Husté vlasy s maskami

O stavu vlasů se dá hodně říci.Krásné, zdravé a silné prameny dělají dámu v očích druhých atraktivních, úspěšných a sebevědomých.Tento účes přitahuje oči a stává se předmětem závisti.Péče o vlasy obvykle vyžaduje čas a peníze.Masky pro hustotu vlasů doma jsou dostupným způsobem, jak obnovit úžasný vzhled vašeho účesu.

Hlavní doporučení

Procedury ošetření jsou prováděny v kurzech: 15–20 sezení, 2–3 masky týdně.Po několika měsících je možné kurz opakovat.Je nutné dát vlasům příležitost obnovit jejich přirozenou rovnováhu.Pro preventivní účely se můžete uchýlit k postupům jednou za 6 měsíců.

Maska na vlasy pro hustotu a objem zraje na vlasy průměrně 30-60 minut.Vše záleží na složení produktu.Směsi obsahující agresivní složky a složky dráždící pokožku se nedoporučují uchovávat na hlavě déle než 1 hodinu.Pokud ve složení nejsou žádné takové přísady, smí se směs ponechat až 8 hodin (podíváme se na počáteční stav vlasů a stanovené úkoly).

Každá složka domácích masek má nezbytné vlastnosti k vyřešení problémů s hustotou a vypadávání vlasů.Kombinace takových složek v jednom receptu několikrát zvyšuje účinnost masky.Většina složek je zaměřena na podráždění pokožky hlavy, což má za následek spěch k tkání krve a kyslíku.Spící folikuly se probudí a zaznamená se nový růst vlasů.Ostatní přísadysoučástí je, aby vlasy byly silnější, zdravější, měkčí, nasycené vitamíny a dodávaly přirozený objem.

Účinek může být zvýšen nejprve masáží pokožky hlavy, čímž se připraví na expozici a učiní ji citlivější na složky.Po aplikaci jakéhokoli produktu je třeba izolovat hlavu.Použijte k tomu film a ručník.Směs se promyje teplou vodou a šamponem.Výjimkou jsou masky s vejcem.Při oplachování použijte studenou sprchu, protože vejce se může stočit a bude obtížné ho umýt.

Důležité! Zahrňte do masky hustotu kadeří doma pouze ty komponenty, které vám rozhodně nezpůsobí alergii ani jinou nežádoucí reakci.

V dalším videu vidíte postupnou aplikaci vaječné masky pro zahušťování vlasů:

Začínáme vařit

  • Nejoblíbenější maska ​​se vaří ) z olejů lopuchu a ricinového oleje.Oleje se berou ve stejných částech a mírně se zředí citronovou šťávou.Pro větší účinek lze směs zahřát.Pokud takovou masku vydržíte celou noc, ráno vlasy získají neuvěřitelnou jemnost a lesk.

  • Kefír (1 šálek), drobek žitného chleba, brunetky mohou posílit složení henny (1 lžička)
  • Med amořská sůl (každá 1 polévková lžíce) se smíchá s koňakem (1/2 šálku).Maska je podána po dobu 2 týdnů a aplikována na špinavé prameny.
  • Žloutek (vypočtený podle délky kadeře), paprika v prášku (1 polévková lžíce). Doba expozice se mění.Spolehněte se na své pocity a nedovolte silný pocit pálení.Více masek s žloutkem viz v tomto článku.

  • Kvasinky (1 polévková lžíce), bylinný vývar (2 polévkové lžíce), žloutek, lopuchový olej (2 polévkové lžíce).) Před použitím nechte součásti, aby se „přátelily“ po dobu 40 minut.
  • Hořčičný prášek (2 polévkové lžíce), cukr (1 polévková lžíce), voda (na výrobu buničiny).Jakmile produkt začne silně hořet, opláchněte je.Množství cukru se může zvýšit.Čím více cukru, tím agresivnější hořčice.
  • Lopuch /ricinový /kokosový olej (2 lžíce), 1-2 kapky vitamínu A a E (prodávané v lékárně), citronová šťáva a roztok Dimexidum (1 lžička) Dimexidum takéMůžete si koupit v lékárně za velmi dostupnou cenu.Produkt se nanáší v teplé formě.

  • Jojobový olej /lopuchový /ricinový olej (2 polévkové lžíce), levandule a máta silice (každá 3-5 kapek).Před smícháním by se měl základní olej zahřát.
  • Rozdrcujte několik kiwi do stavu kaše a zahušťujte škrobem nebo moukou (2-3 lžičky)

Domácí masky mohou zvýšit hustotu vlasů, dejte jim extra sílu a brilanci.Tento způsob péče o kadeře je cenově dostupný, bezpečný a přirozený.Pro dosažení maximálních výsledků se doporučuje dodržovat proporce a pravidla použití.

Bude vás zajímat: 10 nejlepších vlasových masek

Viz také:Jak ztuhnout vlasy a zastavit vypadávání vlasů(video)