Jak se říká účes, když je záda krátká a přední strana dlouhá?

Chcete udělat účes, který kombinuje zkrácený zátyl a dlouhé prameny orámované obličejem?Nabízíme bližší pohled na několik možností, které budou vyhovovat tomuto stylovému portrétu.

Co je to za účes?

Srážky vpředu jsou dlouhé, zadní část je krátce představena několika možnostmi, spojenými jednou technikou.Hlavním rysem takových účesů je krátká týlní oblast a podlouhlá rána.Střih vypadá objemně, a proto vyhovuje i tenkým vlasům.Ale to není jediný důvod, proč jsou takové účesy velmi žádané.Mezi jejich výhody lze také přičíst:

 • Všestrannost - tento stylový model nemá žádná věková omezení a na mladé dívky a dospělé ženy vypadá stejně krásně;
 • Skvělé pro všechny typy osob;
 • Snadno koriguje nedokonalosti vzhledu (těžká dvojitá brada, nafouklé tváře, příliš úzký, podlouhlý nebo široký tvar, vyčnívající lícní kosti) a přibližuje obličej k dokonalému oválu;
 • Zachovává délku pramenů a umožňuje vám změnit styl;
 • Zjemní a zjemní obraz.

Pro koho je tento účes určen?

Pokud se rozhodnete udělat dlouhé vlasy vpředu a krátké vlasy vzadu, zhodnoťte svůj vzhled a vlastnosti pramenů.Tento model je ideální pro dívky s velmi hustými a rovnými vlasy.Vlnité vlasy budou muset být neustále vyžehleny, jinak to bude vypadat chaoticky.Druhou důležitou podmínkou je krásný krk, který ukáže všemzkrácený šíje.V opačném případě byste raději opustili tento podnik a rozhodli se pro úspěšnější variantu.

Nejlepší modely účesů

Jak se jmenuje účes, ve kterém mají vlasy různé délky?Má několik jmen!Pojďme se podrobněji seznámit s každou z možností!

Prodloužená stříška

Tento model je vždy v módě a čelí téměř všem dámám.Kreativní podlouhlá stříška zdůrazňuje texturu pramenů a vizuálně zvyšuje jejich objem.Doporučuje se stříhat na rovné a tenké prameny, které postrádají nádheru.Pokud jde o délku, může to skončit na úrovni brady nebo spadnout pod.Hlavní věc není projít úrovní lopatek.V takovém případě ztratí účes svůj tvar.Další plus čtverce - můžete jej snadno upravit.Bude stačit změnit linii ofina a provést další lemování.

Bude vás zajímat: 6 odrůd protáhlého stříška s fotografií

legged

Noha nohy se také nazývá polský účes.Když je vytvořen, prameny v zadní části hlavy jsou odříznuty velmi krátce a ze stran a obličeje je vytvořen nádherný objem.Díky tomu zůstává krk otevřený a uši jsou zcela pokryty vlasy.Takový účes dává obrazu energický a trochu odvážný pohled, který se líbil mladým dívkám.Styling vlasů není obtížný.Stačí si umýt vlasy a osušit fénem a kroužit konce kulatým kartáčem.

Další informace o podvozku nohou - naleznete v tomto článku.

Viz následující video: Módní střih - prodloužená stříška s maturitou.

Krátké fazole se šikmými třesky

Jak je vidět na těchto fotografiích, krátká fazole s dlouhými třesky je ideální pro majitele tenkých a řídkých vlasů.A na hustých vlasech je naprosto dokonalý!Při provádění účesů se prameny stříhají ve vrstvách, které jsou na sebe navrstveny.Délka pramenů na zadní straně hlavy je co nejvíce odstraněna a v přední části zůstává dlouhé šikmé třásně.

Střih pro chlapce s dlouhým třeskem

Klasický model doplněný podlouhlými předními zámky vyhovuje všem a hodí se jak pro ulice, tak pro kanceláře..Při jeho výběru nehrají velkou roli ani výška, ani typ obličeje ani věk.Vzadu je chlapecký střih dostatečně krátký, takže zcela otevírá krk.Přední kadeře zůstávají protáhlé a dosahují středu uší.Jsou vyčesány na své straně.

Jak stylizovat vlasy?

Tradiční střih vlasů v přední části je dlouhý, každý z vás je v zádech krátký.Ať je to velmi jednoduché!

 • Krok 1. Umyjte si vlasy šamponem, který odpovídá vašemu typu vlasů.Hlava by měla být čistá!
 • Krok 2. Proplátujte prameny ručníkem a rozčešte je zpět, rozdělte se na obou stranách.
 • Krok 3. Pro zvýšení objemu naneste na vlasy pěnu.
 • Krok 4. Kořenovou zónu vysušte fénem a zvedněte.Zvláštní pozornost věnujte týlní oblasti.Lze ji česat spolu se všemi vlasy a můžete to zdůraznit tím, že je světlonepořádek.
 • Krok 5. Nyní pokračujte ke špičkám - otočte je dovnitř pomocí kulatého kartáčování.Vysoušeč vlasů a kartáč lze nahradit termo kulmou, kulmou nebo žehlením.
 • Krok 6. Vlasy rozčešte hřebenem se širokými zuby a výsledek upravte lakem.

Viz také:Videonávody - všechna tajemství střihu bobů.