Dlouhé dlouhé vlasy

Móda pro účesy se mění poměrně rychle, ale mezi nimi jsou i nadále trendy.Podlouhlý čtverec pro dlouhé vlasy, a to je přesně o něm, je velmi klasický žánr, který vám umožní být vždy ve skvělé kondici!

K čemu je tento účes vhodný?

Ve světě, kde má každá minuta cenu, se podlouhlá stříška stává nejlepší volbou.A existuje několik důvodů:

  • Náměstí je univerzální, protože vyhovuje ženám jakéhokoli tvaru obličeje a typu vlasů;
  • Tento účes zahrnuje mnoho různých stylů - jak svátek, tak každodenní.Už se nemusíte hádat o tom, jak si česat vlasy za práci a oslavu;
  • Neměl jste kadeřníkovi čas ve stanovenou dobu?Na tom nezáleží!Zarostlá varianta protáhlého čtverce vypadá neméně atraktivní než jeho původní verze.Kromě toho je to skvělá šance na záchranu, protože nemusíte navštívit salon každé dva týdny;
  • Styling je nenáročný a není vůbec těžké o něj pečovat.A ne příliš dlouhé vlasy neumožní rozdělit konce.

Na první pohled nejsou tyto výhody tak důležité, ale pouze na první pohled.Po obdržení takových bonusů v každodenním životě budete moci každou z nich ocenit.

Kdo je vhodný a kdo není?

Musíte být již inspirováni novým účesem, ale nespěchejte, abyste okamžitě letěli do salonu!Tento střih je ideální pro majitele dokonale hladkých pramenů, tenkého dlouhého krku a krásných baculatých tváří.

Pokud jde o„Kontraindikace“ vypadají takto:

  • Kudrnaté vlasy- podlouhlá stříška na ně nevypadá příliš působivě a pro styling bude spousta stylingových nástrojů;
  • Krátký krk- střih takové délky zdůrazní pouze tuto nuanci;
  • Slabé a tenké prameny- situaci může vyřešit pouze krásná kaskáda.Mimochodem, stojí za to zastavit mocenské dámy u stejné možnosti - roztrhané náměstí vymaže několik let najednou a usnadní obraz;
  • Tenká a protáhlá tvář- protáhlý čtverec ho ještě ztenčí.Ale je tu malý trik - pokud si vlníte vlasy ve vlnách, obličej se zvětší vizuálně.

Pokud jde o barvu vlasů, nehraje žádnou roli.Blondýnky, brunetky a zrzky jsou s tímto účesem stejně dobré.

Prodloužená stříška na dlouhých vlasech - variace na téma

Víte, že za krátkým slovem „stříška“ se skrývá několik variant tohoto účesu?Ne?Pak se seznamte blíže!

Klasický přímý čtverec

Charakteristickým rysem tohoto střihu je jasný obrys.Je to skvělá volba pro „kruhy“ a „ovály“ s harmonickými rysy obličeje, které nevyžadují výslovnou opravu.Přímý stříbro dokonale zdůrazňuje krásu pramenů, proto by měly být dobře upravené a silné.Tupé a bezvlasé vlasy budou mít pouze tento střih.Poté, co se rozhodnete tuto možnost zastavit, zbavte se střihových konců - neměly by být a priori!

S protáhlými předními prameny

Super-módní verze střihu, který již ocení jak obyčejné dívky, tak zástupci showbyznysu.Takový účes je ideální pro mimořádné a odvážné lidi, kteří jsou zvyklí na pozornost cizinců.

Asymetrická stříška pro dlouhé vlasy

Asymetrie ve srážkách není v žádném případě novinkou.To je další projev hnědých tradic, který vám umožňuje přidat rozmanitost znuděný styl.Čtverec s asymetrickými konci je ideálním řešením pro ty, kteří plánují změnit svůj obrázek, ale neodvažují se oříznout dlouhé copánky.Pokud se bojíte o svůj vlastní vzhled, ostříhejte si vlasy.

Úhel sklonu v takovém čtverci se může podle potřeby měnit.Při nepříliš dlouhém krku by měla být hřbet vlasů zdvižen o něco výše.Pokud je vše v pořádku s proporcemi, nemusí být asymetrie příliš velká.

Protáhlý s přímým dělením

Tento účes je bohužel vhodný pouze pro majitele harmonických tváří bez výrazných úhlů a zaoblení.Každý, kdo se musí rozloučit z rovného rozloučení, jsou dívky s úzkými tvářemi a zaoblenými tvářemi, stejně jako s dlouhým nosem a ostrou bradou.

S přímým třeskem na dlouhých vlasech

Tento střih je prostě magický!Zaprvé, protáhlý čtverec se třeskem vizuálně odřízne horní část čela, takže úzká a protáhlá tvář je o něco širší a kratší.Za druhé, skrývá dlouhý nos, který se při absenci třesku stává velmi velkým.

Rovněž upozorňujeme, že přímý třesk,pokrývající obočí, vypadá to jen na hnědovlasé ženy a brunetky s lesklými a hustými hřívami vlasů.

Protáhlý se zkosenými třesky

Stříška pro dlouhé vlasy se šikmými třesky je nejbezpečnější volbou pro ty, kteří se nesnaží o radikální změny.Bangs zde hrají nejdůležitější roli a stávají se základem každého stylu.Vezměte ji za ucho - dostanete jeden obrázek, uvolněte jej na čelo - úplně jiný.

Jak krásné leží na dlouhých pramenech?

Strážce nevyžaduje mnoho času a úsilí, ale je třeba být stále opatrný.Pro styling budete potřebovat fén, žehlení a široké kartáčování.Vytáhněte zámky od samých kořenů a konce zabalte nahoru nebo dolů.Můžete použít žehlení - vlasy budou dokonale hladké a rovné.Mimochodem, alternativou k každodennímu použití žehlení bude laminace pramenů, která zachrání vlasy před vysycháním.Pro večerní výlet vytvořte romantický vzhled s kadeřemi v retro stylu.

Podélný čtverec pro dlouhé prameny je přesně to, co obraz moderní krásy potřebuje!