Jaké srážky jsou vhodné pro celou tvář?

Srážky pro celou tvář jsou navrženy tak, aby skryly plnost a nadměrnou kruhovitost, mírně natáhly ovál a vylepšily obraz.

Obecná doporučení

Před spuštěním do salonu se seznamte s řadou pravidel a na jejich základě si vyberte účes.

 • Pravidlo 1. Hlavní objem vlasů padá na korunu.Jsou-li prameny, které rámují obličej, svěží a horní část hlavy je hladká, obličej se ještě zvětší a tváře budou ještě plnší.
 • Pravidlo 2. Přípustná délka střihu je k čelisti.Odchylky jsou možné, ale jen velmi mírně - těsně nad nebo mírně pod bradou.Ve všech ostatních případech musíte být velmi opatrní a opatrní.
 • Pravidlo 3. Pro pokrytí plnosti neotevírejte úplně obličej.Měl by být orámován alespoň několika prameny.

Co nelze udělat s plnou tváří?

Kulatá tvář má mnoho různých „nepřátel“, které mohou kazit obraz.Zde je jen několik z nich:

 • Dlouhé rovné vlasy jsou pravděpodobně hlavním tabu pro baculaté koblihy;
 • Jakákoli symetrie ve střihu nebo stylingu;
 • rovné a dlouhé rány;
 • Délka vlasů k rameni - lze ji bezpečně nazvat nejúspěšnější, zejména pokud máte dvojitou bradu.Taková délka způsobí, že obličej bude ještě větší a objemnější, takže buď vlasy narostou nebo mírně oříznou;
 • Kreativní účesy, ve kterých bude hlava neúměrně malá;
 • Monochromatické barvení je další běžnou chybou žen s nadváhou.Zapomeňte na jeden tón volbou barvynebo zvýraznění.
Krátké srážky pro celou tvář

Při rozhodování o vytvoření krátkého účesu pro celou tvář je velmi důležité zastavit se v čase - příliš krátký ježek bude vypadat směšně, hloupě a mužsky.Střední délka je přesně to, co potřebujete!

Bob

Doporučujeme, abyste se blíže podívali na účesy Bob nebo A-Bob.Jsou vždy v módě a ideální pro módní ženy s plnou tváří.Vystupují profesionální řemeslníci, nepotřebují péči a každodenní styling.

Čtyři druhu

Další módní volbou pro sezónu 2019 je čtverec s rovnými vlasy.V tomto případě by měla být délka až po bradu nebo mírně nižší, aby se všechny nedostatky zakryly.Pokud jste velmi zahanbeni baculatými tvářemi, rozčešte si vlasy na bok nebo asymetrické dělení - to rychle odvrátí pozornost od problému.Další rychlý způsob, jak skrýt uklizené tváře, je doplnit náměstí podlouhlým šikmým třeskem.Po krátkém sestřihu nezapomeňte na objem.Může být zajištěno buď skrytou podporou (stříhání spodní vrstvy vlasů), nebo ztenčením konců.

Pixie

Které srážky jsou vhodné pro krátké prameny?Podívejte se blíže na účes pixie, který se vyznačuje krátkými vlasy v oblasti chrámu a dlouhými vlasy na koruně.Je ideální pro ženy s hustými i tenkými vlasy.Ale pamatujte, že musíte vlasy umývat velmi často.Jinak pixy ztratí svou krásu a hlasitost.Musíte také navštívit kadeřnictví a upravovat účes pravidelně - v dospělé podobě to vypadáneuspořádaný.

Níže uvedené video ukazuje výběr módních srážek pro dívky s plnými tvářemi:

Středně dlouhé srážky pro celé tváře

Dámské účesy střední délky vypadají dobře!K dispozici je několik modelů.

Protáhlý bobový vůz

Je velmi důležité sledovat vrstvení takové srážky.Pouze v tomto případě bude ženská a vzdušná.Ale pokud se chcete na sebe přísně dívat, udělejte si bokem ránu a stylové rozdělení na stranu.

Kaskáda

Univerzální model, který vypadá dobře na tenkém i plném.Kaskáda navíc otevírá mnoho možností pro styling - tipy mohou být krouceny dovnitř nebo stočeny směrem ven, nebo můžete dokonce natáčet celé vlasy na natáčky a vytvářet hollywoodské vlny.Srážky pro střední vlasy jsou obvykle kombinovány s rány, bude skrývat podlahu obličeje.

Dlouhé účesy pro baculaté ženy

Dlouhý účes pro baculaté ženy s kulatou tváří má každé právo na existenci, i když mnoho stylistek tvrdí opak.Samozřejmě, s touto délkou musíte trávit více času a úsilí položením, ale výsledek stojí za to.

Opět pomůže kaskáda, žebřík nebo polární záře.Mohou být také stohovány různými způsoby a dodávají vašemu každodennímu vzhledu nádech novosti.Při slavnostních událostech jsou vlasy kadeřány na natáčkách středního průměru.Vlny a lehké kadeře jsou vhodné pro každý den.Nezapomeňte na objem, protože pro dlouhé vlasy to bude extrémnědůležité.Fleece v oblasti koruny vám s tím určitě pomůže.Co je lepší pochopit, podívejte se na tyto fotky.

Co ještě vyžaduje pozornost?

Poté, co jste udělali krásný účes pro celou tvář, věnujte pozornost některým dalším faktorům.Můžeme se k nim vztahovat:

 • Bangs - nedílná součást účesu pro pompézní.Zůstaňte na třescích střední hustoty, protože velmi silné může způsobit, že vaše brada bude těžší.Pokud jde o formu, je přijatelný šikmý nebo asymetrický tvar;
 • Rozloučení - musíte ji posunout do strany.Okamžitě to ovlivní plnost vaší tváře a prodlouží ji a zužuje;
 • Podlouhlé zámky kolem obličeje jsou nádherným dekorativním prvkem, který vašemu obrázku přinese zvláštní chuť a zakryje dolní čelist.Hlavní věc je, že tyto prameny by neměly být příliš silné a nekončit na úrovni brady - pouze vyšší nebo nižší.
Jak navrhovat účesy pro celou tvář?

Po správném střihu se stále musíte naučit, jak vytvořit módní styl.Nejčastěji se provádí kartáčováním a vysoušečem vlasů.Tato metoda je skvělá pro každý den a trvá jen několik minut.

Krok 1. Umyjte si vlasy šamponem.

Krok 2. Odstraňte přebytečnou vlhkost ručníkem.

Krok 3. Vysušte vlasy fénem a udělejte mu tvar střihu kulatým kartáčem.

Krok 4. Po dokončení sušení vlasů proveďte v horní části hlavy lehký hřeben a posypte lakem (neberte ten nejsilnější - prameny jsou těžší a zbavují je objemu).Musíte také opustit gely a vosky.JakékoliElegantní styl vás ještě rozšíří.
Pro styling můžete také použít kulmy, žehličky nebo kulmy.Upřednostňujte velké nebo střední kadeře - malé kadeře na pozadí celého obličeje vypadají neúměrně.

Viz také:Módní účesy a účesy pro ženy s kulatou tváří (video)