Hodnocení nejlepších vyčeřovacích olejů pro vlasy

V dnešní době je vidět ženu s přirozenou barvou vlasů raritou.Mnoho dívek experimentuje se svými kadeřemi a překreslí je v různých odstínech.Ke změně pigmentu není nutné nanášet barvu chemickým zjasňovačem.Koneckonců taková kompozice negativně ovlivňuje strukturu a kořeny kadeřů.Existují jemnější metody, například olej na zesvětlení vlasů, který lze použít doma.

Pozor! Kosmetické, základní a přírodní produkty se používají k odlehčení pramenů.Před použitím těchto prostředků je však nutné se předem seznámit s dostupnými kontraindikacemi a pravidly aplikace.

Rozjasňující oleje pro všechny typy vlasů

Specialisté doporučují používat speciální přírodní oleje jako nejbezpečnější alternativu k tradičním barvám.Jsou vhodné pro všechny typy pleti a mohou nejen zesvětlit, ale také uzdravit pruty.Takové produkty vyživují, hydratují, kompenzují ztrátu pigmentu.

Základní látky lze použít jednotlivě nebo ve směsi.Také se zvyšuje jejich účinnost přidáním éterických olejů do nich.

Techniky provádění jemných produktů:

 1. Zesvětlení vlasů pomocíolivového oleje .Tento postup léčí a mění barvu prutů o 1-2 tóny.Přírodní produkt se nanáší na celou délku kadeří po dobu 4 - 4,5 hodiny a poté se omyje.Pro zesílení účinku zesvětlení vlasů olivovým olejem se doporučuje smíchat jecitronová šťáva.
 2. Olej z lopuchumá příznivý účinek na pokožku hlavy: eliminuje ztráty, posiluje, obnovuje.Na kadeře se aplikuje mírně zahřátá kompozice a zakryje hlavu teplým ručníkem.Procházejte se s takovou maskou po dobu nejméně 5 hodin.Po jediné aplikaci nejsou pozorovány kardinální změny barvy.Účinek je patrný po několika postupech.
 3. Citronový olejmá příjemnou vůni.Tyčinky však mohou vysušit, takže se nedoporučuje uchovávat produkt déle než jednu hodinu.Pro vyčeření v několika tónech se aplikuje po celé délce vlasů a ponechá se až do požadovaného výsledku.Tento postup obvykle nepřesahuje 40–45 minut.
 4. Kokosový olejzvlhčuje, regeneruje, narovnává kadeře.Když jsou položeny, začnou být lesklé a poslušné.Chcete-li je zesvětlit, musíte tento produkt zahřát na parní lázni a 5 ml medu.V případě potřeby lze přidat několik kapek rozmarýnového esenciálního oleje.Výsledná směs by měla být rozložena po celé délce kadeří a zakryta ručníkem po dobu 3 hodin.

Znalecký posudek
Katerina Velikaya
Dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Esenciální produkty v čisté formě se používají pouze jako aromatický hřeben.Několik kapek se aplikuje na hřebenatku a ošetřuje se prameny.Přidávají se také do základních formulací a odvarů, které mají bělící účinek.

Výhody a nevýhody metody

Funkcevyčeřovací oleje spočívají především v jejich přirozeném složení.Jsou bohaté na vitamíny a prospěšné látky, které vyživují vlasy od kořenů až po konce.Při použití tohoto druhu kosmetického přípravku je pozorováno:

 1. Pozitivní účinek na strukturu tyčinek.
 2. Teplá, příjemná barva bez nažloutlosti (takový odstín je neodmyslitelnou součástí rozjasňovacích barev).
 3. Nasycený odstín po dobu 2-3 měsíců (pravidelné barvení je vyžadováno pouze u kořenů).
 4. Zarovnání kůžičky, která dává kadeřům lesk a vyrovnanost.
 5. Posílení vlasových folikulů.

Mezi nevýhody patří skutečnost, že čirý olej neskrývá šedivé vlasy a nenanáší příliš tmavý pigment.Používá se pouze k odlehčení přírodních pramenů.

Způsob aplikace

K dosažení požadovaného výsledku je nezbytné znát určitá pravidla při používání zjasňující masky.

Algoritmus účinku je následující:

 1. Používejte pouze přírodní olej, bez konzervačních látek nebo různých barviv.
 2. Předehřejte základní produkt v parní lázni.
 3. ​​
 4. Pokud je v masky na zjasnění zahrnuto několik složek, měli byste se je pokusit promíchat, dokud nevznikne homogenní hmota a bez hrudek.
 5. Před postupem proveďte test tolerance.Toto opatření pomáhá identifikovat alergickou reakci na látku.
 6. Naneste připravenou směs na celou délku vlasů, zabalte ji do plastové fólie azabalte jej do teplého ručníku.
 7. Doba stárnutí je přísně předepsaná.
 8. Masku omyjte teplou vodou pomocí šamponu.Pro oplachování doporučujeme do vody přidat citronovou šťávu nebo heřmánkový odvar.

Používáte-li produkt podle stanovených pravidel, účinek masky se nebude lišit od malování salonů.Nejen barva potěší, ale také dobře udržovaný a zdravý vzhled vlasů.

Hodnocení profesionálních prostředků

Znalecký posudek
Marina Selyutina
Miracle Med Medical Center, 23 let zkušeností
V prodeji lze najít profesionální kosmetiku od známých společností pro skvrny na bázi oleje.

Nejoblíbenější z nich:

 1. Farmavita- výrobek se vyrábí v Itálii.V závislosti na době expozice mění barvu o několik tónů a barva vydrží až tři měsíce.Další barvení se provádí pouze na kořenech vlasů.Farmavita obsahuje máta peprná, rozmarýn, tymián, levandule, fenykl, eukalyptus, kopřiva.Tento produkt posiluje a obnovuje tyčinky, dodává vlasům lesk.Také pro snadné česání obsahuje kondicionér a antistatický.Kosmetický výrobek lze zakoupit za 1850 rublů.
 2. Solaris od EUGENE PERMAse vyznačuje vysokými náklady, ale cena je v souladu s kvalitou.Při vyčeření je třeba brát stejným způsobem kosmetický olej, oxidační činidlo a šampon.Směs se aplikuje na hlavu po dobu 5-6 minut.Produkt se myje sámpigment a výsledný tón zůstává několik měsíců nezměněn.Působí na kutikuly, evens je ven.Posiluje také vlasové kořínky, chrání kadeře před vnějšími faktory.Cena - 2750 rub.
 3. Linfa Schiarenteobsahuje olivový olej a sladké mandle.Má kondicionační vlastnosti, dodává vlasům jemnost a lesk.Při smíchání s oxidujícími emulzemi pomáhá odstraňovat umělý pigment.Lze jej zakoupit za 1550 rublů.
 4. Life Lightening Oilje určen k šetrnému barvení přírodních kadeří.Nástroj se rozjasní v několika tónech.Po zabarvení se prameny staly zlatým, medovým, jantarovým a ořechovým odstínem.Kosmetický přípravek obsahuje máty peprné, rozmarýny, kmín, fenykl, kondicionéry.Produkt je snadno použitelný, nerozšiřuje se, používá se ekonomicky.Cena - 1800 rublů.
 5. Blond Studiose týká rozjasňujících kosmetických olejů.Produkt osvěžuje kadeře ve dvou tónech.Vytváří přirozený efekt kadeří spálených na slunci.Výrobek nevysychá, nasycuje vlasy užitečnými látkami, dodává lesk a dobře udržovaný vzhled.Blond Studio od Loreal v objemu 1000 ml stojí 3950 rublů.
 6. Lunex Lightje multifunkční zjasňovač.Poskytuje snadné zbarvení a odstín o 2 tóny.Výrobek obsahuje kokosový škrob.Po aplikaci dává kadeře lesk.Kosmetický výrobek stojí 2450 rublů.
 7. Kydra Oil .Jemně rozjasní přírodní nenatřené tyčinky na 3-4 tóny.Skládá se z ricinového oleje,bavlna, máta peprná.Má hydratační a stimulační účinek.Určeno pro všechny typy vlasů.Kydra stojí 4300-4500 v závislosti na regionu bydliště.
 8. GENERIK (Francie)rozjasní kadeře do 4 tónů.V procesu barvení můžete dosáhnout barvy od tmavého medu po zlatý.Po zákroku se vlasy dobře upravují.Cena kosmetického přípravku je 2900 rublů.
 9. Indola- produkce Německa.Změní odstín na čtyři tóny.Tento bezpečný produkt nedráždí pokožku hlavy, dodává pramenům mimořádně lesk a luxusní hedvábí.Je levný, 600 rublů.
 10. Maraes Nourishing Lightener Oilpomáhá obnovit a posílit kadeře.Po jeho použití je pozorována odlehčená verze objasnění.Skládá se z několika druhů olejů, které bezpečně ovlivňují strukturu vlasů.Cena kosmetického přípravku je 1019 rublů.

Výběr profesionálních produktů pro rozjasnění pramenů je široký.Hlavní věc je vybrat si dokonalý odstín při zachování krásy a zdraví.

Kontraindikace pro použití

Oleje jsou obecně dobře snášeny, jedinou kontraindikací může být reakce na složku v jejím složení.Pro vyloučení pravděpodobnosti alergií se doporučuje test.

Za tímto účelem se na vnitřní stranu zápěstí nanese malý kosmetický přípravek a nechá se několik minut působit.Pokud se po chvíli pokožka na tomto místě nezmění, lze olej použít podle plánu.V případězarudnutí nebo vyrážka se nedoporučuje.

Recenze

Recenze kosmetických a přírodních olejů pro zesvětlení vlasů jsou pozitivní.Lidé hlásí zdravý a dobře upravený vzhled po zabarvení.

Natalya, 21:„Chtěl jsem nějakým způsobem obnovit barvu vlasů, dát jí jas a lesk, ale bál jsem se používat barvy.Chtěl jsem něco přirozeného, ​​bezpečného.Bylo mi doporučeno použít olej pro Solaris od EUGENE PERMA.Tento nástroj se mi opravdu líbil.Dostal jsem požadovaný výsledek. “

Veronika, 34 let:„Už několik let používám olej GENERIK místo barvení vlasů.Kvalita pramenů se hodně zlepšila a jsem jen potěšen stínem.Barva trvá 3-4 měsíce.Kořeny samozřejmě občas obarvím, a to stačí.Lidé si myslí, že toto je můj přirozený, přirozený stín. “

Nadezhda, 29 let:„Od 16 let jsem používal barviva na vlasy.V jaké barvě nepřekrývali.Výsledkem bylo, že prameny byly nudné, křehké a upravené.Četl jsem recenze o Kydra Oil na internetu.Teď dostanu požadovaný stín bezpečnými a léčivými prostředky.Je to ekonomicky náročné.Je to dost dlouho. “

Radima, 42 let:„Na doporučení mé babičky jsem na péči o vlasy používal přírodní oleje.Nyní jsem našel nástroj, který se stará a skvrny - Lunex Light.Vždy předvádím své luxusní zdravé kadeře a všem to doporučuji.Ačkoli je to drahé, stačí na několik let,proto to odůvodňuje moje náklady. “

Catherine, 37 let:„Abych získal zdraví a lesk matných vlasů, hledal jsem lék.Zde v lékárně doporučili Farmavitu.Odstín dopadl přesně tak, jak jsem chtěl.Po jednom použití se zámky oživil, naplněné zdravím, brilancí.Při pokládce se stali poslušnějšími.Nyní se snadno rozčesávají. “

BATTLE 10 oleje na vlasy !!!Který je lepší?Složení, akce
NAJLEPŠÍ NEJLEPŠÍ OLEJE NA VLASY NA VLASY 7.11.2016
Bitva o značky2018 |Nejlepší olej na vlasy |OSIA
5 magických olejů ... na vlasy.