Kdo potřebuje čokoládový odstín vlasů?

Čokoládová barva vlasů je vždy sexy, okouzlující, hravá, atraktivní a vášnivá!Vážněji, čokoládová paleta nemá prakticky žádné konkurenty.

Co je to dobrý sortiment čokolády?

Čokoládová barva vlasů vypadá velmi krásně, není to však její jediná výhoda.Dodává vlasům objem, vytváří nyní módní 3D barevný efekt a nasycuje zámky leskem.Obrázek je stylový a přirozený.Navíc tato barva vyhovuje většině z nás.

Variace na téma čokolády

Čokoláda má mnoho různých odstínů, z nichž si každý z vás může vybrat svou vlastní volbu.Pojďme si o nich promluvit podrobněji.

Čokoládový karamel

Jedná se o kříž mezi béžovou a červenou.Tento ušlechtilý stín je v harmonii s hnědýma očima, přirozeně tmavými vlasy a tmavou pokožkou.

Mléčná čokoláda

Jeden z nejpopulárnějších.Mléčná čokoláda vytváří lehké přetékání a je vhodná pro blondýnky s krásnou kůží s modrým, zeleným nebo hnědýma očima.Pokud jste přirozeně bruneta nebo hnědovlasí, projděte vlasy světlým hnědým zvýrazněním - barva se prohloubí.

Čokoládový kaštan

Velmi tajemný stín!Toto je nejlepší způsob, jak učinit přírodní tmavou barvu bohatší a jasnější, protože se správnou barvou vypadá velmi přirozeně.Směs čokolády a kaštanu harmonizuje s modrým, tmavě hnědým, zeleným a zeleno-hnědýma očima.Zvláštní tón pletinehraje roli.

Světlá čokoláda

Světlé čokoládové tóny kombinují hnědé a pšeničné tóny.Ženy se světlou pokožkou a blond vlasy by se na to měly blíže podívat.

Čokoládový zázvor

Toto je výherní směs zázvoru a čokolády.Za denního světla jednoduše svítí mědí a dodává vlasům dynamiku.Díky výraznému vzhledu je čokoládově červená barva ideální pro dívky s jasně zelenými nebo jantarovými očima a pihami, lehce opálenou pokožkou.A na prameny, které byly dříve nerovnoměrně zabarveny, se nesrovnatelně usmívá!

Čokoládově hnědá

Toto je výběr klidných žen se zeleným nebo světle hnědýma očima.A aby váš účes nevypadal příliš nudně, diverzifikujte ho několika světelnými prameny.Pokud jde o typ barvy, čokoládově hnědý tón dokonale zdůrazňuje růžový tón pleti a světle hnědé oči.

Tmavá nebo tmavá čokoláda

Tmavá čokoláda je ideální volbou pro dámy s hnědým nebo zelenýma očima a tmavou nebo opálenou pokožkou..Pokud dáváte přednost tomuto tónu, postarejte se o líčení.Měl by být co nejjasnější a nasycený, jinak by se tvář změnila.

Čokoládově černá

Považuje se za nejtmavší a nejsycenější odstín.Je téměř černý, se světlou čokoládou, díky které jsou vlasy velmi světlé a krásné.Je lepší podívat se na tmavou čokoládu s krásami tmavé pleti s hnědým nebo černýma očima.

​​

Jak získat pravou čokoládu?

Není tak obtížné obarvit prameny v čokoládových odstínech - smíchejte kompozici, aplikujte ji na hlavu a opláchněte vodou.Pokud však chcete získat stylový a krásný tón, poslouchejte rady zkušených profesionálů:

  • Čistá čokoládová barva (podobná té, která je uvedena na obalu) se může ukázat jako blond, světle hnědá nebo prebělené prameny;
  • Na příliš tmavých nebo zbarvených vlasech nemusí být výsledek příliš úspěšný;
  • Přechod na novou barvu by se měl provádět postupně;
  • Před barvením proveďte světelnou zkoušku - naneste barvu na tenký pramen vlasů a poznamenejte si čas, během kterého získáte správný tón;
  • Sníte o ušlechtilém studeném stínu?Zastavte se na paletě horké nebo tmavé čokolády.Pečlivě přemýšlejte, protože někdy se barva stává téměř černou, zejména pokud přeexponujete barvu;
  • U světlých vlasů budou rostoucí kořeny vypadat neupraveně, na tmavých vlasech je tento přechod téměř neviditelný;
  • Zkušenost ukázala, že je lepší provádět postup barvení čokoládových odstínů v salonu krásy.Domácí experimenty ne vždy skončí úspěšně.
  Čokoládová barva vlasů - všeprosím - Vydání 83 - 21/21/2012 - Všechno bude v pořádku
  Jak najít barvu vlasů - Všechno bude v pořádku - Vydání 259 - 25/25/2013 - Všechno bude v pořádkudobrý
  Jak určit typ barvy?AlenaTravková

Jak se starat o čokoládový odstín?

Chcete-li barvu udržet dlouhou, použijte k praní vlasů speciální řadu tmavých vlasů.Takové šampony, balzámy a masky lze nalézt v mnoha kosmetických značkách.Pokud dáváte přednost přírodním prostředkům, zastavte cibulovou kůru, ořech, kávu, směs henny a basy.Tyto lidové recepty jsou známy již od starověku.Zachovají nejen barvu vlasů, ale také je učiní zdravějšími.A nezapomeňte použít UV ochranu - většina čokoládových odstínů slunce netoleruje.