Jak zesvětlit vlasy skořicí?

Příroda nám poskytuje určité údaje podle našeho uvážení.Muži jsou o této distribuci v klidu a přijímají se tak, jak jsou.Ale krásnou polovinu lidstva potěší.Ženy se proto vždy uchylují k různým způsobům, jak změnit svůj vzhled.Je velmi důležité, aby takové experimenty neměly nepříjemné následky.Zesvětlení vlasů se skořicí je přirozený a bezpečný způsob, jak do vaší image přidat chuť.

Jak to funguje?

Skořice ve společnosti medu nabývá vlastností peroxidu vodíku.Maska na vlasy se skořicí pro zesvětlení umožňuje zesvětlit tón vlasů a také opláchnout dříve aplikovaná barviva.Nástroj je tak účinný, že s jeho pomocí je možné odstranit i henu z pramenů.Další výhodou tohoto postupu je schopnost zjemnit vlasy, nasýtit ji vlhkostí a aplikovat lehkou vůni.

Kadeře se skořicí mohou zesvětlit pouze držitelé přírodních blond vlasů.U brunet a hnědovlasých žen je maska ​​skořice a medu užitečná pouze tehdy, je-li to nezbytné k vymytí barviva z vlasů.Aktivujte vyčeřovací vlastnosti medu destilovanou vodou.Nezředěný med nebude fungovat.

Produkt nefunguje poprvé.Rychlost účinku závisí na počátečních vlastnostech pramenů.V průměru jsou vyžadovány 2–3 sezení.Při každém postupu vypadají vlasy zdravější, silnější a dobře udržované.Existuje několik receptů na odlehčení skořicových masek.Opřete se o svůj výběrpreference a individuální tolerance složek.

Důležité! Tato metoda domácího osvětlení vás nezbaví jasnou blondýnou.Můžete očekávat změnu barvy vlasů o více než 3 tóny.

Účinek skořice (před a po fotografiích)

Připravujeme zesvětlovací masku

Doporučujeme zakoupit skořici v luscích a brousit jisami.Tento nástroj tedy bude fungovat lépe.Příliš silný med by měl být mírně roztavený.Je lepší smíchat ingredience v smaltované nebo keramické misce, aby nedošlo k nežádoucí oxidaci.

  1. Balzám na vlasy (150 ml), mletá skořice a med (každý 3-4 lžíce)
  2. Skořice, med, balzám a olivový olej (ve stejných částech).
  3. Skořice (2 lžíce), med a balzám (každý po 200 ml), citronová šťáva (1 lžička)
  4. Skořice a balzám (ve stejných částech).
  5. Skořice a destilovaná voda (pastovitá konzistence).

Způsob aplikace

Jak zesvětlit vlasy skořicí:

  • Skořice a med se nanášejí na čisté a mírněmokré vlasy;
  • je důležité rovnoměrně rozložit masku po celé délce kadeří;
  • produkt nesmí přijít do styku s kůží (hlava, uši, krk);
  • hlava je pokryta filmem po dobu 30 minut;
  • Po odstranění filmu nelze masku oplachovat po dobu dalších 4 hodin.

Promývání čiřiče je bráněno lepením skořicových zrn.Ujistěte se, že na kadeře nezůstala žádná maska.Po omytí skořice se prameny umyjí šamponem.Posílení účinku opláchnutím citronovou vodou.Pokud je plněnebylo možné se zbavit skořice, pak byste měli prameny pečlivě vyčesat masážním hřebenem.

Recenze

Elizabeth

Slyšel jsem mnoho recenzí od mých přátel o tak jednoduchém a bezpečném osvětlení.Vždy litoval jejích vlasů a nezbarvoval je.Ale někdy chci změny.Jsem alergický na med, takže jsem smíchal skořici s mým kondicionérem.Účinek byl zaznamenán po druhé době.Prameny se staly světlejší alespoň o 2 tóny.

Elena

Dobrý nástroj pro drobné změny obrazu.Kadeře jsou po zákroku tak příjemné a poslušné.Abych rychle vymyl skořici z hlavy, shromáždil jsem malou umyvadlo s vodou a sklonil jsem tam hlavu.Omývání produktu je tak mnohem jednodušší a rychlejší.

Daria

Mám z přírody světle hnědou barvu.Stín, pokud jde o mě, je trochu šedý a bez výrazu.Nemohu používat barvy, protože kadeře jsou velmi suché a slabé.Maska skořice a medu dala nejen atraktivnější barvu, ale také zdrsnila prameny.

Nina

Použil jsem skořicovou masku, abych urychlil růst a vyrovnal se s vypadáváním.Po průběhu procedur jsem si všiml dalšího bonusu ve formě mírného objasnění kadeře.Proto můžete zabít dva ptáky jedním kamenem, ale v tomto případě budete muset produkt aplikovat na pokožku hlavy.To bude hořet trochu, 4 hodiny prostě nevydrží, a to je nebezpečné.Proto ne více než 60 minut.

Tatyana

Velmi cenově dostupný a účinný prostředek nápravy.Vlasy voní dobře, jsou měkké a silné.Moje kadeře byly velmi citlivédo takového objasňovače.Barva se změnila o 3-4 tóny.