Haircut Ladder: kdo se hodí a jak stylovat?

Haircut žebřík je jedním z nejoblíbenějších modelů.Je založen na jasném svislém řezu pramene kolem obličeje, který vám umožní vytvořit postupný přechod od krátkých až po dlouhé vlasy.

Výhody krátkého schodiště

Tento ženský účes není mezi moderními módy bezpochyby tak populární.„Porucha“ je řada velmi důležitých výhod.Krátký schod po schodech:

  • Dělá vlasy dynamické a živé;
  • Skvělé pro ty, kteří si chtějí zachovat svou délku, ale nemají rádi rovný řez;
  • Upravuje tvar obličeje, skrývá velké uši a zužuje bradu;
  • Vhodné pro prameny jakékoli délky, od dlouhé po krátkou.V prvním případě žebřík „usnadňuje“ vlasy a činí je světlejší a vzdušnější, ve druhém - dává pramenům chybějící objem;
  • V kombinaci s různými typy rány - tlusté, rovné, asymetrické, protáhlé a šikmé;
  • Umožňuje vytvářet různé styly.

Pro koho je žebřík vhodný?

Tento krásný účes se doporučuje pro dámy s rovnými vlasy.Je to na nich, že struktura je dobře viditelná.Tvar a typ obličeje však nehrají velkou roli - žebřík vyhovuje všem:

  • Kruh se zúžil a vznešil.Střih by měl být zahájen přibližně v oblasti lícních kostí a měl by se provádět stříhání vlasů lehkými a hladkými pohyby;
  • Náměstí - stává se měkčí, ženštější a harmoničtější.Zaměřte se na oblast brady.Technika ombre s jemným barevným přechodem pomůže posílit účinek střihu;
  • Trojúhelník nebo srdce - se stává úměrným.Běhžebříky začínají uprostřed brady.

Pokud jde o kontraindikace, seznam zahrnuje kudrnaté vlasy.Na tom budou kontury účesu zcela neviditelné.

Žebřík pro dlouhé vlasy

Jak je vidět na těchto fotografiích, nejharmoničtější sestřih žebříku leží na dlouhé hlavě vlasů.Prameny mohou být rovné nebo s mírným zvlněním.Toto je nejlepší řešení pro majitele tenkých a poškozených vlasů, kteří nechtějí příliš zkrátit délku.Díky stupňovité struktuře se účes stane objemným, dynamickým a živým.

Krátký let po schodech na dlouhých pramenech může být proveden se třesky, nebo možná bez něj.Pokud již máte třesk, přizpůsobte ho svému novému střihu.Takže pro žebřík z lícních kostí musí být rány sníženy, pro žebřík z brady - trochu zkosený na jedné straně.

Možnost pro střední vlasy

Možnost pro střední řetězce vypadá neuvěřitelně a šíleně harmonicky!V tomto případě celková délka střihu končí přibližně na úrovni ramen.Díky tomu bude váš vzhled jemný, jemný a přirozený.Střední žebřík jde dobře s rovnými, šikmými, rozedranými, podlouhlými nebo francouzskými rány.Každá z těchto možností umožní, aby se tvář dotýkala, byla romantická nebo sexuálně odvážná.Většina odborníků trvá na tom, že střih začíná přesně od konce třesku.To umožňuje pramenům oříznout tvář.

Pokud jde o styling, budete mít těžký čas.Chcete-li zachovat objem a krásný obrys účesu, musíte použít vysoušeč vlasů a různé trysky.Pro vásnedělejte se bez pěn, pěn, sprejů a laků.A ještě jedna věc - malovat prameny teplým tónem.

Krátký let po schodech pro krátké vlasy

Krátké vlasy nevyžadují méně pozornosti, protože často ztrácí svou strukturu a nádheru.Díky střihu žebříku ušetříte nejen objem účesu, ale také jej učiníte relevantním a krásným.Technika jeho implementace se mírně liší od obou předchozích možností.Začnou stříhat krátký žebřík ze zadní části hlavy - délka jeho ovládacího pramene je 5 cm. Poté pán postupuje ke koruně a chrámům.Pro ty, kteří chtějí získat světlý koket, doporučujeme oříznout roztrhanou nebo podlouhlou šikmu.Bez rány takové srážky nevypadají tak krásně.Celková délka účesu je až 20 cm, což vytvoří velmi stylový styl.A co je nejdůležitější - to je přesně ten model, který se skvěle koexistuje s rovnými i kudrnatými vlasy.

Krátký schod po schodech nemá žádná věková omezení a je ideální pro majitele kulatých nebo oválných tváří.Jeho hlavní výhodou je nedbalost, takže určitě nebudete mít potíže se stylem.

Žebřík jako prvek

) Obrysy tohoto účesu lze snadno vidět v jiných moderních srážkách:

Žebřík + kaskáda

Takový duet naznačuje přítomnost vrstev nejen kolem obličeje, ale také za hřbetem hlavy.Vytvářejí přechod z jedné délky na druhou.

Žebřík + čtverec

Čtverec vytvořený touto technikou se zásadně liší od obvyklé verze.Tento model je považován za univerzální, protože vyhovuje většině.Dodává účesu potřebný objem, skrývá nedostatky a omlazuje vzhled.V případě potřeby lze čtverec s žebříkem ozdobit jakýmikoli rány.

Žebřík + klobouk

Hlavní část tohoto srážku je na koruně (pouze v blízkosti kořenů).Zbývající délka musí být profilovaná.Tato volba není vhodná pro dívky s tenkými vlasy.

Krátký let po schodech

Boční část a asymetrické rány jsou jedním z nejoblíbenějších a nejjednodušších stylů.Vlasy s takovým účesem jsou upraveny libovolně, ale tak, aby všechny kroky dokonale padly.

Jak stohovat žebřík?

Hustota a péče o prameny, stejně jako vaše dovednost, mají velký vliv na vzhled vašeho účesu.Pokud jste připraveni pravidelně sledovat zdraví vlasů a trávit čas stylingem, můžete běžet do salonu.V opačném případě vás žebřík zklame.

Nyní pojďme k stylingu.Potřebuje fén a stylingové výrobky.Je lepší používat pěnu - musí se nanášet na mokré vlasy.Pokud jde o možnosti, máte spoustu z nich:

Účesy

Vysoký nebo nízký ocas, houska, objemový cop.

Špičky dovnitř

Vysušte zámky fénem, ​​nasměrujte proud vzduchu shora dolů a otočte špičky dovnitř pomocí kulatého kartáče.Tento styl je vhodný pouze pro rovné vlasy.Bude zdůrazňovathladký přechod délky a stane se nejlepším rámečkem tváře.

Tipy Out

Vypadá to velmi hravě.Stylingový proces bude stejný, pouze budete muset kroucení pramenů z obličeje a směrování fénem zdola nahoru.Tuto metodu lze použít pro rovné i zvlněné vlasy.Tento typ stylingu vypadá skvěle na dívkách s oválnou tváří a se správnými rysy.

Doporučení!Chcete-li vizuálně snížit příliš velkou bradu nebo široké lícní kosti, otočte konce dovnitř.Chcete-li dosáhnout opačného účinku a vizuálně rozšířit obličej, otočte je směrem ven.

Tvrdé konce

Extravagantní možnost jít do nočního klubu.Bude schopen zdůraznit přirozený objem vlasů, proto není vhodný pro tenké a vzácné prameny.Mimochodem, pro takový styling budete potřebovat nejsilnější stylingové produkty - dobrý gel nebo vosk.Jejich použitím na koncích můžete snadno zdůraznit různé délky vlasů a odstupňování účesu.Při sušení provazců je třeba je volnou rukou lehce odtáhnout.Tato volba je vhodná pouze pro rovné vlasy.

Kadeře a kadeře

Stylizované kudrnaté vlasy by se neměly používat bez fénu.Stačí na vlhké vlasy nanést malou pěnu, rozložit kadeře a nechat je uschnout.

Účes lze také vytvořit pomocí kulmy:

Lehká nedbalost

Rozdělte vlasy na několik tenkých pramenů.Každý namažte pěnou a stočte do těsných copánků.Procházejte je železem a nechte je točit.Porazte kadeře rukamadát jim nedbalost.

Jak se starat o účes?

Ať už si vyberete jakýkoli druh srážky, nezapomeňte odejít.Pro žebřík je stav konců nesmírně důležitý.Aby vypadaly dobře upravené, pravidelně stříhejte 1,5–2 cm a vlasy si umyjte šamponem, který slepí konce dohromady.Ve vašem každodenním životě se musí objevit spreje, masky a balzámy na ostříhané vlasy.Z dražších - syrovátky a oleje.Ten může být třen nejen na délku, ale také na kořeny.Lopuch, mandle a olivy jsou pro tyto účely ideální.

V případě módních experimentátorů doporučujeme vyzkoušet účes s horkou nůžkou.Odborníci říkají, že je to nejlepší prevence disekce špiček.Při sušení vlasů fénem používejte produkty tepelné ochrany.Aplikujte rovnoměrně, aniž byste cokoli zmeškali.