Extra dlouhé rány - romantické a neuvěřitelně stylové

Uměle zdobené protáhlé rány vypadají jednoduše nádherně a vypadají jako filmová hvězda.Jednou to nosili pouze nejvíce osvobozené dívky, což bylo náročné.Nyní jsou mezi obyčejnými ženami populární dlouhé rány.

Kdo přijde, kdo není?

Existuje určitý typ vzhledu, pro který je vytvořen protáhlý okraj, jako by byl speciálně.Jsou to široké lícní kosti a příliš velké čelo.Je také dost vhodný pro dospělé dámy, které již dokázaly čelit vzniku vrásek.

Pokud jde o kontraindikace, můžeme se na ně vztahovat:

 • těžká převislá víčka;
 • Hluboké oči;
 • Malá tvář;
 • Tenké a příliš řídké vlasy.

Proč je dobrá?

Dlouhé rány mají několik významných výhod, které z ní učinily skutečný trend.Možná, že se s nimi seznámíte, budete se chtít okamžitě odříznout:

 • Vizuální korekce nedokonalého tvaru obličeje - protáhlý třesek je protáhlejší a tenčí;
 • Schopnost skrýt se za vlasy všechny drobné nedokonalosti (pupínky nebo vrásky) a zdůraznit všechny výhody;
 • Univerzalita - rána tohoto typu je vhodná pro ženy všech věkových skupin;
 • Multifunkčnost.Dlouhý třesk může být položen různými způsoby - je vyčesán na boku, stočený nebo tažený, zastrčený za uchem nebo na polovinu.To vám umožní často měnit denní obraz;
 • Nedostatek péče.Abyste se dostali do pořádku, potřebujete velmi málo času anástroje.Ve většině případů není potřeba nic kromě hřebenu a fénu.

Důležité! Při výběru dlouhého třesku byste měli věnovat pozornost nejen jeho délce, ale také několika dalším parametrům - počtu vrstev, tloušťce, umístění, hranové čáře.Postupujte podle pokynů kadeřníka - pomůže vám to.

Hlavní druh

Dlouhý třesk se může lišit.Jako příklad vezměte v úvahu tyto fotografie.

Přímý

Bangy s jasným, rovnoměrným řezem jsou důležité po mnoho let.To je nejlepší možnost skrýt vysoké čelo a krásně zdůraznit lícní kosti, tváře a bradu.Existuje však jeden velmi důležitý požadavek - struktura vlasů by měla být hustá a absolutně rovná (ideálně asijská).Dívky slovanského vzhledu by měly volit pečlivější přístup k jejich výběru - měkké a zlobivé zámky mohou vytvářet dojem nedotknutelnosti.

Šikmé

Podlouhlé šikmé třásně dobře vypadají téměř u všech dám.Snadno se vejde na silné vlasy i na řídké prameny, skrývá baculaté tváře a opravuje dolní část obličeje.A co je nejdůležitější - šikmé rány se dobře hodí se srážkami jakékoli délky.Obraz vyjde rafinovaný a rafinovaný.To je důvod, proč si tato volba získala mezi moderními módy obrovskou popularitu.

Klenuté nebo půlkruhové

Neuvěřitelně krásné třásně, které svým tvarem svým způsobem připomíná oblouk.Stříhání v půlkruhu, takže prameny jemně přecházejí do hlavy vlasů aspojit se s účesem.

Na obou stranách

Prameny kolem okrajů obličeje jsou nejlepší volbou pro ženy všech věkových skupin.Fotografie protáhlých třesků na dvou stranách znovu potvrzují - je to prostě lepší než to!Je zajímavé, že většina dívek získává takové módní „příslušenství“ čistou náhodou.Rány nejsou speciálně řezány, ale jsou získány pěstováním krátkých pramenů.Když to dosáhne požadované délky, krásně orámuje ovál obličeje, dívky ji přestanou dále růst a nechají ji tak, jak jsou.Důležité je, že tato délka může být splétána do účesu nebo uvázána v ohonu.

Doporučení! Třásně umístěné po stranách kategoricky nevyhovují dívkám se širokým čelem a protáhlou tváří.V takovém případě to prodlouží.

Asymetrické

Asymetrické zámky vám umožní vytvořit neobvyklý obraz a najít nová řešení ve stylu.V tomto případě má stylistka úplnou svobodu tvořivosti - lze ji vyjádřit jak stříháním různých délek, tak použitím různých barev.Asymetrie vytváří krásný snímek u krátkosrstého dua (pixie, bob nebo garson), ale na dlouhém účesu nevypadá moc dobře.

Důležité! Tyto experimenty jsou vhodnější pro mladé a neobvyklé jedince.Na zralých ženách bude asymetrický dlouhý třesk vypadat vulgárně.

Populární srážky

Účesy s podlouhlými třesky potěší jejich rozmanitostí a krásou.

Pro krátké vlasy

TandemDlouhé rány a stylový krátký účes vypadají v pořádku a navíc mají omlazující účinek.Nyní velmi populární srážky s vyholeným chrámem a dlouhým háčkem na boku.Styling takového účesu je neuvěřitelně jednoduchý - je třeba prameny namazat gelem, dát správným směrem a vysušit.

O bob s texturovanými prameny není o nic méně žádoucí.Je však třeba vzít v úvahu typ osoby.Pokud se majitelé oválu vejdou na jakýkoli typ rány, pak u dívek se čtvercovou, kulatou nebo trojúhelníkovou tváří je lepší zvolit dlouhou šikmou verzi s potrhanými okraji.

Seznam pixelů pokračuje - velmi módní účes, který si vybírají obyčejné dívky i hollywoodské hvězdy.Tento krátký účes s podlouhlými rány (zkosenými, asymetrickými, rozedranými nebo šikmými) vypadá originální, odvážný, stylový a energický.

Tipy, které vám pomohou vytvořit protáhlý třesk:

Pro středně dlouhé vlasy

Protáhlé třesky nastřední vlasy vypadají prostě úžasně.Právě v takové délce se vyskytuje nejčastěji.Pro žebřík nebo kaskádu stojí za to vybrat si šikmou mírně roztrženou verzi - v seznamu nejmodernějších srážek takový duet zaujímá vedoucí postavení.Protáhlý čtverec se třesky může být bezpečně přidán s prameny po stranách.Díky tomu bude váš vzhled ženský a romantický.

Pro dlouhé vlasy

Výběr krásného podlouhlého třesku pro dlouhé vlasy nebude obtížný.Můžete experimentovats téměř jakýmkoli účesem - kaskáda, žebřík, grunge.Dlouhé zámky, které rámují obličej, vypadají ještě romantičtěji a rovné zámky dávají vzhled tajemství a hloubky.

Váš vlastní kadeřník

Jak snížit podélný třesk?Z tohoto důvodu se naše podrobné pokyny hodí.

 1. S ostrou špičkou vyčesejte část vlasů a vytvořte tak budoucí rány.Musí být suché - mokré prameny jsou natažené, takže bude obtížné snížit požadovanou délku.
 2. Odstraňte zbytek vlasů pod sponou, aby neovlivňoval práci.
 3. Rozhodněte o délce.Pokud stříháte rány poprvé, zastavte se na úrovni brady nebo špičky nosu.
 4. Rozdělte vlasy na polovinu vodorovnou částí.Připevněte horní část.
 5. Hřeben připojte ke dnu a zatáhněte směrem dolů.
 6. Uchopte zámek mezi ukazovákem a prostředními prsty a rovným řezem napříč délkou vlasů.
 7. Spusťte horní část a opakujte postup.
 8. Zarovnejte obě strany.
 9. Ještě jednou vytáhněte hřeben a vystřihněte vlasy, které vypadly.

Metody pokládání

Existuje několik způsobů, jak položit protáhlý třesk.S jejich pomocí můžete denně potěšit ostatní novými obrázky.

Metoda 1: Objemový

Na oči může spadnout dlouhý, rovný třesk.Aby to nezasahovalo, musí být prameny položeny fénem a kartáčem.

 1. Naneste malou pěnu na mokré vlasy.
 2. Při vodorovném dělení se třesky rozdělí na dvě vrstvy.
 3. Suší se fénemnejprve spodní vrstva, pevně kroucením hrotů dolů velkým kulatým kartáčem.
 4. Spodní vrstvu osušte mírným otočením.

Metoda 2. Na straně

Existuje několik možností položení třesků na stranu.V první části je rozdělena na šikmou rozdělenou část a zkroucená fénem.Aby se prameny nevrátily do své obvyklé polohy, musí být upevněny lakem.Ve druhém je celý třesk impregnován gelem a na jedné straně vyčesán.Když vlasy vůbec neposlouchají, lze je upevnit pomocí vlásenky.Pokud máte čas, můžete každý pramen namazat pěnou a zvlnit je vysoušečem vlasů uvnitř.Díky tomu je účes svěží a hustší.

Metoda 3. Zpět

Pokud jsou rány unavené a chcete si otevřít čelo, zkuste to udělat stylem.

 1. Oddělte rány a jemně je rozčešte u kořenů.
 2. Promíchejte všechny záda a posypte lakem.
 3. Je-li to nezbytné, upevněte rouno neviditelným způsobem nebo si položte obruč.

Doporučení! Abyste zabránili tomu, aby účes vypadal příliš jednoduše, rozdělte rány do malých zámků a každý z nich otočte do těsného bičíku.

Metoda 4: Na cívce

Protáhlý okraj může být hlavním prvkem vašeho obrázku.Tato metoda je vhodná pro mladé drzé dívky.

 1. Vázejte prameny do vysokého ocasu.Může to být přímá nebo rána kulma.
 2. Silně rozčesejte rány tak, aby byly na konci.
 3. Ohněte špičky k vrcholu hlavy a neviditelným bodnutím je bodněte.
 4. Vyhlaďte horní část hromady.

Metoda 5: Žehlení

možnost vhodná pouze pro rovné nebo mírně roztrhané rány.

 1. Umyjte si a zcela osušte vlasy.
 2. Na ně naneste prostředek tepelné ochrany.
 3. Vyrovnejte rány železem.

Metoda 6. Shaggy

Nedbalý vzhled takového účesu znovu zdůrazní vaši jemnou a romantickou povahu.To je dobrá volba pro majitele středních účesů.

 1. Nasyťte prameny pěnou.
 2. Porazila jí prsty.
 3. Udeřte rány fénem, ​​drtěte je rukama nebo kroucením na prstu.

Metoda 7. Na dvou stranách

 1. Vytvořte přímou část a rozdělte celé vlasy na dvě části.
 2. Prameny navlhčete vodou, kartáčem pěnou nebo pěnou.
 3. Otočte každou část železem a stočte konce směrem k chrámům.
 4. Posypte vlasy lakem.

Jak prodloužit rány?

Chcete-li získat účes s prodlouženým třeskem, použijte populární domácí metody.Samozřejmě, v tomto případě je nutné být trpělivý, protože vlasy nemohou růst v okamžiku.Co nabízejí lidové procedury?

 • Používejte masky, které aktivují vlasové folikuly;
 • Nasyťte svou stravu potravinami, které obsahují vitaminy H, A, C, B a E;
 • Pravidelně masírujte hlavu.Pro stimulaci růstu musí být kombinován se speciálními séry;
 • Nezapomeňte opláchnout.Pro tyto účely jsou vhodné odvary listů bezinek, lopuchu nebo ořechu.

Vaše ženská duše chcerychlá změna?Poté použijte prodloužení vlasů na mikrokapsle.Jedná se o poměrně efektivní a běžnou techniku, která vám umožní rychle získat dlouhý třesk.Dříve byl tento postup prováděn pouze na dostatečně dlouhých vlasech.Nyní se používá na krátkých vláknech.

Rozšíření mikrokapslí dává vzácným vlasům chybějící objem, skryje plešaté skvrny a oživuje nevhodné kadeře.

Důležité! Takové prodloužení nelze provést během chemoterapie nebo v přítomnosti dermatologických problémů.

Nakonec

V souhrnu dáme několik tipů:

 • Umyjte si rány tak často, jak je to možné - tato část vlasůnejrychleji špinavý, protože prameny ztratí svůj krásný vzhled;
 • Vždy noste různé stylingové výrobky nebo alespoň 1-2 sponky do vlasů.I když nyní na ulici není vítr a instalace drží dobře, neexistuje záruka, že v blízké budoucnosti se situace nezmění opačným směrem;
 • Pokuste se spustit rány rukama co nejméně - bude to vypadat jako rampouchy.

Viz také:Jak snížit podélné rány sami (video)