Jak si vybrat barvu vlasů pro hnědé oči?

Tajemné oříškové oči vypadají výrazněji než všechny ostatní, ale potřebují dobrý rám.Pokud nevíte, jaká barva vlasů je vhodná pro hnědé oči, přečtěte si pozorně tento článek.V něm odhalíme hlavní tajemství.

Vyberte barvu vlasů pro hnědé oči

Při zvažování odstínu vlasů pro hnědé barvy očí byste také měli vzít v úvahu tón pleti.Existuje několik pravidel:

  • Hladký, matný tón pleti - zastávka u červených odstínů.Máte škálu od lehkého medu po červenou měď.Nezapomeňte však, že obličej by neměl mít zarudnutí, pihy a nápadné krevní cévy.V kombinaci s červenou barvou budou ještě výraznější.
  • Světlý tón pleti - koňak a kaštanové odstíny, stejně jako káva s mlékem, jsou pro vás vhodné.Zdůrazní stín vašich očí a porcelánovou čistou tvář.
  • Tmavý tón pleti - podrobněji se podívejte na „lilek“, „čokoládu“, „třešně“ a dokonce i „červené víno“, ale je lepší si dát pozor na světlé tóny, protože zabíjejí výraznost očí.

Chcete-li získat obraz co nejpřirozenější, můžete použít velmi jednoduchý test.K jeho provedení budete potřebovat šperky ze zlata a stříbra.Stačí je připevnit k tváři a rozhodnout se, s jakou dekorací bude vaše pokožka vypadat lépe.Pokud je to zlato, máte teplý tón pleti, pokud je stříbro studené.Pak jsme dospěli k závěru:

  • Pro chladný odstín pleti je vhodnější zvolit pšenici, duhovku, karamel, med a odstín pšenice;
  • ProStudené tóny jsou vhodnější pro červené, červené, hnědé a světle hnědé odstíny.

Vezměte v úvahu stín očí

Chcete-li zvolit správnou barvu vlasů pro hnědé oči, podívejte se na rohovku.Pokud má zlatý odstín, můžete si vybrat zrzku.Ořechová barva zahrnuje použití karamelových, zlatých, jantarových a načervenalých odstínů.Dívky se světle hnědýma očima mohou považovat jejich přítomnost za obrovský úspěch, protože jim vyhovuje téměř jakákoli barva vlasů.

Černé zámky jsou univerzální - vypadají skvěle se všemi odstíny hnědých očí.A poslední možnost - obarvené a zvýrazněné prameny, které zatínají oči a dodávají vlasům další objem.Mimochodem, zvýraznění nemusí být jasné, právě naopak.Ve vašem případě je lepší zůstat na načervenalém medu nebo lehkém karamelu.

Víte:

Jak zvolit zvýraznění vlasů na tmavých vlasech ?10 tipů.

Odpovídá blondýna barvě oka hnědé?

Přírodní blondýna s hnědýma očima, která se někdy vyskytuje v severních oblastech Itálie, byla dlouho považována za „chybu přírody“.Ale příroda je jedna věc a vědomá přeměna na blondýna je docela jiná.Přidejte k tomu tmavé obočí - obrázek je prostě směšný!Proto, milí blonďatí fanoušci, zapomeňte na studené odstíny platiny!
Ale na tváři budou teplé tóny.Vzpomeňte na Victoria Beckham, Jennifer Aniston, Britney Spears, Gwen Stefani a dokonce i Marilyn Monroe - tyto osudové hnědé oči se světlembarva vlasů dobyla srdce miliónů mužů.

Bojíte se nehádat s barvou barvy?Vyzkoušejte paruku nebo proveďte předběžný test s tonikem nebo dočasným nátěrem.Tyto nástroje zásadně nezmění váš vzhled a umožní vám vybrat správnou možnost.

Rovněž to není důležité.Víte, jak vytvořit dokonalý make-up pro hnědé oči?

Nyní víte, jaká barva vlasů je vhodná pro hnědé oči a můžete bezpečně provádět experimenty.