Jaké rány jsou vhodné pro kulatou tvář - doplňte obrázek

Kulatý tvar obličeje se nazývá neúspěšný - vypadá široko, plný a poněkud plochý.Ale nebuďte naštvaní - krásný a správně zvolený třesk pro kulatou tvář pomůže změnit vzhled a opravit všechny nuance.

Jak pochopit, zda se blíží rána?

Chcete-li zjistit, zda se rány pohybují kolem obličeje, můžete jít na jednoduchý, ale přesný experiment.Plně ukáže, zda je vůbec potřeba.

Krok 1.Vyberte si z čela přímý, široký pramen.

Krok 2.Umístěte jej tak, aby se vlasy mohly bodnout do temene hlavy.

Krok 3.Rozložte špičky a dejte jim požadovaný tvar.

Na základě této zkušenosti uvidíte, jak třásně leží na čele a proměňuje obličej.

Rada! I když se vám líbí to, co vidíte v zrcadle, nespěchejte, abyste radikálně změnili svůj vlastní vzhled.Nejprve vyzkoušejte dlouhé prameny, které pak můžete zkrátit nebo dozrát.

Hledáme správný tvar

Které rány jsou vhodné pro kulatou tvář?Neexistuje žádné správné řešení, protože tvar předních pramenů je ovlivněn jak typem obličeje, tak šířkou lícních kostí, konturami rtů, velikostí očí a mohutností nosu.Existuje však několik úspěšných a krásných možností, které mohou skrýt všechny nedostatky a zdůraznit všechny výhody.Všechny jsou uvedeny na těchto fotografiích.

Dlouhá

Podlouhlá třásně, seříznutá pod úhlem 90 stupňů a rozčesaná na stranu, nepostřehnutelně přechází do hlavních vlasů a nenápadně mění váš vzhled k lepšímu.Kvůli svislým čarám adélka brady kruh bude trochu užší a změní se na ovál.Jen několik šikmých pramenů učiní váš vzhled modernějším a osvěží vaše rysy obličeje.Hlavní výhodou dlouhých tresků je však schopnost změnit styling - lze jej položit na bok, na dvě strany nebo rozčesat dozadu.Mezi hollywoodskými módy je populární poslední metoda - umožňuje vám vytvořit velmi velkolepou vlnu nad obličejem.Tato stylová varianta je kombinována s bobem, ostříháním bobu nebo kaskádou.

Zkosená

Šikmé rány jsou považovány za univerzální k ničemu - je to ideální jak pro dospělé obchodní ženy, tak pro mladé romantické dívky.Lze jej nosit s copem, volnými vlasy, copánky nebo houskami, což dodá vašemu každodennímu vzhledu nádech novosti.Úder tohoto typu byl na vrcholu popularity po mnoho let v řadě.A s největší pravděpodobností bude tento trend pokračovat i v budoucnu, protože mnoho špičkových modelů a slavných hereček s kulatými tvářemi s potěšením zdobí jejich účesy.

Rada! Šikmé zámky lze řezat nejen pro hladké, ale také pro vlnité srážky.Ve druhém případě budou muset být rány denně stočeny kartáčem s fénem, ​​kulmou nebo žehličkou.

Kaskádové nebo roztrhané

Tato forma ofina vypadá skvěle na pestrobarevných a zvýrazněných pramenech, což pomáhá dokončit odvážnénebo přísný obrázek.Často se kombinuje s kreativními roztrženými účesy nebo klasickými účesy s profilovanýmitipy.

Důležité! Při rozhodování o roztrhaném třesku si uvědomte, že to vyžaduje složitý styl.

Ultra krátký

Velmi odvážný třesk, jehož délka stěží přesahuje 3–3 cm, bude tou nejlepší volbou pro tučné asebevědomé ženy s velkými rysy.V tomto případě leží vlasy v krásném peří nebo vyčnívají Ježek a přitahují zvědavé oči.V kombinaci se šťastným zábleskem očí a otevřeným úsměvem získáte mocnou zbraň, která bije v srdcích mužů bez sebemenších slečen.Zpravidla jsou velmi krátké rány vybírány mladými dívkami, ale jsou také oblíbené u dospělých dám.Vypadají na ně přísněji a elegantněji.

Důležité! Příliš krátké prameny rostou velmi rychle a ztratí svůj vzhled.To je důvod, proč takový třesk vyžaduje nejčastější opravy.

Rovný

Rovný třesk s kulatou tváří může být také docela.Je to ideální volba pro majitele kulatých tváří a příliš velké čelo.Ale je tu jeden důležitý bod - měl by být na obočí nebo spadnout pod.Průměrná délka je tabu, nebude vám vyhovovat!V tomto případě bude tvář vypadat příliš široká a nepřiměřená.

Rovný a poměrně dlouhý třesk lze kombinovat s jakýmkoli účesem.Takže ne příliš silné a mírně frézované prameny vypadají skvěle s klasickým čtvercem a dlouhými vlasy.Vzácný a vysoce profilovaný model však může doplnit jakýkoli vícevrstvý střih na ramena a lopatky.To je tato forma, která je nejlepšízamaskuje velký nebo dlouhý nos.Při pokládání rovného třesku je třeba prameny narovnat nebo zkroucení vysoušečem vlasů.Pokud je to nutné, rozčesejte jej na bok.

Asymetrické

Asymetrické rány kombinované s módním účesem vizuálně natahují kulatou tvář, zakrývají její část a vyhlazují linii tváří.Takové prameny jsou řezány jako obrácený trojúhelník.Zpravidla se dostanou k linii obočí a jsou položeny železem.

Důležité! Zkosené a asymetrické rány by měly být vybírány podle jednotlivých parametrů vzhledu.V závislosti na délce a tvaru se mohou zúžit a rozšířit obličej.

Tipy, které vám pomohou vybrat krásný a stylový účes pro vaši kulatou tvář:

Picabu

Picabu je dlouhý třesk, který zakrývá oko.Tato varianta, která je jednou z variant šikmého tvaru, je považována za originální a neuvěřitelně módní.Je pravda, že pro každodenní nošení je to naprosto nepraktické.Picabu vyžaduje zvláštní péči.K jeho instalaci budete potřebovat fén s různými tryskami, žehličku, lak, kulatý kartáč.Jednotlivé řetězce můžete zdůraznit pomocí gelu.

Důležité! Úder tohoto typu se nedoporučuje řezat sám nebo česat.

Objemový

Dívky s tenkými, ale spíše hustými vlasy mohou stříhat své vrstvené, nadýchané rány na kulatou tvář.Se správným ostříháním můžete zdůraznit krásu vlasů a vizuálně napnout obličej díky objemu na koruně.Takový třeskMůže mít jakoukoli podobu - být zkosený a rovný.Díky různým vrstvám vypadá každá z těchto dvou možností velmi zajímavě a ještě elegantnější rysy budou mít jemné rysy obličeje.

Doporučení! Najít nejlepší rány pro baculaté krásy není snadný úkol.Nebuďte příliš líní, abyste se dobře otočili před zrcadlem, změnili úhel, model, hustotu a délku pramenů.Teprve potom pochopíte, co vám přesně vyhovuje.

Co přesně nelze udělat?

Jaké rány a účesy nevyhovují dámě s kulatým obličejem?Musíte se vyhnout:

  • Symetrické obrysy.Vyberte si účesy s bočním dělením.V opačném případě budou přední prameny také spadat do dvou stejných polovin, které určitě nebudete zdobit;
  • Krátké svazky srážky na úrovni brady (podlouhlá fazole a stránka) - zdůrazňují obrys obličeje a dělají ho ještě širším a větším;
  • Vodorovné čáry v procesu barvení.Pokud chcete zvýraznit přední prameny zbarvením, zastavte se ve vertikální technice.Padající čáry vám protáhnou obličej a ztenčí;
  • Hladký styling dozadu - zdůrazňuje problémy a zdůrazňuje nedostatky;
  • Elegantní účesy - i se správnými rány vypadají hrozně.Vyberte účes s objemem v kořenové zóně.

Několik dalších tipů

Aby nedošlo k omylu s výběrem, poslouchejte názory odborníků.

Tip 1.Před vstupem do salonu věnujte pozornost hustotě vlasů.Pokud tenké prameny potřebují ránu, jejíž prameny plynule přecházejí do žebříku, pak jsou pro těžké vlasy vhodnější víceúrovňové rány střední hustoty se zámky různých délek.

Tip 2.Pokud jste krátký a plný, nedělejte tlustý třesk - zakroužkuje vaši tvář a vyrovná ji.

Tip 3.Podívejte se blíže na obočí, protože rány jakéhokoli tvaru nejprve zdůrazní tento konkrétní detail.Některé možnosti délky je úplně otevírají, jiné vedou ke změně tloušťky, barvy a hustoty obočí.Při vytváření nového obrázku to zvažte.

Důležité! Samozřejmě, můžete si uhodit rány vlastníma rukama, ale je nejlepší kontaktovat dobrého specialistu.Pouze on může dát pramenům originální tvar.Nejen to, že doma pravděpodobně nenajdete nástroje potřebné k vytvoření frézovaného nebo odstupňovaného třesku.A poslední důležitý faktor - mistr bude schopen ukázat, jak správně a krásně vytvořit nový styl.

Styling pravidla

Styling účes pro kulatou tvář potřebuje hodně času, protože může rychle ztratit svůj vzhled.Ve většině případů platí formulář pouze několik prvních dnů po návštěvě kadeřníka.Poté bude nutné opravit stylingové nástroje a příslušenství.

  • Gel a pěna - ideální pro posílení šikmých a asymetrických tresků;
  • kulma nebo žehlení jsou protáhlé zámky.To je skvělá volba pro vytvoření slavnostního nebo večerního vzhledu;
  • vlásenky aneviditelný - vhodný pro upevnění rovných, šikmých a podlouhlých třesků.Nápověda pro každý den;
  • Lak - užitečný v poslední fázi stylingu, pomáhá udržovat hladkost přímých pramenů.

Pravidelný styling je nutný pro rány všech druhů, hustoty nebo délky.Pro každého má svou vlastní.Zde je několik módních nápadů, díky nimž budete vždy vypadat krásně.

Idea 1 - pro rovné rány

Nejprve vytáhněte prameny pomocí žehličky, abyste vizuálně prodloužili obličej, a poté upravte jednotlivé špičky pěnou nebo gelem za vytvoření tenkého peří.Toto je nejlepší volba pro čtverec se třeskem pro kulatou tvář.

Idea 2 - pro dlouhé rány

Našroubujte konce podlouhlých pramenů železem a položte je do tvaru kadeře.Pokud jsou vlasy velmi dlouhé, můžete je trochu rozčesávat u kořenů.

Idea 3 - pro šikmé rány

Vlasy položte na bok tak, aby pokrývaly jedno obočí.S modelovacím voskem vytvořte několik tenkých pramenů.Díky tomuto triku nebudou vlasy blokovat výhled a nedovolí účesu ztratit jeho praktičnost.

Idea 4 - pro asymetrické rány

Položte prameny na jejich boky a ujistěte se, že jsou vaše uši zavřené.S pomocí takového stylu, můžete získat prodloužit obličej a skrýt všechny jeho nedostatky.

Viz také:Módní a krásné účesy pro ženy s kulatým tvarem obličeje (video)