Jaké srážky jsou vhodné pro obdélníkový obličej?

Majitelé lízat připomínající obdélník jsou často komplexováni.To je zcela zbytečné!Díky dobrému střihu na pravoúhlou tvář můžete rychle skrýt všechny své nedostatky.

Prvky obdélníkového tvaru

Pravoúhlý typ obličeje není tak běžný, ale tento typ můžete snadno identifikovat podle jeho ostrých rysů.Délka obličeje je zpravidla dvojnásobkem šířky a vzdálenost mezi lícními kostmi a chrámy je téměř stejná.U žen tohoto typu je to nejčastěji velké čelo, vyčnívající lícní kosti a malá brada.Chcete-li osobně vidět tento nejjasnější vzhled, pečlivě zvažte fotografii slavných žen se stejným tvarem obličeje.Mimochodem, mezi ně patřili Salma Hayek, Sarah Jessica Parker, Demi Moore, Cindy Crawford a dokonce Angelina Jolie!To opět dokazuje, že obdélník je forma, s níž jsou obdarováni jednotlivci s vnitřním jádrem a velkou vnitřní silou.Zbývá si vybrat účes, který mu vyhovuje.

Co je obdélníkové?

Jaké srážky jsou vhodné pro obdélník?Jejich hlavním úkolem je zjemnit tvář a zjemnit její rysy, zaměřit se na plusy a zakrýt všechny nedostatky.Pokuste se vybrat účes, který bude obdélník zkrátit a vyhladit ostré rohy.Hlavní roli v tom hraje nejen délka vlasů, ale také jejich struktura.Kadeře nebo těsné kadeře vám budou vyhovovat - zvládnou úkol lépe než přímé prameny.

Na co ještě stojí za pozornost?

 • Ideální délka - od brady poramena;
 • Bangs - svěží a dlouhý;
 • Objem na úrovni chrámu;
 • Dělení - rovné, na boku, asymetrické.

Co se bát?

 • Nedostatek úderů;
 • přímé stříhání vlasů;
 • Jednoúrovňové srážky;
 • Pomp v oblasti koruny;
 • Rovné prameny pod rameny;
 • Srážky, které zcela otevírají obličej (garzon, pixie, krátký čtverec)
 • Elegantní a hladký styling;
 • Plná symetrie.

Střední srážky pro obdélník

Nejvhodnější volbou pro tento typ jsou vlasy střední délky.Zakrývá líce a činí obraz sofistikovaným, ženským a elegantním.Kaskádové srážky - polární záře, žebřík, kaskáda, podlouhlé bobové auto může odstranit úhly čar.Kadeře se stočily k obličejové masce širokými lícními kostmi a těžkou bradou.Musíte také udělat třesk - sníží se tím délka.Mimochodem, pro tenké vlasy bude kaskádová technika také skutečnou spásou.

Pokud jde o styling, máte spoustu možností - nezapomeňte vzít v úvahu několik důležitých bodů.Ti, kteří raději sbírají vlasy do housky nebo je přivazují do copu, musí na své tváře nechat padnout pár tenkých kadeřů.To odvrátí oči od ostrých ostrých tvarů.Při vytváření vyvýšených účesů není nutné současně otevírat oblasti čela a uší.

]

Dlouhé srážky pro obdélníkový tvar

Dámské dlouhé účesy mohou být také vhodné pro obdélníkový typ.Chcete-li vyhladit všechny nuance, dávejte přednost objemnýmkaskádové srážky.Nejlepší volbou je kaskáda nebo žebřík nebo kaskáda s odstupňováním pramenů, posunující důraz na lícní kosti.

Cool s podobným tvarem, vzhled měkkých vln.Curl se zamkne u kořenů nebo někde uprostřed.Co se vyvarovat, jsou rovné vlasy stejné délky.Takové srážky jdou těsně po linii obličeje, a proto jsou na obdélník přísně kontraindikovány.

)

Krátké účesy pro pravoúhlé tváře

Zkušenost ukázala, že příliš krátké prameny neodpovídají tomuto tvaru.Nesekejte pod chlapce.Preferujte bob nebo fazole s podlouhlými špičkami.Nezapomeňte dodržovat proporce.Například rozčesané zadní prameny pouze zvyšují účinek a prodlužují obličej.Správnější je zvolit délku stříhání ušní ušní lalůčky, s objemem v chrámech a šikmým prasklým třeskem.

Asymetrické srážkypro obdélník

Tento tvar obličeje je v dokonalé harmonii s asymetrickými účesy.Vlasy ostříhané chaoticky lze velmi snadno upravit.Navíc je to asymetrie, která je nejlepším způsobem, jak odvrátit pozornost od jakýchkoli nedostatků.

Srážky s rány

Krásné srážky s rány jsou přesně takovéo co byste se měli snažit.Rány zakryjí čelo i široké lícní kosti.Hodí se vám všechny tvary - rovné, šikmé půlkruhové, asymetrické, protáhlé.Jediné tabu jsou ultrakrátké rány.Zdůrazní pouze nerovnováhu.tváře.

Večerní účesy pro obdélníkový tvar

Pod čelem tohoto tvaru najdetejakákoli slavnostní volba.Většina večerních účesů je založena na vyzvednutých vlasech, vlnách a vlnách.Dejte si pozor na prameny vyčesané zpět.Nahraďte je hromádkou v lícních kostech a chrámech.Tyto fotografie vám pomohou porozumět tomuto tématu.Na nich je Angelina Jolie, snad nejjasnější a nejkrásnější majitelka tváře tohoto typu.

Viz také:Můžete si vybrat účes asami, stačí nahrát vaši fotografii do naší služby.Služba je bezplatná a nevyžaduje registraci.

Výběr šperků a doplňků

Po výběru správného stříhání vlasů pro pravoúhlou tvář nezapomeňte zvolit správné příslušenství.Vysoké náhrdelníky, masivní svícen a velké půlměsíce náušnice pomohou zjemnit ostré linie.Všechny šperky by měly mít zaoblený a dostatečně široký tvar.Bude však lepší odmítnout dlouhé doplňky - čím kratší a širší je dekorace, tím kulatější bude tvář.Teprve pak dosáhnete požadovaných výsledků.