Jak používat hřeben pro zvýraznění

Po mnoho let bylo zvýraznění vrcholem nejpopulárnějších typů barvení.To není překvapivé, protože vytvoření lehkých pramenů činí účes stylovým a jasným, zatímco módy nemusí radikálně měnit barvu vlasů.Osvětlení v kabině je poměrně drahé, takže mnoho z nich začalo malovat doma a nástrojem zvýraznění byl zvýrazňovací hřeben.

O nástroji

Samotná technika barvení zahrnuje odlehčení jednotlivých pramenů, ale při zesvětlení doma není izolace stejných tenkých kudrlin tak jednoduchá.Pro usnadnění úkolu si můžete zakoupit speciální hřeben, jeho cena začíná na 40 rublech, takže nástroj bude dostupný pro každého.Nejprve je však lepší studovat vlastnosti produktu, protože má několik typů.

 1. Klasický hřeben pro zvýraznění pramenů.Jedná se o malou hřebenatku s dlouhou tenkou rukojetí.Nástroj lze považovat za profesionální, protože tento typ se používá v salonech.Pro člověka bez zvláštní přípravy bude obtížné oddělit prameny stejné šířky pomocí jeho pomoci.
 2. Stiper má dvě strany: vroubkování a zubovou trysku, pomocí které se nanáší bělicí prostředek.
 3. S háčky.Hřeben má dvě řady hřebíčků rozvedených v různých směrech.Na konci každého je háček.Šířka mezi háčky v první a druhé řadě je různá, takže můžete vytvářet prameny různých velikostí.Chcete-li oddělit prameny, vložte nástroj do pramene a lehce jej vytáhněte na stranu a nahoru.Proháčky zachytí zámky, které jsou zvednuty ručně a naskládány na fólii.
 4. Pokud dáváte přednost otevřenému zvýraznění, použijte hřebenovou stěrku.Svým tvarem připomíná odměrku s hřebíčkem na konci, kolem pramene, na „odměrce“ zůstanou pouze potřebné chloupky, které zakryjete barvou a vyjmete z nástroje.Tato metoda je velmi vhodná pro vytváření fuzzy obrysů.
 5. Nejoblíbenějším hřebenem je plot.S jeho pomocí můžete snadno zesvětlit vaše vlasy, každá část nástroje se podobá špičce plotu.

Každý typ má vlastní návod k použití.

O aplikaci

Každý nástroj má své vlastní vlastnosti, ale existují i ​​obecné tipy.Před barvením je nutné vlasy umýt, přirozeně je osušit.Pak se kadeře dobře rozčesávají, teprve potom začíná proces barvení.

Rada!Kupte si produkt pro předběžné ošetření pro bělené vlasy, pomůže vám to zbavit se nažloutlosti a prodloužit životnost barvy.

Jak používat „plot“

Hřeben má řadu nepopiratelných výhod, protože umožňuje zvýraznění dokonale stejnými a stejnými prvky.Pro dosažení tohoto účinku je však nutné zařízení správně používat.

 1. Vyberte jeden pramen šířky rovnající se šířce hřebenu.
 2. Přeneste nástroj pod oddělené vlasy a pohybujte ve směru zdola nahoru.
 3. Pokud byl pohyb proveden správně, budete mít na hřebenech dva řádkyvlasy: v horních a dolních patrech hřebíčku.
 4. Umístěte prostředníček na horní řadu, přidržte zámky a vytáhněte hřeben.
 5. Umístěte oddělené vlasy na fólii, obarvte je bělidlem a postup opakujte v celém objemu.

Hřeben s háčky bude mít podobný seznam akcí, jediným rozdílem je, že při oddělování zámků je nutné provést pohyb na stranu, aby se vlasy zahákly.

Nástrojem je špachtle

Špachtle pomáhá při aplikaci čističe, použití je o něco jednodušší, ale prameny musíte předem oddělit.

 1. Položte široký pramen s vlasy určenými k barvení na lopatku lopatky, zatímco zuby by měly být v kořenech a dívat se nahoru.
 2. Projděte zvýrazněné prameny hřebíčkem.
 3. K distribuci kompozice na ně použijte štětce.
 4. Opakujte pro celý svazek.

Doporučení! Špachtle je ideální pro otevřené barvení.U takového nástroje to zabere mnohem méně času.

Stiper

Tento vzhled je ideální pro majitele krátkých srážek a pokyny k tomu budou vypadat takto:

 1. Trysku nasaďte na ozubenou stranu, která jdev sadě.
 2. Čiřič se aplikuje na trysku, poté se tryska odstraní.
 3. 3. Barva s hřebenem se prudce otáčí, takže hřebíček prochází vlasy od kořenů po konce.
 4. Počkejte požadovaný čas a opláchněte barvu.

Efekt bude znatelnější, pokud uděláte krásustyling.U krátkých vlasů použijte masážní kartáče, které zvedají kořeny a vytvářejí další objem.

Zvýraznění hřebenu je velmi pohodlné, ale po prozkoumání teorie není v praxi vždy snadné provést volbu.Proto nabízíme několik osvědčených značek.

Hodnocení výrobců

Nástroje pro vytváření účesů doma prodávají téměř všichni výrobci barev, někdy podobné hřebeny přicházejí dokonce s odlučovačem.Například Loreal pro svou kolekci Preference vydal tři úrovně hřebenů pro barvení.Není obtížné používat, na všech úrovních jsou vlasy zbarveny, je důležité pohybovat štětcem bez tlaku, takže barva bude stejnoměrná.Pro snazší pochopení práce s nástroji používají výrobci pokyny s fotografiemi.

Stojí za zmínku, že mnoho výrobců se snaží vylepšit nástroje vytvořením smíšených modelů.

 • Německá značkaDewalzískala autoritu ve výrobě barviv, ale rozhodla se doplnit svou řadu speciálními nástroji.Jejich model je tedy považován za nejpohodlnější, hřeben s háčky má dvě řady s různými šířkami, hřích.Ukázalo se, že několik hřebenů může být nahrazeno takovým zařízením najednou.
 • Společnost z BelgieSibelvytvořila různé listy laků.Můžete si vybrat šířku a ohyb, to znamená, najít nástroj pro každého.
 • Eurostil- značka ze Španělska se také rozhodla vzít to nejlepší z různých modelů plástů.On jevytvořil pruh, přičemž jako základ použil princip plotu.Nylonový model má tři úrovně zubů s rozdvojeným koncem.

Mimochodem, kterýkoli z těchto nástrojů je vhodný také pro tónování.Pamatujte si, že nyní je komplexní barvení módní, neomezujte se na jednoduché bělení, vyberte si krásný odstín, který s výhodou zastíní hlavní barvu vlasů.

Důležité! Pokud chcete následně zopakovat přesné zbarvení vlasů, použijte pruh, pouze pomocí tohoto nástroje můžete snadno znovu barvit stejné prameny.

Užitečné tipy

Když jsou uvedena všechna základní pravidla pro používání různých nástrojů, můžete uvést několik užitečných doporučení.

 1. Vždy upravte délku a barvu vlasů.Při zvýraznění čepicí se mono omezuje pouze na nástroje pro aplikaci kompozice, v případě fólie je nejlepší mít dva typy hřebenů nebo kombinované zařízení.
 2. Pokud je to možné, použijte pomoc zvenčí, je důležité, abyste si byli jistí, že vlasy na zádech jsou dobře obarvené.Jako poslední možnost použijte dvě velká zrcadla.
 3. Určitě používejte balzám na obarvené vlasy, pamatujte na to, že zesvětlení je pro jejich strukturu vždy velkým stresem.
 4. Nezapomeňte na bezpečnostní opatření, použijte rukavicovou kompozici, vyhýbejte se kontaktu se sliznicemi a zkuste místnost ventilovat.

Hřeben pro zvýraznění domu je tedy vhodným a praktickým nástrojem,nicméně i to vyžaduje určitou dovednost.Proto si předem přečtěte nejen teorii, ale také sledujte tréninková videa, detailní fotografie.Dobrá příprava je klíčem k požadovanému výsledku.

Hřeben pro zvýraznění
)
Comb YS Park 102 - ocas pro zvýraznění.
Rameno pro Ombre, cívku, bungalov, hnědou
]