Kadeře pro střední a dlouhé vlasy

Každý druhý majitel rovných vlasů sní o krásných kadeřích.Není nic překvapivého, protože kadeře na středních vlasech vypadají velmi hravě a sexy.Sníte o stejném účesu?Pomůžeme stočit i dokonale i prameny.

Naučíte se vytvářet lokny v domácím prostředí

Jste zvyklí důvěřovat pouze sobě?Pokuste se doma udělat kadeře na středně dlouhé a dlouhé vlasy - nebudete toho litovat!K tomu budete možná potřebovat vysoušeč vlasů s kartáčem, kulmu, natáčky, cívky a dokonce i žehličku na žehlení.Ale můžete použít šetrnou metodu bez natáčky a kulmy.

Vrtáme vlasy fénem

Tato metoda je nejjednodušší a nejběžnější.Hlavní věcí je správné použití difuzéru a stylingových produktů.

Krok 1. Umyjte si vlasy šamponem a poplácajte prameny ručníkem.Měly by být téměř suché.

Krok 2. Na vlasy naneseme pěnu nebo pěnu (nejlépe tepelnou ochranou) a stlačíme ji do pěst - kadeře budou jemně a vzdušně padat.

Krok 3. Umístěte prameny dovnitř difuzoru v náhodném pořadí a vysušte je v horkém režimu.Vysoušeč vlasů by měl být spirálový a kruhový.Špičky se nejprve suší a poté kořeny.

V důsledku toho je účes velmi velkolepý a stylový.

Přečtěte si také: jak vyrobit krásné kadeře doma - 6 způsobů + video

Kadeře vyrábíme pomocí kulmy
]

Poté, co jste se rozhodli vyrobit kadeře pro střední vlasy pomocí kulmy, nezapomeňte, že je můžete navíjet výhradně na suché prameny.

 1. Vlasy rozčesáme hřebenem a rozdělíme na několik úrovní.
 2. Rozdělujeme týlní oblast na tenké zámky a každou z nich navíjíme na kulmu.
 3. Nyní přistupujeme k bočním částem.
 4. Bylo až po korunu.
 5. Opatrně kroutí rukama a zafixuje účes lakem.
Žehlička pro krásné kadeře na středních a dlouhých pramenech

Pomocí pravidelného narovnávače můžete dosáhnout luxusního velkého kadeře.Před stylingem musí být vlasy zcela vysušeny, jinak prostě vyhoří.

Doporučujeme vám přečíst si: 6 způsobů, jak vlnit vlasy železem.

1. Vlasy rozčešte hřebenem, sklopte hlavu dolů a sprejujte lakem pro lepší fixaci.Držíme plechovku ve vzdálenosti 25 cm, jinak se prameny budou držet pohromadě a kadeře samy vypadají uměle a nejsou příliš krásné.

2. Usměrňovač dobře zahřejte.V chrámu oddělujeme tenký pramen a svíráme ho na samých kořenech.

3. Vytáhněte žehličku přes vlasy až do konce.

4. Obracíme se k prameni, který je umístěn výše.Stejný postup opakujte.

5. Tímto způsobem se krouží celá hlava.

6. Kroutili jsme rukama a stříkali jsme lakem.Ukázalo se, že jsou velmi jemné a lehké vlny.

Natáčky pro skutečné kadeře

Natáčky lze nazvat nejuniverzálnějším způsobem vytváření kadeří.S jejich pomocí můžete kroutit a velké světelné vlny a elastické malé kadeře a klasické kadeře.

Metoda č. 1 - Klasické kadeře

Krok 1. Připravte tepelné natáčky - zapněte jezásuvky nebo teplé v pánvi s vodou.

Krok 2. Nastříkejte prameny silným přidržovacím lakem.Vlasy by měly být suché, kadeře se nelepí na mokré prameny.

Krok 3. Pomocí tenkého hřebenu a několika sponek rozdělíme vlasy na tři části - střední, levou a pravou.

Krok 4. Ve střední části oddělíme několik tenkých zámků a stočíme je do natáček.Přejdeme z čela ke koruně.Pokud sníte o monotónních kadeřích, natočte si vlasy jedním směrem.Velikost kadeří závisí na velikosti natáček.

Krok 5. Obracíme se na pravou a levou stranu.Navíjíme prameny nahoře a natáčky natáčíme vodorovně na čelo.

Krok 6. Zpracováváme vlasy silným fixačním lakem (mělo by se dostat na každý natáček!) A počkat asi půl hodiny.Během této doby by měla hlava zcela vychladnout.

Krok 7. Opatrně odstraňte natáčky po jednom, kadeře oddělte prsty a jemně je načechrejte.Pro lepší fixaci ještě jednou stříkejte účes lakem.

Metoda č. 2 - Světelné vlny

Natáčky připravujeme podle již známého „receptu“.Pro světelné vlny budete potřebovat ty největší, které jen najdete.

 1. Pěnu nanášíme na vlasy na suché zámky a po celé délce je otíráme dlaněmi.Tento nástroj pomůže udržovat kadeře ve formě.
 2. Vlasy rozdělte na několik částí (vlevo, uprostřed, vpravo) tenkým hřebenem.Každou sekci upneme sponkou nebo sponou.
 3. Navíjíme centrální sektor dozaduz čela.Natáčky by měly ležet vodorovně v horní části hlavy.Chcete-li získat přirozené a volné vlny, stočte prameny různými směry - dopředu nebo dozadu.Pro stejný účel používáme natáčky různých velikostí v každé sekci.
 4. Stejným způsobem navíjíme boční sekce.
 5. Pro dobrou fixaci ošetřte hlavu silným lakem a nechte natáčky na pramenech po dobu 20 minut.
 6. Rozvíjíme vlasy a rozčesáváme je rukama.
Metoda č. 3 - Těsné a malé kadeře

1. Zahříváme nejmenší termální natáčky na vlasy.

2. Nastříkejte suché prameny malým množstvím laku.

3. Rozdělujeme vlasy na několik částí - dvě strany a jednu středovou.Oddělte je vlásenky a tenkým hřebenem.

4. Centrální část natáčíme na natáčky a natáčky umístíme svisle.Oddělte malý pramen vlasů a naviňte je až ke kořenům ve směru dolů k hlavě.

5. Navíjíme boční části vlasů - také svisle.

6. Nastříkejte všechny natáčky na vlasy silným fixačním lakem a počkejte 20 minut.

7. Opatrně sejměte natáčky, na prsty naneste trochu gelu a jimi prohlédněte všechny vlasy.Opět ošetřujeme kadeře lakem.

Zkroucujeme střední a dlouhé vlasy na papilloty

Papilloty mají oproti klasickým natáčky několik výhod.Za prvé, snadno se připevní na vlasy libovolné délky, za druhé, jsou naprosto neškodné, zatřetí, měkké papilloty vám umožní spát na nich celou noc a ránoprobuď se s elegantní hřívou kudrnatých vlasů.Jak točit tento typ natáčky?

1. Umyjte si šampon hlavou, opláchněte je ručníkem nebo osušte.Pružnost a velikost kadeří závisí na úrovni vlhkosti pramenů a průměru papillotoku.Zde se vyplatí přesně vypočítat čas - dlouhé mokré prameny nemusí přes noc vyschnout, ale pokud jsou zcela suché, kadeře budou stěží patrné.

2. Začínáme stočit vlasy zespodu.Oddělte tenký zámek, namažte jej sladkou vodou nebo stylingovým gelem, na špičku zámku naneste papillot a pevně naviňte na kořeny.Turniket opravíme lukem nebo uzlem.

3. Zbylé prameny navíjíme umístěním papillotů do šachovnicového vzoru, jinak budou na hlavě viditelné dělicí stěny.Položili na hlavu síťku nebo ji přivázali šátkem a počkali, až vlasy vyschnou.

4. Papillory musíte uvolnit ve stejném pořadí.To musí být provedeno velmi pečlivě, aniž by došlo k roztržení nebo tahání pramenů.Kadeře jako výsledek budou vertikální a elastické.

5. Rozdělte kadeře prsty nebo hřebenem s velkým hřebíčkem.Je lepší nepoužívat kartáč - účes se stane pampeliškem.Hotový styling rozprostřete střídavě volným fixním lakem.

Natáčky na suchý zip pro měkké kadeře

Pokud máte vlasy střední délky, zkuste je navinout na suchý zip.

1. Umyjte si vlasy šamponem a osušte je ručníkem.

2. Na mokré prameny nanášíme fixační prostředek a pečlivě je rozčesáme hřebenem.

3. Zahájení procesu z čelanebo rány.Prstem fixujeme konec zámku uprostřed suchého zipu a navine zámek na samotné kořeny.Pokud suchý zip na vlasy dobře nedrží, upevněte jej speciální sponou nebo sponkou.

4. Pokračujeme ve zvlňování pramenů podél dělicí čáry směrem k týlní části.Vinutí na suchý zip pouze z konců pramenů.

5. Nyní přejdeme k postranním sekcím a suchým zipem točíme dovnitř.

6. Nechte natáčky alespoň hodinu, poté je uvolněte ve stejném pořadí, pevně držte vlasy prsty a přitáhněte suchý zip dolů.

7. Dokončenou instalaci narovnáme rukama a fixujeme lakem.

Jak vidíte, dělat krásné kadeře je doma i v kabině jednoduché.Použijte naše tipy a vždy být nejkrásnější.

Krásné kadeře v salonu

Mnoho dívek dává přednost povolením v profesionálních salonech.Toto řešení má mnoho výhod a zaručuje vynikající účinek.Můžete také strávit pár hodin na sobě?Pak vyberte některou z nejoblíbenějších dlouhodobých možností stylingu!

Carving - dlouhodobý styl

Carving je profesionální mávání pramenů pomocí speciálního chemického činidla.Je založen na ovocných kyselinách, takže řezba prakticky nepoškodí vlasy.Díky tomu získáte elastické, lesklé a měkké kadeře, které vás potěší 7-9 týdnů.

Před zahájením sezení se vyplatí určit strukturu vlasůjak příliš těsné řezání pramenů prostě nebude trvat.A „síla“ kompozice také závisí na této nuanci.Carving často nestojí za to.Přestože je považován za mírný postup, nepřinese to žádný užitek.Pauza mezi kadeřemi a nezapomeňte používat výživné masky, balzámy a kondicionéry.

Bio-curling

Bio-curling je vynikající alternativou k předchozí verzi a každé ráno vás osvobozuje od nudného stylu.„Bio“ kadeře pro dlouhé vlasy naznačují přítomnost speciálního proteinu v kompozici, která posiluje tenké prameny a udržuje dlouhé kadeře po dlouhou dobu.

Moderní biologická vlna je zastoupena několika typy:

 • S hydratačním komplexem - reguluje vlhkost vlasů a podporuje pružnost a zdravý lesk v nich.Umožňuje vytvářet kadeře střední tvrdosti.Vhodné i pro velmi dlouhé prameny.
 • S výtažkem z bambusu, dobrou volbou pro poškozené a tenké vlasy střední délky.Ochranný komplex (obvykle italský) obnovuje strukturu pramenů a činí je krásnějšími.
 • S hedvábnými bílkovinami - zaručuje měkké kadeře, nemění přirozené vlastnosti vlasů.U dlouhých pramenů je bio vlna s hedvábnými proteiny velmi špatná.
Jemná „chemie“

Toto je právě „chemie“, díky níž se naše babičky a matky proměnily ve skutečné jehněčí!Classic Perm, na svém vrcholu po několik desetiletí, je nynítéměř zapomenut.Byla nahrazena alternativními metodami zvlnění vlasů, které jim neubližují.

Pokud se přesto rozhodnete pro tuto metodu, uvědomte si, že „chemie“ se vyskytuje ve dvou verzích - neutrální a kyselá.První je vhodný pro jakýkoli typ vlasů, druhý je velmi nežádoucí u měkkého typu.