Jaké srážky jsou vhodné pro kulatou tvář?

Mnoho dívek považuje kulatou tvář za významnou vadu.To zdaleka není pravda!S pomocí krásného střihu budete moci snadno skrýt všechny jeho nuance.

Která tvář se nazývá kulatá?

Kulatý tvar obličeje se často vyskytuje mezi pravými Slovany.Liší se od ostatních v několika důležitých nuancích:

 • Šířka líc je rovná šířce lícních kostí;
 • Brada je kulatá, zploštělá;
 • Čelo čela je široké;
 • Rozdíl mezi šířkou a výškou čela je malý;
 • Čelo je dostatečně široké.

Hlavní nevýhodou kulaté plochy je její plochý vzhled.Je však snadné ji opravit správným účesem na kulaté tváři!Jak?Podívejte se na naše fotky a přečtěte si článek dále!

Jaký by měl být účes pro kulatou tvář?

U dívek s touto formou musíte vybrat účes, který vizuálně koriguje všechny nedokonalosti vašeho vzhledu - mírně „natahuje“ obličej, dodává symetrii funkcí a krásně zdůrazňuje jemnost, ženskost a hladkost.Abyste se vyhnuli chybám, pamatujte na několik pravidel:

 • Pravidlo 1. Neváhejte a experimentujte s délkou.
 • Pravidlo 2. Často se zvlněné zámky - měkké ženské vlny jdou na kulatou tvář.
 • Pravidlo 3. Zastavte se srážky, které zakrývají líce a vnější stranu lícních kostí.
 • Pravidlo 4. Ideální volbou pro „kruh“ by byly asymetrické srážky.
 • Pravidlo 5. Odmítněte přímý nebo krátký třesk - rozšiřují vás.Roztržené, podlouhlé nebo šikmé rány se stanou optimální formou.
 • Pravidlo 6. Zapomeňte na přímé dělení.- zdůrazňuje kulatost.
 • Pravidlo 7. Nevytvářejte malé kadeře a stálou chemii - dodají obličeji další objem.
 • Pravidlo 8. Nahraďte monochromatické barvení zvýrazněním nebo zbarvením.

Krátké srážky

Mnoho majitelů kulatých tváří je přesvědčeno, že krátké srážky jim vůbec nevyhovují.To zdaleka není pravda!Dobře zvolený model dokonale zdůrazní měkkost a zaoblenost forem.Stylisté vám nabízejí několik modelů najednou.

Kare

Tento krásný účes zůstává po mnoho let nejmódnější.Pro baculaté krásy bude vhodná jakákoli varianta - klasická, asymetrická, na noze.Karet je třeba kombinovat s roztrženým nebo šikmým třeskem.Těm, kteří si chtějí otevřít čela, se doporučuje prodloužit zámky kolem jejich tváří.Uši je třeba zavřít!Tyto jednoduché techniky budou moci „protáhnout“ obličej a vyhladit široké lícní kosti.

Pixie

Pixie je další populární a úspěšná verze, vyrobená v chlapeckém stylu.Věnujte zvláštní pozornost designu šíje - měl by být velkolepý a vysoký.A poslední nuance jsou rány.Nerobte to rovnoměrně, ale rozhodněte se pro roztržení a do strany.

Bob

Krátké srážky, které nevyžadují styling, jsou velmi žádané, ale jednoz hlavních míst je stylová bob.Je ideální pro ženy všech věkových skupin a vyhladí všechny nedostatky způsobené vícevrstvými prameny.A pro ještě lepší korekci obličeje je třeba whisky prodloužit.

Pamatujte, krátceženské srážky vyžadují časté úpravy.Jinak budou vypadat chaoticky.

Střední účesy

Průměrná délka vlasů je považována za optimální z několika důvodů.Pro kulatý tvar je také vhodný.

Kaskádové účesy

Nejlepší možností je žebřík nebo kaskáda.Drží svůj tvar po dlouhou dobu a snadno se stohují pomocí kulmy a žehlení.Konce vlasů musí být v tomto případě zkroucené dovnitř.

Prodlužovací bobové auto

Prodloužený účes pro bob bude jistě přitahovat majitele kulaté tváře.V tomto případě by měly být přední prameny také asymetrické, protáhlé nebo odstupňované a zátyl by měl být vrstvený.Tento účes se hodí k rovným vlasům, ale s kadeřemi dobře nesedí.

Odstupňovaná stříška

Toto je perfektní řešení pro dívky s nezbednými nebo kudrnatými vlasy.Díky různým stylům můžete každý den měnit svůj vlastní image.

Strana

Tento střih se provádí na přímých pramenech k ramenům.Povinným atributem stránky jsou kulaté, rovné nebo šikmé rány.Toto je skutečná spása pro ženy s tenkými vlasy - stránka si dokonale udržuje svůj tvar a zdůrazňuje nádheru.Můžete jej položit různými způsoby - vytočením špiček ven a dovnitř, zvlněním vln nebo taháním žehličkou.

Dlouhé účesy

Dlouhé vlasy jsou vynikajícím řešením pro kulatou tvář.Nejsoupouze udělejte z obrazu ženský a romantický obraz, ale také snižte hlasitost.Hlavní věcí je zajistit, aby přední prameny trochu padaly na obličej - nedávejte je zpět.Které modely jsou vhodné?

Kaskádové srážky

Kaskáda a žebřík pro dlouhé vlasy vypadají dobře!První pramen by měl být vyříznut těsně pod bradou.Pokud jde o styling, konce se stočí dovnitř, aby skryly kulaté tváře.

Rovnoměrný řez

Velmi kontroverzní varianta.Poté, co se na to zastavil, udělejte boční část a kroucejte si vlasy, vytvářejte kadeře nebo světelnou vlnu (měla by začínat od středu krku).

Vazba

Složité a neobvyklé tkaní na dlouhých vlasech vás neopustí.bez pozornosti.Nádherný vzor copu, několik tenkých kudrlinek, které se vytrhly ze stylu, úmyslná nedbalost - to vše způsobí, že budete vypadat jako víla princezna.

Účesy se třesky pro kulaté tváře

Krásné srážky se třesky mohou vizuálně protáhnout kruh a zredukovat obličej.Roztržená, boční, protáhlá nebo asymetrická forma může být bezpečně přiřazena nejlepším možnostem.Díky nim budete moci dosáhnout maximálních výsledků.

Krátký členitý okraj se kombinuje s krátkými vlasy.Ale pro dlouhé a střední vlasy by nejlepší volbou byly víceúrovňové rány, odstraněné na boku.Dlouhé rovné rány jsou v dokonalé harmonii s rovnými vlasy a podlouhlým zástupcem.

Srážky pro celé tváře

Proúplným ženám se doporučuje zvolit takové účesy, které vizuálně snižují velké proporce obličeje.

Musíte odmítnout:

 • Křivky a objemné srážky;
 • Fleece;
 • Úzký stylový styl (svazky nebo ocasy);
 • Krátké a hladké srážky;
 • Dokonale rovnoměrně řezané prameny na úrovni tváře;
 • Přímé dělení.

Můžete se podívat na:

 • Asymetrie střihu s roztrženými konci;
 • Boční a odstupňované rány;
 • srážky bobů, čtyřúhelníků, kaskády, stránky, pixelů s délkou pod bradou;
 • Ženy se stočí k ramenům nebo o něco níže.

Je lepší porozumět tématu, které pomůže novým fotografiím.

Poté, co se rozhodnete udělat účes pro kulatou tvář, obraťte se na dobrého profesionála.Pouze pán si může vybrat perfektní účes, který vás bude zdobit!