Jak si vyrobit řecký účes s obvazem?

Řecký účes s obvazem byl tak rád hvězdných dám - Charlize Theron, Christina Aguilera, Keira Knightley a Blair Waldorf, že je rádi ukazovali na červeném koberci.Proč jsi ty a já horší?Naučme se, jak to udělat jednoduchým, ale velmi skvělým stylem vlastními rukama!

Kdo potřebuje účes?

Řecké ženy jsou přirozeně kudrnaté, takže tento účes vypadá perfektně na majitelích kudrnatých pramenů.Ale v případě rovných vlasů nebude pro vás těžké vytvořit takový účes.Pokud jde o délku, nehraje také zvláštní roli.Dívky se středními vlasy samozřejmě zvládnou úkol mnohem rychleji, ale dlouhé vlasy-ženy budou muset pracovat trochu déle, ale výsledek bude stejně dobrý pro obě.

Nízký styl v řeckém stylu

Toto je jeden z nejjednodušších a nejběžnějších účesů, který lze v létě vidět na každé třetině spravedlivého sexu.Provádí se pomocí cvočků a gumičky.Kromě toho máte dvě možnosti.

Varianta 1 - s pramenem ovinutým kolem elastického materiálu

1. Kadeřte prameny kartáčem a naneste na ně jakýkoli stylingový prostředek (pěna, pěna, vosk).Je vhodné, abyste si v předvečer stylingu neumývali vlasy - čisté vlasy nebudou držet a účes se začne rozpadat.

2. Nyní si oblékneme gumičku.

3. Jak si vyrobit řecký účes s obvazem?Přetočíme prameny v chrámech a v přední části do turniketu, podáváme je pod elastickou páskou v zadní části hlavy.Konce vlasů jsou stažené a sníženédolů.

4. Vybereme dva další identické prameny a stejným způsobem je jemně ovineme kolem našeho okraje.Už je nelze zkroucení do postroje.

5. Opakujte tuto akci se zbývajícími vlasy.Každý pramen by měl procházet elastickým pásem.

6. Vlasy padající zpod elastického vlákna jsou stočeny do lehkého copu a ovinuty kolem elastického materiálu tolikrát, kolikrát to délka umožňuje.Čím je turniket delší, tím větší je paprsek.

8. Výsledek opravíme několika sponkami do vlasů a účes fixujeme lakem.

Viz také verze videa:

Možnost 2 - vložení vlasů do svazku

 1. Hřebenem vyčesáme kartáč.
 2. Položili jsme na hlavu rám.
 3. Všechny prameny shromažďujeme do nízkého volného ocasu, ale nevazujeme je elastickou páskou, ale stočíme je do lehkého svazku.
 4. Turniket zvedneme na pružnou látku a vložíme do krásného svazku nebo válečku.
 5. K upevnění používáme kolíky.

Tento styl lze bezpečně nazvat základnou, protože na jeho základě lze provést mnoho dalších možností.Například můžete do ráfku vplést pouze přední prameny a zbytek vlasů do copu zapletete nebo necháte volně.

Slavnostní styl

Chcete vytvořit slavnostní účes v řeckém stylu s bandáží?Žádná otázka!S naší mistrovskou třídou se s tímto úkolem vypořádáte za méně než 15 minut.

Je řecký účes vhodný pro krátké vlasy?

Řecký účes s bandáží na krátkých vlasech vypadá neméně stylově a je ještě snadnější provést ho nežna dlouhých pramenech.K tomu musí být mokré vlasy namočeny pěnou nebo pěnou a poté vysušeny fénem s difuzorovou tryskou.Nebude zbytečné navíjet prameny na natáčky nebo kulmu.Dále provedeme instalaci a jako příklad uvedeme hlavní třídu číslo 1.V tomto případě samozřejmě nebudete mít dlouhý ocas volných vlasů.Jednoduše natáhnete každou vlnu pod okraj a připevníte ji sponkami.

Pokud jsou prameny tak krátké, že kolem nich nemůžete ovinovat obvaz, použijte je jako oddělovač mezi třesky a objemem vlasů uspořádaných v náhodném pořadí.

Jaké oblékání si vybrat?

Bandáž je hlavním prvkem řeckého stylu, a proto je třeba k tomuto příslušenství přistupovat velmi pečlivě.

​​
 • Ujistěte se, že obvaz má velikost vás - ne uvolněnou, ale ne rozdrcenou;
 • Textilie obvazu by měla být přírodní - syntetické klouzání po vlasech;
 • Šířka je dalším důležitým bodem.Dlouhé vlasy - široké příslušenství, krátké - úzké;
 • Nyní pojďme mluvit o barvě.Obvaz by měl být v souladu s rozsahem outfitu, ale liší se od barvy vlasů 2 tóny.Pokud chcete, aby byl ráfek neviditelný, vyberte něco tak, aby odpovídalo.Nejste si jisti, na co se zastavit?Ideální jsou pastelové odstíny napodobující zlato a stříbro.

Bandáž si můžete koupit v obchodě, ale můžete to udělat sami.

K tomu budete potřebovat pravidelnou stuhu nebo pás bavlněné tkaniny (můžete střihnout staré tričko nebo jakoukoli jinou věc).

 1. Použitíobvod hlavy pásky.
 2. Měříme kus pásky, jehož délka je dvojnásobkem obvodu hlavy.
 3. Otočte pásku do těsného copu.
 4. Přeložte tento turniket na polovinu a uvolněte jej.
 5. Odvíjení se vzájemně prolínají dvě části pásky.
 6. Spojte konce pásky do uzlů tak, aby se škrtidlo nebylo zcela rozvinuto.

Můžete také splést pletivo ze tří nebo pěti kusů látky, tkaničky nebo kůže - obecně zahrnujeme představivost a vytváříme pro dobro naší krásy.

Několik dalších tipů od odborníků

Poté, co jste několikrát vyzkoušeli svou ruku, stanete se skutečným profesionálem pro účesy v řeckém stylu.A tak, abyste uspěli poprvé, vezměte na vědomí několik dalších tipů:

 • Pokud se obvaz stále snaží dostat z hlavy, opravte ho neviditelností na obou stranách;
 • Pro každodenní účesy jsou vhodné také skromné ​​doplňky, zatímco na dovolenou se vyplatí postarat se o krásný lem.Může být ozdobena kameny, kamínky, brože nebo květinami;
 • Při vytváření nízkého řeckého stylu mohou být některé prameny splétány, což je ještě více elegantní;
 • Řecký styl může být těsný a přísný, ale v ideálním případě by z něj mělo být uvolněno několik jemných kadeřů.Tato možnost vypadá hravější a přirozenější;
 • Při používání sponek na vlasy si pamatujte jednu důležitou nuanci - čím jednodušší obvaz, tím bohatší a jasnější mohou být vlásenky a naopak.

S účesem v řeckém stylu vám nezůstane bez pozornosti mužů a dobýt všejeho vynikající chuť.

Přečtěte si také:

Rychlé a jednoduché účesy pro střední vlasy

Jak prýmek opletení rybího provazu?