Káva s mlékem: jak dobrý je tento stín?

Barva vlasů u kávy s mlékem je neuvěřitelně jemná, měkká, přírodní, uvolněná.Dlouho byl hitem sezóny a neplánuje se vzdát svých vysokých pozic.

Jaká je barva pramenů kávy s mlékem?

Barva pramenů kávy s mlékem je hnědá s mlékem.Odkazuje na studený gamut, může mít různou hloubku a nasycení.Žena s takovým odstínem může být bezpečně nazývána světle hnědovlasá žena nebo tmavovlasá blondýnka.

Jak dobrý je tento stín?

Odstín kávy s mlékem je univerzální.To znamená, že se hodí jak pro velmi mladé dívky, tak pro dospělé přísné dámy.Být dostatečně jasný, barva zůstává velmi jemná.Je snadné si vybrat make-up pro něj, a to jak pro každý den, tak pro zvláštní příležitosti.Pomáhá také skrýt pupínky nebo vrásky.Hlavní věc je vybrat si stín.Majitelům krátkých srážek se doporučuje, aby se blíže podívali na světlejší tóny.Ale pro dlouhý cop je hluboký a tmavší tón perfektní.

Kdo by měl používat tuto barvu?

Kdo jde na tón kávy?Ideálně se kombinuje se studeným (zimním) barevným typem.Majitelé tmavé a velmi světlé pokožky si mohou vybrat tento odstín - neexistují žádná přísná omezení.Co se týče očí, káva s mlékem harmonicky vypadá s hnědou, modrou a šedou.

Jak získat barvu kávy?

Zbarvení vlasů závisí na jeho počátečním tónu.Káva s mlékem je považována za neuvěřitelně komplexní barvu, takže je téměř nemožné ji získat doma.Navícani v kabině ne vždy vyjde poprvé.Proto buďte připraveni na druhý postup.Vynikající výsledky budou na světlých vlasech, ale tmavé odstíny, bohužel, je třeba vyjasnit.

Za účelem získání skutečně krásné barvy kávy s mlékem používá kadeřník často 2-3 tóny, protože hotové kompozice se nemusí ospravedlňovat.Barvení v této barvě se provádí technikou otevřeného zvýraznění.Pak hra tónů dává účinek přírodních pramenů.Stín kávy s mlékem je ideální pro ombre a barvení v béžových tónech.Vypadá skvěle s tmavými kořeny, které hladce splynou s krásným tónem kávy.

Jak si vybrat správnou barvu?

Většina předních společností vyrábí barviva barvy kávy s mlékem.

Londa

Je reprezentována dvěma typy barviv:

  • Pro intenzivní tónování jsou částice odrážející světlo zahrnuty do složení takové barvy (dávají prameny lesk)Proveďte experiment smícháním barvy č. 9/73 a 8/7;
  • Trvanlivá krémová barva - zaručuje nasycenou barvu po dobu 8 týdnů.

Estelle

Estelle má také dvě možnosti podobné kávě s mlékem.Toto je č. 8/0 světle blond (studená, podobná blond).

Garnier

Uvolňuje přírodní tóny.Požadovaný odstín je zde skryt pod číslem 7.

Loreal

Loreal má velký výběr odstínů, viz více informací ) v tomto článku.

Péče o vlasy po barvení

Po nějaké doběbarva kávy vlasů bude vyblednout a prameny získají přirozenou zlatou záři.Chcete-li tomu zabránit, přečtěte si tyto tipy.

  • Tip 1. Pravidelně používejte tonické nebo odstínové produkty.
  • Tip 2. Dokud tón nezmizí, natřete pouze odolnou barvou (přibližně jednou měsíčně).Poté můžete přepnout na kompozici bez amoniaku a vlasových tonik.
  • Tip 3. Pro barevné prameny použijte šampon a balzám /kondicionér.Obsahují speciální stabilizátory, které neutralizují alkálie a zabraňují vyblednutí barev.
  • Tip 4. Jednou týdně noste masku na vlasy.Může to být profesionální i domácí.Domácí masky s heřmánkem, žloutkem, medem a skořicí se ukázaly dobře.A pro udržení stínu připravte tuto směs: 3 lžíce.lčajový list, 1 polévková lžíce.lkakao a 2 lžíce.lsmíchejte kávu, nalijte 200 ml vody a nechte 3 hodiny.Kmen, pro zvýšení nutriční hodnoty, přidejte lopuchový olej nebo žloutek a namočte je do směsi pramenů.Zabalte si hlavu do teplého šálu a pěšky asi 2 hodiny. Opláchněte tekoucí vodou.

A tady je další recept: smíchejte několik kapek ylang-ylang s 1 polévkovou lžičkou.lvaří kávu a 30 gramů heřmánkového vývaru.Naneste směs na prameny a protahujte se po celé délce.U velmi dlouhých vlasů lze normu zvýšit.Po čtvrt hodině opláchněte odvarem léčivého heřmánku.

​​

Tyto masky provádějte jednou týdně.

  • Tip 5. Neoplachujte si vlasy 24 hodin před lakováním - pigment pronikne hluboko do vlasů a barva vydrží déle.

Oblečení a make-up

Pro barvu vlasů kávy s mlékem musíte vytvořit nový obrázek, tj. Vybrat skříň a promyslet make-up, který zdůrazní vaše nové vlasy.

V oděvech stojí za to vybrat korály, modré, lila, hnědé a broskve.Leopardí otisky a tóny masa jsou zakázány!První vypadá příliš vzdorovitě.Co se týče druhého, vzhled dívky zmizí a její vlasy a šatní skříň se sloučí do jednoho místa.

Můžete bezpečně přidat barevné akcenty ve formě růžové, jasně modré a červené.Na konci obrázku ozdobte vlasy stylovým doplňkem - sponkou do vlasů s umělými květinami.Bude harmonická jak v každodenním souboru, tak ve večerních šatech.

Zjistěte také, jak si vybrat odstín vlasů, který vám vyhovuje:

Bude vás zajímat: