Kare pro kulatou tvář

Každý typ osoby vyžaduje individuální přístup.Pokud máte hladké linie a šířka a délka obličeje jsou téměř stejné, pak jste baculatá dívka.Tím nechceme říci, že je to dobré nebo špatné, je to váš vrchol, který musí být řádně zdůrazněn.Střih na kulatou tvář je považován za téměř klasický, protože svislé čáry a mírně zvednutý vrchol vizuálně protahují obličej.Ale dnes, stylisté nabízejí mnoho možností pro takový účes, který z nich je pro vás ten pravý, zkusme to přijít společně.

Co potřebujete vědět o účesu pro kulatou tvář

Než začnete vybírat nový účes, měli by majitelé kulaté tváře znát několik obecných doporučení.Nejdůležitější z nich - střih by měl prodloužit obličej.Toho lze dosáhnout díky dodatečnému objemu korunky a zakrytých lícních kostí.

Perfektně zdůrazňuje obrysy asymetrie, které se mohou projevit jak ve střihu samotném, tak i při rozloučení, rány.Existuje však několik přísných zákazů:

 • Široké rány dodají obličeji pouze objem.
 • Malé kadeře po celé hlavě budou vypadat příliš mnoho, vyplatí se upřednostnit měkké kadeře.
 • V oblasti lícních kostí a tváří by neměly být žádné ostré rohy.
 • Obarvení jednoho tmavého stínu „zabije“ vaši tvář.
 • Neměli byste provádět rovné dělení a přímý vodorovný střih.

Na základě výše uvedeného lze dospět k závěru, že čtvercový řez pro kulatou tvář je vynikající stylovou volbou, ale přednost jedávat ne klasickému modelu Kleopatry, ale modernějším formám.

Druhy zástupců

V průběhu své stoleté historie získal tento účes mnoho forem a odrůd.Díky své výhodnosti se stala populární, stříbro nevyžaduje komplikovanou péči, praktickou v každodenním životě.Dnes můžeme rozlišit několik nejpopulárnějších modelů.

Protáhlý typ

Protáhlý čtverec pro kulatou plochu je vynikající volbou, která může vizuálně protáhnout obrysy a zdůraznit krásný krk.Charakteristickým rysem tohoto modelu je, že přední prameny padají pod bradu, v některých případech stylista přivede čtverec k ramenům a dokonce o něco nižší.Tenký šikmý okraj, otrhaný nebo protáhlý, je ideální pro tuto možnost srážky.

Důležité pravidlo pro takový střih je, že prameny by měly být rovné.Pokud jsou vaše vlasy kudrnaté z přírody, budete muset pracovat se žehličkou.Vlnité kadeře rozšíří tvář ještě více a učiní ji plnší.Rovněž stojí za to opustit stylování tipů uvnitř, bude to mít stejný účinek.

Asymetrický střih

Asymetrický stříška se může lišit.V obvyklé verzi jsou vlasy stříhány v různých délkách.Vlevo zůstane délka, která je obvyklá pro stříška, a na pravé straně jsou prameny střihány „pod chlapcem“.Je třeba poznamenat, že podobný typ lze použít pouze na rovné vlasy.Pro kulatou plochu je dělení obvykle odsazeno od středu a konce pramenů jsou odstupňovány, takže kontury jsou změkčeny, nedokonalosti jsou maskovány.V roce 2019, v trenduasymetrický šikmý čtverec, v tomto případě jsou prameny řezány v úhlu, který také dokonale maskuje všechny nedokonalosti obličeje.

Důležité! Odstupňování vlasů dokonale zakrývá jeho jemnost a dává objem účesu.

Bob-car

Co může zdobit baculaté děvče?Samozřejmě bob s prodlužováním.Musím říci, že účes sám je velmi podobný klasické verzi, nicméně v tomto případě mají vlasy kratší délku, zatímco prameny vpředu jsou delší než na zadní straně hlavy.

Výhodou bobu je, že vejde téměř každá dívka, lehne si na kudrnaté vlasy, příznivě zdůrazňuje tvář.Pokud jde o kulatý typ, pak jsou protáhlé prameny vpředu, které končí těsně pod bradou, s výhodou prodloužené.Tato technika zvýrazňuje lícní kosti, bradu a krk, skryje tváře.Vynikajícím doplňkem tohoto účesu bude šikmá rána.

„Sloppy“ střih

Toto lze nazvat nedávno promyšleným promyšleným módním čtvercem.Vícestupňové je oblíbené u mladých dívek i dospělých žen.Vlasy v zadní části hlavy se stříhají s odstupňováním, prameny na chrámech se táhnou do parietální zóny, kadeře na obličeji se frézují pomocí houpačky.Nejdelší prameny se táhnou k obličeji.Výsledkem je roztomilá nedbalost, která zradí obraz romantiky a trochu chabé.

Je třeba poznamenat, že takový krátký čtverec není vhodný pro kulatou plochu, ale protáhlá verze bude skvělou alternativou k obvyklýmobrázek.Dívky s tenkými vlasy by měly požádat pána, aby vytvořil dvojitý čtverec.To dělá to samé, ale má dvě vrstvy.Střih poskytne větší objem, ale vyžaduje denní styling.

Tipy, které vám pomohou vybrat účes pro kulatou tvář na středně dlouhých vlasech:

„Legged“ účes

Bob-legged haircut je vítěznou volbou pro ženy s krásnou dlouhouu krku.Vyznačuje se rovnými dlouhými prameny na konturách obličeje a velmi krátkými vlasy na temeni, které vytvářejí velký objem.Takový čtverec může být s ranou nebo bez rány, v každém případě má jednu nevýhodu: často budete muset navštívit salon, protože opakování takového tvaru kazí obraz.

Čtyři druhu s různými rány

Čtverec bez rány však může být velmi odlišný, stejně jako možnosti s rány, které mohou být také různé.Rány mohou být vyzvednuty, snad, pro jakýkoli typ obličeje, bude to příznivě skrýt nedostatky, zdůraznit oči.

Pro kulatou plochu je vhodný zkosený okraj, který vizuálně protahuje ovál.S rovnými vlasy můžete experimentovat, vytvořit tenčí nebo širší padající pramen, kudrnaté vlasy budou zdobeny tenkými šikmými rány.Po malém zvlnění získáte překvapivě ženský a něžný obraz.

Doporučení! Stojí za zmínku, že tlusté třesky nejsou absolutně vhodné pro tvrdé vlasy, bude obtížné dát jim čistý vzhled.V tomto případě upřednostňujte vzácné rány se střední délkou.

Jsme přesvědčeni, že po všech výše uvedených skutečnostech budete ztraceni ve vybraném moři.Věnujte pozornost fotografiím hvězd a modelů, dobrý příklad vám pomůže vybrat oblíbeného.

Stohování

Když je s účesem rozhodnuto vše, stojí za to mluvit o další péči o něj, protože správný styl může udělat obraz neodolatelným.

Nejprve je třeba říci, čemu je třeba se vyvarovat:

 • K objemu obličeje se přidá vysoká hromada nebo příliš velkolepá koruna.
 • Rozdělením uprostřed se zvýrazní zaoblenost obrysů.
 • Konce stočené k obličeji nejdou k dámám s nádhernými tvářemi.
 • Malé kadeře také nebudou ozdobit baculaté dívky.

Pokud jde o zbytek, máte svobodu volby, začněte od samotného střihu a doporučení, která vám stylistka dala.

Mezi populární styly lze rozlišovat:

 • Pro ty, kteří mají prameny klesající pod linii brady, je taková instrukce vhodná.Pomocí žehličky narovnejte konce vlasů a jemně nadzvedněte rány u kořenů fénem a položte na bok.Pomocí štětce štětcem přidejte určitý objem na horní část hlavy.

 • Pro ty, kteří mají na tvářích zvláštní objem, je vhodný styling s gelem.Korunku položte, jako v prvním případě, kulatým kartáčem a vlasy zvedněte ke kořenům.Rány mohou být položeny podle vašich představ, mohou být rovné nebo šikmé, ale hroty jsou pokládány gelem ve směru obličeje.Dojem z jednotlivých "peří", které skrývají zvláštní objem.

 • Pro fazole s prodloužením nebo prodlouženým stříškám můžete:použijte následující triky.Pomocí fénu položte špičky předních pramenů dovnitř a zaostřete na horní část hlavy.Současně jsou rány lehké, vzdušné a pokrývají čelo.

 • Asymetrický střih poskytuje fantazii.Zde si můžete vlasy vysušit tak, že oddělování je na jedné straně, kde se zvednou kořeny, tam se zvýrazní celý objem.V jiném provedení můžete použít modelovací gel, pokud s ním zafixujete zámky na jedné straně, dostanete účinek lehkého poškrábání.

Stojí za zmínku, že musíte také založit na typu vlasů.Tenké a vzácné vlasy by měly dostávat objem, ale silné kadeře to nepotřebují.Jinak bude hlava vypadat příliš velká.V druhém případě můžete vlasy jemně vyhladit gelem a vytvořit tak čistý tvar.

Bez ohledu na to, zda máte třesk nebo ne, neměli byste úplně otevírat čelo.Položte přední prameny podle rady stylistů.Pokud jsou třesky oříznuty, pak je nikdy nestahujte pomocí obruče nebo obvazu, zničí to pouze váš obrázek.

Takže to, zda stříška jde za kulatou tvář, je určitě pozitivní odpověď.Široký výběr vám zároveň poskytne určitou svobodu, můžete udělat svůj obrázek elegantním nebo nevyváženým, inteligentním nebo větrným.Vše záleží na vaší touze, hlavní věcí je sledovat všechny rady profesionálů, pak bude jednoduše nemožné sundat oči.

Viz také:Pro který účes je třeba zvolittyp s kulatým obličejem (video)