Jaká je barva vlasů v roce 2019?

Chcete změnit svůj obrázek, ale nemůžete se rozhodnout, v jakém tónu vymalovat prameny?Módní barva vlasů 2019 je schopna vyhovět jakýmkoli požadavkům módy!Nabízíme stručný přehled nejúspěšnějších odstínů.

Světlé barvy sezóny 2019

Módní sezóna 2019 je vrcholem blondýnek, protože všechny světlé odstíny budou velmi populární.Na prvním místě hitparády odstínů vlasů pro blondýnky je platinová blondýna - barva s jemným odstínem popela vypadá velmi vznešeně.Nebojíte se odvážných rozhodnutí?Zůstaňte naladěni na novinku - blondýna se stříbrnou notou.Toto je perfektní volba pro prameny, které začaly zčervenat.

Studená nordická blondýna není o nic méně populární.Ale na teplé odstíny (karamel, med, pšenice) by se mělo zapomenout úplně.Při výběru barvy vlasů pro modré oči zažijte další módní trend - blond s jemným růžovým nádechem (mrazivý třešňový nebo jahodový blond).

A poslední módní tip!U světlovlasých dám bude velmi důležité vybarvovat prameny směsí studených tónů - jahody, platiny a perly světle fialovou záři.Nedovolte žloutnutí - zničí to celý efekt.

Populární blond odstíny

Jaká je barva vlasů v roce 2019?Seznam vůdců obsahuje paletu světle hnědých odstínů.Hlavní podmínkou je, že zvolená barva vlasů musí být přirozená a krásně lesklá.

)

Pro dívky se světlou pletí je ideální varianta jasanová blond, stejně jako perla,mrazivý a lískový odstín.Také vám budou vyhovovat moderní techniky barvení, takže klidně zřeďte nudnou světle hnědou barvu fialovými, růžovými nebo červenými zámky.

Ginger gama 2019

Módní červená barva vlasů v sezóně 2019 zahrnuje zlato, měď a bronz.Jsou schopni zdůraznit krásu zelených očí a dát vzhled kouzla.Pokud vám příroda udělala jasně červenou hlavu vlasů, nespěchejte k zásadním nevyhnutelným změnám!Vědci prokázali, že tento vzácný pigment zcela brzy zmizí!Ale můžete hrát se vzhledem.Zkuste volumetrické barvení, které zahrnuje přechod z nasycené mědi na lehký karamelový tón.Zrzka s rubínovými a červenými tóny také vypadá krásně.Další odstín by měl doplňovat pouze luxusní přírodní barvu, zdůrazňovat hloubku a hrát si se světly na slunci.

Pro více informací o tom, jakou barvu zvolit, pokud máte zelené oči - přečtěte si tento článek.

Ušlechtilá tmavá barva

V případě hnědých očí a tmavých vlasů nabízejí stylisté tři krásná a stylová řešení.Oblíbené palety jsou čokoláda, kaštan a káva, stejně jako tón čerstvé skořice a mrazivých odstínů (sklenice na kávu a mrazivý kaštan).Odstín by měl být hluboký a bohatý.Pro ty, kteří milují černou, vám doporučujeme podívat se na barvu fialovými a vínovými podtóny.Co se týče modro-černé a barvy havranu, ztratili svůj význam.

Přečtěte si více o tmavých odstínech vlasů v tomto článku.

Trendy barvicí techniky 2019

Trendy současné módy jsou ztělesněny v několika verzích:

  • Kombinace tří nebo více podobných tónů v duchu.Díky tomuto čipu se barva stává hlubokou a vlasy jsou objemné;
  • Barvení v kontrastu - zvýrazněte tipy a několik pramenů v jasné barvě.Můžete kombinovat černé a bílé, světle hnědé a červené, červené a bílé.Slavní stylisté malovat pouze rány - neobvyklé a velmi stylové.Technika přechodu neztrácí svůj význam, když hlavní barva vlasů teče ve světlých nebo tmavých tónech;
  • Ombre s jasnými kořeny a platinovými hroty.Novinka této sezóny, která zahrnuje malování kořenů levandule, smaragd a fialová.Každá excentrická barva je nám prezentována samotnou přírodou!
  • Neuvěřitelné zbarvení.Světlé odstíny vlasů dokonale vyhovují hnědovlasým ženám s vlasy jakékoli délky, ale vypadají perfektně s účesem pixie.

Nezapomeňte také na vaši pleť.Pro více informací o tom, jak vybrat barvu, viz video:

Módní barvy vlasů 2019 překvapují a inspirují odvážné experimenty!Úkolem každé z nich je udělat dívku krásnou, nezapomenutelnou a jasnou!