníkovou tvář je vhodný italský střih se ztenčením poblíž lícních kostí a brady.Při příliš úzkém obličeji bude účes oválný a se čtvercovým tvarem skryje těžké rysy.

Krátké zámky a italština

Tento nádherný účes na krátkých vlasechVypadá odvážně, mladistvě, vzdorovitě a odvážně!Vlasy budou světlé a další objem, který obdrží, vám umožní obejít se bez dlouhého složitého stylu.

Italština pro středně dlouhé vlasy

Italský účes na středních vlasech vypadá žensky a stylově.Kouzlo účesu je dáno svěží objem a tekoucí zámky.Kromě toho si s touto délkou můžete vytvořit účesy pro různé akce - od každodenního do večera.

Italština na dlouhých vlasech

Pro ty, kteří prostě zbožňují volné vlasy, toskvělá volba.Tato technika je vhodná i pro velmi dlouhé prameny.Obrázek vyjde elegantní, okouzlující a jemný.Navíc díky postupným krokům a speciálnímu ztenčení získá váš dlouhý cop požadovaný tvar, stane se poslušnějším a přesnějším.

V tomto videu můžete sledovat techniku ​​provádění:

Jak položit italštinu?

Při výběru italského střihu byste se měli naučit, jak ho správně nosit.Styl tohoto účesu závisí na struktuře pramenů a samozřejmě na délce.

K vytvoření stylu budete potřebovat:

 • Mousse;
 • Pěna;
 • Vysoušeč vlasů;
 • Kulatý hřeben.

Pokládka by se měla provádět na čistých a suchých pramenech.Pokud tak neučiníte, kadeře padnou špatně a hlasitost nemusí ustoupit.Osušte hlavu fénem a zvedněte ji u kořenů.Také je lze převádět z jedné části do druhé - ukáže se, že to není horší.Pomocí kolaŠtětce se zaměřují na vrstvy jejich kroucením směrem ven nebo kroucením dovnitř.

Viz také:jak si vybrat účes?Který účes je pro vás ten pravý?

Natáčky jsou užitečné pro styling.Pro každý den je vhodné rovnání železem.S ohledem na krátké vlasy je vše ještě jednodušší!Nedbalost a zmatek je přesně to, co potřebujete.Ale přísný styl může také fungovat.