Hodnocení nejlepších nesmazatelných vlasových olejů

Trvalý vlasový olej - možnost pro ty, kteří se nemohou věnovat péči o vlasy několik hodin denně.Obyčejná olejová maska ​​musí být držena alespoň hodinu a poté omytá, téměř vždy pomocí šamponu a leštidla, což také vyžaduje čas.

Zbytkový olej vyžaduje pouze jednu akci: aplikace na prameny.

Co je to?

Běžný základní olej je poměrně těžká látka.Zakrývá vlasy, vytváří ochranný vodotěsný film, zabraňuje mechanickému poškození vlasů, udržuje vlhkost uvnitř vlasové šachty a dává kadeřům lesk a pružnost.

Avšak použití základního oleje tak, aby stačilo k vytvoření tohoto filmu, je nerealistické.Zbytky musí být odstraněny a musí být vynaloženo úsilí, protože tuky je obtížné prát bez zvláštních prostředků.Zanechaný olej vám umožní aplikovat přesně tolik produktu, kolik potřebujete k ochraně nebo péči.

Složení produktu poskytuje takovou kvalitu.Základem je to samé, samozřejmě, základní olej, někdy těžký a viskózní, jako je lopuch nebo ricinový olej.Výrobky s nejlepší péčí musí obsahovat jedno z následujících řešení:

 • lopuch- nejstarší známý lék na suché vlasy, křehké, roztřepené konce atd.Jako součást nesmazatelného lopuchu se používá neméně často než jako samostatné složení pro péči;

 • avokádo- spíše exotický produkt pronašich zeměpisných šířek se však perfektně hodí pro olejové masky: lehká struktura, rychle se vstřebává a dává kadeřům lesk;

 • olivanení o nic méně starověká než lopuch, ale má mnohem lehčí strukturu.Je prakticky nepostradatelným účastníkem moderních produktů pro péči o vlasy;

 • Kokosje lehká olejovitá kapalina, která je mimořádně bohatá na vitamíny.Látka se rychle a snadno vstřebává do horní vrstvy vlasové šachty.Zjistěte v tomto článku, proč je kokosový olej vhodný pro vlasy.

Kromě toho nejlepší nesmazatelné oleje zahrnují také bylinné extrakty, které zvlhčují prameny, vitaminy rozpustné v tucích a etherové extrakty.Jeho hlavní tajemství je však další podstatou.

Křemíky jsou nejsložitější organokřemičité sloučeniny se širokou škálou vlastností.Pro kosmetické účely používejte silikony s nejkratším řetězcem - až 3 000 jednotek, tzv. Silikonové kapaliny.Látka vytváří kolem vlasů ochranný film, ale nevytváří excesy.

Silikonové tekutiny působí skvěle na rozštěpené konce: látka jako by utěsňovala špičku a nedovoluje vlasům odlupovat se.V tomto případě nevznikne žádný mastný lesk, protože silikon není tuk.Ale odráží sluneční světlo, takže kadeře se stávají brilantnější a dokonce i barva je intenzivnější.

Výhody a nevýhody

Před rozhodnutím, který olejlépe musíte posoudit klady a zápory jeho použití.Výrobky univerzální péče neexistují, takže si musíte vybrat šampon, balzám a masku na vlasy s ohledem na individuální vlastnosti.

Mezi nesporné výhody výrobků patří:

 • vlasy vypadají mnohem svěží a svěžejší - složení vrací vlasům přirozený lesk a pružnost;
 • nesmazatelný olej skutečně řeší problém rozdělení konců;
 • produkt nezatěžuje prameny, nevytváří nepohodlí a chloupky se nepřilepí k sobě.Pokládání kadeře po zpracování je snazší a trvá déle.Který olej je vhodnější, záleží na typu vlasů;
 • prostředek nemusí být po použití omyt;
 • a také olejová maska ​​chrání vlasy před mechanickým poškozením, vlhkostí a dokonce před slunečním zářením, pokud obsahují součásti opalovacích krémů;
 • ošetřovací produkt může být dekorativní - pro tento účel se například do směsi zavádějí perleťové částice, aby se kadeřům leskly lesk.

Nevýhody:

 • v případě vážných problémů s prameny tento lék nebude fungovat, nemá terapeutický účinek;
 • náklady na složení jsou znatelně vyšší než náklady na základní nebo éterické oleje.

Tipy, které vám pomohou vybrat nejlepší produkt pro péči o vlasy:

Doporučení

Zanechaný olej je obvykle k dispozici jako sprej.Docela objemná láhev je vybavena dávkovačem, který vám umožňuje aplikovat určité množství produktu po celé délcevlasy, a například pouze na rozdělených koncích.

Olej by měl být vybrán s ohledem na určitá doporučení:

 • pro mastné vlasy je výhodnější hustší struktura - ve formě krému nebo balzámu.V tomto případě musíte věnovat pozornost složení a vybrat si kompozici, která obsahuje vhodný základ pro péči;
 • Pro tenké prameny je vhodný nejlehčí kapalný sprej, který nezatěžuje příliš tenké vlasy;
 • je žádoucí, aby si tmavovlasé krásky vybraly produkt s viskóznější a mastnější strukturou, protože taková kompozice zvyšuje barvu pramenů a obohacuje je hraním odstínů;
 • je-li produkt zakoupen speciálně pro péči o rozštěpené konce, je třeba se před použitím zbavit poškozených hrotů.Možnosti nesmazatelného oleje nejsou nekonečné.

Doporučení! 7 nejlepších přírodních šamponů na vlasy

Nejlepší produkty

Je za námi, kolik krás na světě, tolik názorů.Nejoblíbenější produkty však zpravidla kombinují hypoalergenitu, univerzálnost - vhodné pro různé typy vlasů a samozřejmě dostupné ceny.

Hodnocení přípravků pro péči je následující:

 • „Orofluido Revlon“- je k dispozici ve formě spreje.Má lehkou strukturu a je vhodnější pro tenké a středně silné vlasy.Kromě silikonu a základny obsahuje také lněný olej a chinton, který dokonale působí na rozbité konce.Produkt má hodnotu 2010 s.na 100 ml.

 • Marocký regenerační olej je jedním z nejlepších léků na suché a křehké vlasy.Složení má vysokou tepelnou odolnost: po jeho aplikaci můžete kadeře položit fénem nebo kulmou.Výrobek má pikantní rozeznatelný zápach.Stojí 100 ml oleje 2980 r, ale spotřebovává se velmi ekonomicky.

 • Leave-In Elixir„Transformace“od Garniera - možnost pro suché, křehké, poškozené a oslabené vlasy.Nástroj dobře obnovuje strukturu horní vrstvy vlasů, dává lesk kadeře a obnovuje jejich pružnost.Stojí 150 ml pouze 341 p.

 • Elixir navrací zPantene Pro-V- jeden z nejpopulárnějších v salonech krásy.Účinek po aplikaci se projeví okamžitě: kadeře jsou měkké a hedvábné.75 ml láhev s rozprašovačem bude stát 391 p.

 • Kondicionér na opuštěníSilk-n-Shine- k dispozici ve formě spreje, umožňuje vám trvale se zbavit problému s dělenými konci.Přes lehkou strukturu je docela vhodný pro suché a mastné vlasy.Kompozice obsahuje několik základních olejů a rostlinných extraktů.50 ml léku stojí 310 p.

To je zajímavé! Seznam výrobků na vlasy - nejlepší profesionální nástroje

Recenze

Poměrně často, při výběru produktu nezáleží na složení produktu a jeho údajích, ale na tom,Informace přijaté od uživatelů.Recenze nesmazatelných olejů jsou obvykle velmi pozitivní.

Oksana, 32 let:

Dlouho jsem váhal, než jsem si koupil nevmyvashku - cena je koneckonců spravedlivá.Vlasy však potřebují péči a já dělám olejové masky, jak by mělo být - na 1-2 hodiny, a dokonce i opláchněte a poté uschněte, prostě nemám příležitost.S nesmazatelným olejem je vše jednoduché: láhev je v koupelně, stačí jedno ošetření po celý den.

Tatyana, 25 let:

Začala používat obnovovací olej poté, co zničila vlasy neúspěšně.Zkažené konce byly odříznuty, ale jejich vzhled zůstal nezdravý, bylo obtížné pokládat.A s nesmazatelným olejem se lesknou a snadno padnou.

Valeria, 38 let:

Preferuji olejové masky, zejména na základě oleje z lopuchu.Lze to však provést pouze o víkendu.V pracovních dnech používám nesmazatelné: několik dávek do kořínků vlasů, hřeben a celodenní stočení vlasů do vlasů.

Marina, 33 let:

Vlasy jsou přirozeně houževnaté, obtížně stylizovatelné a nelze se vyhnout použití speciálních nástrojů.Zanechaný olej - od Pantene Pro-V, získaný speciálně pro péči o kadeře po curlingu a žehlení.Podle mého názoru to pomáhá.

Catherine, 47 let:

Objevily se šedé vlasy, takže vlasy začaly být intenzivně barveny, ale nepřinášely jim prospěch.Nemám rád olejové masky: velmi těžké, držte se po dlouhou dobu a pocit, že vlasy nejsou umyté, se drží po dlouhou dobu.S nesmazatelným olejem se tak nestane.Používám "Fructis od Garniera".

Permanentní olej pro péči o vlasy - skvělý proti, kteří se spěchají do kanceláře ráno a večer, jsou příliš zaměstnáni domácími pracemi.Při aplikaci nezatěžuje vlasy a nevyžaduje šamponování.

Viz také:Jak si vybrat dobrý olej pro péči o vlasy (video)