Jaké účesy vyhovují čtvercové tváři?

Angelina Jolie, Keira Knightley, Salma Hayek, Paris Hilton, Sanda Bullock, Demi Moore ... Jste stále v rozpacích z vašeho vzhledu?Hollywoodské krásky již dlouho dokazují, že správné srážky pro čtvercový obličej dokážou zázraky!

Srážky pro „čtverec“ - pravidla výběru

Nejprve se ujistěte, že vaše tvář připomíná tvar čtverce.Změřte ji měřicí páskou na třech místech - podél linie lícních kostí, dolní čelisti a uprostřed čela.Určete také výšku obličeje.Pokud jsou všechna čísla stejná (± 1 cm), pak se typ osoby považuje za čtvercový.

Tvář tohoto tvaru se vyznačuje jasnými obrysy, nemá příliš vysoké čelo a výrazné oči.Poznali jste se v tomto popisu?V tomto případě se podívejte na tyto cenné tipy.

 • Tip 1. Zlikvidujte elegantní vlákna ve prospěch objemných srážek.
 • Tip 2. Vyberte vertikální svazek, nikoli horizontální svazek.
 • Tip 3. Střih pro čtvercový typ obličeje by neměl zdůrazňovat lícní kosti a dolní čelist, jinak bude váš vzhled vypadat velmi drsně.
 • Tip 4. Zvláštní pozornost věnujte rozdělování.Neměl by být přímý, ale šikmý nebo klikatý.
 • Tip 5. Vyhněte se symetrii, délce brady a přímým čarám.
 • Tip 6. Nedoporučujeme provádět účesy se zvlněním ve spodní části obličeje a objemu poblíž lícních kostí.
 • Tip 7. Střih by měl spadnout na obličej a ne jej otevírat.

Vaše volba by měla být:

 • Délka pod bradou;
 • Asymetrické čáry;
 • Vysoký styl;
 • Vrstvené,odstupňované a stupňové srážky;
 • Kroutí.
Populární srážky pro čtvercovou tvář

Nevíte, který účes je vhodný pro „čtverec“?Tyto fotografie a doporučení vám pomohou se správným výběrem!

Kaskádové srážky

Víceúrovňové účesy budou nejziskovějším řešením pro „čtverec“.Spodní vrstva by v tomto případě měla začínat mírně nad linií lícních kostí - to dává vlasům extra objem.Kaskáda nebo žebřík v harmonii s rovným třeskem (profilovaným).Musí být položena železem nebo kulmou, zvlnění konců ve směru od obličeje.

Čtyři druhu

Majitelé střední délky mohou zůstat na čtverci - nejen jeho klasická variace, ale takéna kreativní zkosený model.Takový střih zahrnuje postupný přechod od zkrácené šíje k prodlouženým pramenům v bradě.Neobvyklý čtverec vizuálně prodlouží „čtverec“ a zjemní rysy obličeje.

Bob

Správně upravená fazole bude moci přiblížit proporce „čtverce“ blíže k ideálu.U této formy jde dobře jak klasická, tak šikmá nebo podlouhlá fazole.Mnoho odvážných lidí se zastaví na zkrácené verzi s ranou do obočí, vyčesanou na boku.Ať už si vyberete cokoli, naučte se, jak stylizovat vlasy.Utáhněte je železem a vytvořte krásné vlny.

Srážky pro chlapce

Krátké srážky z vaty nebo pixie se stanou nezastupitelnou volbou čtvercového tvaru..Doplňuje jeboční háček s asymetrií získáte romantický vzhled.Důležité je, aby nedělaly hladký styl a daly pramenům bazální objem.

Asymetrické účesy

Asymetrické účesy pro čtvercovou tvář patří také k nejvhodnějším modelům pro čtvercový tvar.tváře.Skryjí těžkou bradu a široké lícní kosti, a to je přesně to, čeho dosahujeme.Takový účes můžete ozdobit šikmými nebo rovnými a vzácnými třesky a také rozdělením (boční nebo ve formě klikatého).

Postupné srážky

Módní vrstvené účesy 2016 vypadají prostě úžasně.Změkčují nadměrnou přísnost a čistotu obličeje a dodávají jí jemnost a hladkost.V tomto případě musí být nejkratší zámky vyříznuty v oblasti lícních kostí a postupně se pohybovat po celé délce.

Kadeře

Preferujete zkadeření dlouhých nebo středních vlasů?Zaměřte se na měkké vlny a objem.Tekoucí kadeře perfektně vyrazily na čtvercovou tvář a přiblížily svůj tvar oválu.Ano, a takový styl vypadá velmi žensky a sexy.Odborníci tvrdí, že dlouhé vlasy bez rány vypadají nejlépe.Pokud je to však žádoucí, můžete upravit objemný třesk na úroveň obočí.

Účesy se třesky

Krásné srážky se třesky by měly být prováděny s ohledem na všechny výše uvedené nuance.Můžete vytvořit třesk v několika vrstvách, ale ne příliš tlustý.Je vhodné dát mu asymetrický tvar, profil nebo proraženítipy.Neméně elegantní je možnost, kdy rány mírně zakrývají obočí.Dobrou volbou budou šikmé modely, které se kombinují se stejným šikmým dělením.Pamatujte, že těžké a podlouhlé rány vizuálně dělají obraz těžším a vaše tvář je ještě více hranatá.

Vysoké účesy

Vysoký styl pro čtvercovou tvář - to je přesně to, copotřeba.Jen to nepřehánějte objemem a nezapomeňte nechat pár kadeřů dopadajících na tváře.Můžete vyzkoušet potkávací světlo nebo retro babette.Neméně zajímavou volbou bude řecký styl.Můžete také kombinovat volné vlasy s vysokým ostříháním, jemně položeným na horní část vlasů.

Viz také:

Tip:také můžete nezávisle zjistit, zda vám účes vyhovuje, stačí nahrát fotografii do zvláštního programu.