Jaký účes dělat na kudrnatých vlasech?

Módní účesy pro kudrnaté vlasy vypadají odvážně a hravě.Udělají vás krásnými a umožní vám zapomenout na dlouhý a obtížný styl zlobivých vlasů.

Co musí kudrnaté ženy vědět?

Při výběru módních srážek pro kudrnaté vlasy byste měli vzít v úvahu délku, vlastnosti kadeře a hustotu vlasů:

 • Pro tuhé a vysoce kudrnaté prameny je vhodná délka podél ramen nebo mírně pod průměrem.Příliš krátký účes způsobí, že žena bude vypadat jako jarní pampeliška, a velmi dlouhá vytvoří spoustu péče;
 • Vlasy se střední tuhostí a malými kadeřemi potřebují průměrnou délku.Zdůrazní krásu kadeřů rozptýlených na ramenou;
 • Poskytněte velkým a měkkým kadeřům úplnou svobodu.Krásný vodopád vlasů sestupujících na zádech dělá z této ženy luxus.Je lepší tyto provazy řezat žebříkem nebo kaskádou.

Krátké srážky pro kadeře

Většina žen se domnívá, že takové srážky nejsou vhodné pro kudrnaté vlasy.Spěcháme, abychom odhalili tento populární mýtus!Výběrem vhodného účesu pro kudrnaté krátké vlasy budete moci dosáhnout úžasných efektů.Co si vybrat?

Garzon

Ideální pro mladé a statečné dámy, které nechtějí ztrácet čas položením.Zvažte pouze okamžik, kdy účes odhalí nejen obličej, ale i krk.Bude jednoduše nemožné skrýt jakékoli nuance pod hřívou dlouhých vlasů!

Pixie

Velmi krásný model super krátkého účesu.Pixie přidá svazek a několik vymaželet.

Fuete

Kreativní řešení, které zahrnuje nejkratší možnou délku na zadní straně hlavy a dlouhé prameny v blízkosti obličeje a koruny.

Bob

Univerzální model, který osloví jemné a romantické dámy.Klasický formát účesu si mohou snadno vybrat ženy s oválným typem obličeje.Ale baculaté mladé dámy by měly věnovat pozornost asymetrickým modelům s podlouhlými šikmými rány.

Pozor!Pro ženy s měkkými, nadýchanými a řídkými vlasy, stejně jako pro ženy, jejichž vzhled je velmi závislý na počasí, takové srážky nejsou vhodné.

Mimochodem, víte, který účes je ideální pro váš typ obličeje?Podívejte se na video:

Jak snížit střihy střední délky?

Kudrnaté srážky na středních pramenech jsou oboustranně výhodnou možností, která vám umožní experimentovat se stylingem a velmi snadno a snadno se vypořádat s chlupatými vlasy.Pro vlasy těsně pod rameny jsou ideální následující možnosti.

Kaskáda nebo žebřík

Nevíte, co udělat účes pro kudrnaté vlasy?Zastavte se v kaskádě - jeho vícevrstvá povaha okamžitě odstraní „nadměrné zatížení“ a výrazně usnadní styling.

Čtyři druhu a bobové auto

Podlouhlý čtvercový nebo bobový vůz je nejlepší volbou pro majitele oválných a trojúhelníkových tváří, jakož i světlých velkých prvků.Tento střih je relevantní pro ženy všech věkových skupin.Díky ní je obraz jemnější, ženštější a svůdnější, což vám umožní strávit jinéexperimenty.Tento střih je však vhodný pouze pro poslušné prameny.

Účesy pro dlouhé kudrnaté vlasy

Řezání kudrnatých zámků je výzvou pro stylistku.To otevírá mnoho různých možností a umožňuje realizovat jakékoli kadeřnické fantazie.Ale je tu nevýhoda - dlouhé kudrnaté hříva bude obtížné udržet pod kontrolou.

Kadeřníci doporučují pobyt v kaskádě a odstupňované srážky.Budou udržovat objem a zvlnit kadeře.Nezapomeňte však, že kaskádové účesy přispívají k přirozenému kroucení pramenů.

Správná péče o kadeře

Chcete-li udržovat své účesy na kudrnatých vlasech po dlouhou dobu a udržovat si zdravé vlasy, postupujte podle tipů pro správnou péčiza kudrnatými vlasy:

 • Kudrnaté prameny mají porézní strukturu - dobře absorbují vlhkost, ale rychle ji ztratí.Pro tento druh pramenů potřebujete speciální šampon;
 • Ujistěte se, že používáte masky a kondicionéry;
 • Hřeben pouze s dřevěným hřebenem;
 • Vysušte vlasy na vzduchu.Pokud to není možné bez vysoušeče vlasů, zapněte teplý režim.Dalším předpokladem je nechat mokré vlasy alespoň trochu vyschnout a poté zapnout vysoušeč vlasů;
 • Difuzor je vhodný pro vlnité vlasy.Rozptyluje vzduch, díky kterému si kadeře udržují svůj tvar;
 • Před sušením musí být prameny vyčesány.Neměli byste to dělat celý den;
 • Hřeben na kadeře by měl mít řídké zuby.Nejlepší je vybrat si dřevěnou hřebenatku;
 • Pokud kadeře ztratí tvar, stočte je železem;
 • Kadeře jsou méně špinavé než rovné vlasy.Neměli by být mučeni příliš častým mytím.Chcete-li obnovit svůj účes, umyjte jen třesk;
 • Chcete-li vytvořit zvlnění stabilní tvar, namažte prsty voskem a navlékněte s nimi zvlnění;
 • Na kudrnatých vlasech jsou ombre a zvýraznění obzvláště dobré.

Noste vlasy hrdě zvednutou hlavou a pamatujte, že kadeře nejsou naštěstí větou, ale úžasným dárkem.