Jaký šampon na mytí vlasů

Ne každá žena dokáže pěstovat vlasy na požadovanou délku, takže se uchýlí k prodloužení.Hlavní výhodou postupu je získání přirozeného vzhledu, protože se používají prameny z přírodních složek.Pro zachování reprezentativního vzhledu je však nutné zvolit prodlužování vlasů a další péči o vlasy profesionální šampon.

Obecná pravidla pro péči o kadeře

Pro prodloužení životnosti kadeře se doporučuje věnovat pozornost následujícím tipům:

 1. Nedoporučuje se jít spát s mokrými vlasy.Po koupeli je třeba je vysušit fénem, ​​dobře česat.Dlouhé prameny jsou splétány do copu nebo vytvářejí těsný ocas.
 2. Pokud plánujete návštěvu hamamu, sauny nebo vany, měli byste se nejprve poradit s odborníkem.Při použití studeného způsobu mytí prodloužených vlasů na tobolce můžete takové události navštěvovat, ale k ochraně sebe je lepší použít ochranný uzávěr.V případě použití nahromadění za tepla nebo pásky se tyto návštěvy budou muset opustit.
 3. Při návštěvě bazénu nebo relaxaci na moři se doporučuje použít čepici.Po koupeli také můžete vlasy opláchnout speciálním šamponem a balzámem.
 4. Pravidelně provádějte opravy.To je nezbytné pro udržení tvaru účesu a udržení estetického vzhledu.Pokud je pozorován rychlý růst vlasů, budete se muset často obrátit na specialisty, protože tobolky se začnou posouvat dolů.Mistr je vytáhne a vrátí je do své původní podoby.
 5. Při používání výživných masek pro kořeny a špičky je důležité vyhnout se tobolkám.Jinak se mohou plazit nebo tát.
Znalecký posudek
Kateřina Velikaya
Dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Mokré vlasy by se neměly česat, protože existuje velké riziko poškození tobolek.Začněte tím, že můžete kadeře usušit fénem nebo počkat, až samy vyschnou.

Z důvodu opatrnosti musí být na špičkách zubů zakoupen speciální hřeben se vzácnými zuby bez plastových kuliček.

Česání vlasů začíná od konců a pomalu se pohybuje ke kořenům.A ačkoli jsou keratinové tobolky známé svou odolností vůči mechanickému namáhání, stále stojí za to zadržovat prameny.

Pokud máte v úmyslu barvit vlasy nebo si vytvořit účes pro událost, doporučujeme:

 • barvení provádět odděleně od vlastních vlasů.V případě, že jsou kadeře již připojeny, je nejlepší kontaktovat informovaného specialistu, který postup provede několikrát;
 • v procesu vytváření účesu musí být co nejpřesnější, nedotýkat se oblastí připojení pramenů.Nedoporučuje se používat styling.Nejlepší řešení je kontaktovat master.

Jako alternativu můžete nejprve konzultovat odborníka, který vám ukáže několik technik instalace, sdělí vám, kteréfondy jsou nejúčinnější a které značky se nejlépe nepoužívají.

Jak mýt prodloužené vlasy

Existuje několik pravidel, která je třeba si pamatovat, než začnete s mytím prodloužených vlasů:

 1. Vyčesejte si vlasy a vyzvedněte tenký šampon.
 2. Voda by měla vytékat rovně, počínaje kořeny.Proto není nutné naklápět hlavu.
 3. První šampon by neměl být dříve než pár dní po stavbě.Pokud speciální nástroj nebyl po ruce, pak v extrémních případech můžete použít běžný šampon, ale neměl by obsahovat další chemické přísady.
 4. Agent je rovnoměrně rozložen po celé své délce, počínaje kořeny.Hlavní věcí je snažit se co nejvíce vyhnout se šamponu na částech pramenů.Stejné pravidlo platí pro balzámy a kondicionéry.
 5. Voda by měla být teplá.Aby se zabránilo zamotání pramenů, doporučuje se umýt a použít prostředky na prodlužování vlasů v kapslích ve svislé poloze.

Znalecký posudek
Selyutina Marina Valerievna
Miracle Med Medical Center, 23 let zkušeností
Specialisté doporučují prameny sušit přirozeně a používat co nejméně vysoušeče vlasů.Jakékoli vystavení vysokým teplotám negativně ovlivňuje stav umělých pramenů.Nebo ochranné sloučeniny před použitím.Obvykle se používají před sušením.

Složení šamponu

Prodlužování vlasůschopen vydržet jakékoli mechanické postupy, od praní po česání a styling.Upevňovací prvky (kapsle nebo pásky) jsou však někdy vážně poškozeny a nemusí být vždy zachovány.Než si koupíte speciální šampon, musíte se seznámit s jeho složením, protože některé látky mohou nenapravitelně poškodit jejich vlastní i cizí prameny.

​​

Použití běžného výrobku je povoleno, pokud neobsahuje oleje, silikon nebo vosk.Mohou nejen poškodit strukturu kopců, ale mohou také zatočit kadeře.Odborníci tvrdí, že pro praní je nejlepší zvolit ekologické produkty, které neobsahují sírany.

Ve většině případů se šampony obvykle používají pro normální nebo mastné vlasy.Důrazně se nedoporučuje vybírat výrobky pro suché prameny nebo kombinované výrobky 2 v 1.

Nejlepší profesionální šampony

Seznam nejlepších šamponů pro prodlužování vlasů a jejich vlastnosti naleznete v následující tabulce:

]]]

Výrobce

Charakteristika Objem v ml

Přibližná cena v rublech.

Keune

Obsahuje potřebné vitamíny a minerály, pomáhá organizovat účinnou péči, dodává lesk a hladkost.Poskytuje ochranu proti tepelným účinkům 125-250 600-1050
Konstantní Šampon je speciálně vytvořen pro péči o prodloužené prameny..Eliminuje veškerou kontaminaci, zajišťuje správnéochrana a estetický vzhled 200

400

Barex

Navrženocelá řada pro prodlužování vlasů, která normalizuje tvorbu mazu a odstraňuje jakýkoli druh nečistot 250-1000 1300-2220
Yeves Rosher Hlavní výhodou je nepřítomnost látek, jako je silikon, sírany nebo parabeny, které nepříznivě ovlivňují stav prodloužení vlasů 300

850

Estel

Složení zahrnuje proteiny, čínský extrakt z kamélie, UV filtr, ovocnou kyselinu 250 650
Koncept Vzhledem ke svému přirozenému složení může být použit pro prodlužování vlasů.Obsahuje velké množství minerálů, což vám umožňuje zachovat estetický vzhled 200

400

Kapous

Pomáhá zabránit zamotání umělých pramenů.Určeno pro jemnou péči 350 380
Natura Siberica Společnost představuje řadu přírodních produktů, které jsou vhodné pro umělé a přírodnívlasy.Složení používá výtažky heřmánku, lékořice a rakytníku 300

350

J-linie

Šampon neobsahující sírany s neutrálním pH.Doporučuje se používat po omezenou dobu 1 000 600
Ekologický obchod Zavádí celou řadu čisticích prostředků na hlavy na základě přírodníchextrakty, které jsou vhodné pro prodlužování vlasů díky pečlivému přístupustruktura 250

300

Při výběru správného šamponu je třeba nejprve věnovat pozornost složení přípravku..Čím méně syntetických přísad, mastných olejů v ní, tím déle vydrží prodloužené vlasy.

Kromě toho je podporována přítomnost komplexů vitamínů a minerálů, které pomáhají zabránit zamotávání, křehkosti a ztrátě lesku.

Viz také:správná technika mytí vlasů (video)

Výše ​​uvedené typy šamponů mají velký počet kladných hodnocení, a proto zaujímají jednu z vedoucích pozic na trhu.

Odborníci v oblasti péče o prameny určili základní pravidla pro výběr fondů:

 1. Na šamponu by neměla být vysoká koncentrace alkálií.
 2. Úroveň PH by měla být v neutrální značce.
 3. Čím tenčí je konzistence, tím lepší pro umělé prameny.Takový nástroj se snadněji distribuuje po celé délce.
 4. Při použití běžného šamponu se kategoricky nedoporučuje vybírat přípravky určené pro suché prameny.

Rovněž stojí za to vyčlenit prostředky na malované nebo poškozené kadeře.To je způsobeno skutečností, že takové kompozice často obsahují složky, které nepříznivě ovlivňují umělé prameny.V důsledku toho se po krátké době otupí, začnou se zmást a ztratí svůj reprezentativní vzhled.

Správné sušení a česání

Aby nedošlo k poškození kapslí nebo pásky, aletaké udržujte prameny neporušené, je třeba vlasy sušit následujícím způsobem:

 1. Namočte kadeře, vyhněte se tření.V opačném případě se mohou tvořit spleti, které je obtížné zvládnout.
 2. Vysoušeč vlasů používejte co nejméně.Nejlepší možností je samosychání.Proto je lepší si vlasy umýt ve dne nebo použít umělý vzduch s umělým vysoušením.

Kadeře musíte rozčesávat, až budou úplně suché.Vhodný je kulatý masážní hřeben, ale bez hrotů, které mohou poškodit oblasti, kde jsou prameny připevněny.Chcete-li začít, zarovnejte tipy, poté je sbírejte do svazku a pomalu se pohybujte nahoru.Aby se zabránilo zamotání, doporučuje se postup opakovat 2-3krát denně.

Hodnocení zákazníků

Svetlana, 30 let, Moskva

Od narození jsem neměl hustou srst.I po použití laku se silnou fixací žádný účes netrvá déle než 30 minut.Vždycky chcete vypadat krásně.Jako řešení problému jsem začal neustále pěstovat vlasy a používat šampon Estel.Chci si všimnout vynikající hodnoty za peníze.Při správném zacházení vypadají vlasy opravdu luxusně, bez spleti, které nelze vyčesat.Moje praxe používání po dobu několika let pouze potvrzuje dobrou volbu.

Valentina, 25 let, Novosibirsk

Zdvojnásobila si prodloužení vlasů.Můj kadeřník mi poradil, abych koupil šampon Kapous.EfektByl jsem spokojený, ale zdálo se, že měl příliš tenkou konzistenci.Možná by to tak mělo být, protože jsem si nevšiml negativních akcí.Bohužel ho nebylo možné najít na běžném trhu, musel jsem jít do profesionálního obchodu po celém městě.Ale pro luxusní vzhled to stojí za to.

Kristina, 40, Volgograd

Růst vlasů byl relativně nedávný.Protože jsem neměl čas na výběr speciálního šamponu, stál obyčejný SYOSS doma.Snažil jsem se bohužel ujistit, že tato možnost není absolutně vhodná.Pak jsem koupil Keune.Neobsahuje sírany.V důsledku toho se můj šok stal měkkým, poslušným.Ačkoli můj pán nedoporučoval neustále experimentovat s prodlužováním vlasů, stále jsem nemohl odolat, protože se mi líbí často měnit účesy.Výsledkem jsou tři úspěšné opravy a termín ponožky delší než jeden rok.Myslím, že jsem udělal správnou volbu ve prospěch tohoto šamponu.Mimochodem, společnost má také masky a balzámy vynikající kvality.Zkusil jsem, byl jsem spokojený.

Nadia, 18 let, Voroněž

Mark Yeves Rosher se stal mým favoritem ještě předtím, než jsem udělal rozšíření.Když se však postavila před úkol poskytovat si produkty speciální péče, okamžitě narazila do důvěryhodného obchodu.Výsledek mě nezklamal.Konzistence není příliš tekutá, ale stále se liší od běžného šamponu.Teď moje vlasy nejsou zamotané, lesklé a neliší se od mých vlastních.Již provedl opravu, zatímco výsledek mě potěší.

Natalya, 28 let,Samara

Když jsem zvyšoval prameny, okamžitě jsem se obrátil o radu příteli, který již provedl tři opravy a její kadeře vypadaly perfektně.Radila Natuře Siberici.Cena je docela přijatelná, voní lahodně a kvalita vlasů je jen na stejné úrovni.Koupil jsem si masku a balzám pro správnou péči a používám je dodnes.Jak to skončí, nebudu to ani riskovat a zkusit něco jiného.

Jak si umyjte prodloužení vlasů
Jak se starat o prodloužení vlasů?
Péče o prodloužené a dlouhé vlasy.Jak správně?
​​