Krátké účesy pro ženy

Jen před pár lety byly ženské srážky s vyholeným chrámem nalezeny pouze v subkulturách.Ale teď se všechno změnilo!Od této chvíle je tento účes jednou z nejpopulárnějších mezi mnoha hollywoodskými hvězdami i běžnými ženami.

Co je účes s vyholeným chrámem?

Poté, co se rozhodnete udělat tento účes, buďte připraveni na skutečnost, že se musíte rozloučit s kadeřemi v chrámech.Která strana?Záleží zcela na směru růstu vlasů.Nejčastěji se oholí ze strany, kde jsou problémy s hustotou.Podle potřeby můžete oholit whisky na obou stranách.První verze účesu je běžnější, protože oříznutý chrám lze snadno zakrýt.Stačí přenést prameny na druhou stranu a opravit je jakýmkoli nástrojem na úpravu stylů.Ale dva oholené chrámy - složitější model.Chcete-li to ukázat, je třeba vlasy zvednout nebo splétat.

Na šířku neexistují žádná omezení - někteří preferují stěží znatelný pás, někdo chce oholit polovinu jejich hlav.Chcete-li se správně rozhodnout, vezměte na vědomí zásadu - čím delší je hlavní sestřih, tím déle by měl být chrám.Pouze v tomto případě bude účes vypadat harmonicky.

Co se týče délky vlasů, vše je také demokratické - je to buď hladký chrám, nebo krátký ježek (3-5 mm).

Pokud jde o nadaci, nejvhodnější jsou klasické možnosti - pixies, garson, square, page, punk and bean.Jsou povoleny velmi dlouhé kadeře.

Také struktura vlasů není důležitá.Vyholený chrám se hodí jak k hladkým, tak kudrnatým.Ten samozřejmě musí myslet na styling, ale výsledek stojí za to.

Výhody účesů

Dámské srážky s oholeným chrámem se marně nazývají „transformátory“ - čelíme buď romantické osobě s krásnými vlasy nebo odvážné neformální dívce.Ale to je jen jedna výhoda účesů.Ona také:

 • umožňuje experimentovat s obrázky;
 • bude vyhovovat jakémukoli vzhledu - během dne odpovíte na přísný kodex kancelářských šatů a v noci se stanete „svým“ na jakékoli klubové párty.To je velmi jednoduché, česání rozdělovače ve středu a zakrytí prameny whisky;
 • vypadá odvážně a stylově, zaručuje hostesky zvýšenou pozornost zvenčí;
 • zdůrazňuje půvabnou křivku krku;
 • lze snadno upravit doma.K tomu budete potřebovat běžný stroj nebo zastřihovač;
 • je v dokonalé harmonii s podlouhlými třesky, barvením, zvýrazňováním, afro-copánky, svazkem, ocasem a jiným stylem;
 • vizuálně rozšiřuje postavu;
 • zvyšuje hlasitost - oholený chrám opouští nádherná mop vlasů.

Důležité!Vlastní účesy jsou často kritizovány a ne každému se bude líbit obrázek, který jste vytvořili.Pokud vás negativní recenze bolí a vadí vám, vzdejte se svého účesu, protože nikdo nebude schopen rychle růst whisky.

Kdo půjde pro takové srážky?

Účesy s oholeným chrámem, které jsou na vrcholu módy, nejsou vhodné pro všechny.Odborníci říkají, že ideální volbatmavá barva vlasů, oválný tvar obličeje, měkké rysy a krásný tvar hlavy.Vlasy by měly být dostatečně silné a silné - jedna z hlavních podmínek.

Pokud si chcete udělat účes „pro sebe“, nezapomeňte na naše tipy:

 • Na obdélníkový tvar obličeje se ideálně hodí velmi dlouhé vlasy.Pokud si chcete ostříhat vlasy, zastavte se na podlouhlém třesku - skryje ostré lícní kosti a zjemní rysy;
 • Pro kulatou tvář jsou vhodné různé délky vlasů a podlouhlé šikmé rány;
 • Čtvercový typ obličeje vyžaduje dlouhé zámky na zádech.

A jak se vám líbí tento účes?

Odvážný obrázek doplňujeme

Účes s oholenými chrámy lze ještě zesvětlit tetováním nebo složitými vzory.Ne poslední místo v zdobení účesů hraje typ zbarvení.Může to být v kontrastu, když jsou časové oblasti tmavší nebo světlejší než hlavní vlasy nebo jsou barveny neuvěřitelnými barvami - modrá, růžová, fialová atd. Nebo to může být zvíře, když jsou vlasy na chrámech barveny pod kůží tygra, zebry, leoparda.

Neobvyklé náramky, kavárny na otevřeném uchu, masivní světlé náušnice, šperky na krku pomohou doplnit obraz.Vyberte si make-up a správný styl oblečení (rock, neformální nebo grunge).Nezapomeňte, že položky, které neodpovídají stylu, budete muset odmítnout.

Styling a péče o pleť

Tento stylový účes je stylován každý den, ale postup je velmi jednoduchý a trvá asi 10 minut.zámky, naneste malou pěnu a položte je na bok.Krátké srážky s vyholeným chrámem lze odčesat zpět a vytvořit krásný objem.Pokud to délka dovolí, splétejte klásek nebo klasický cop, vytvořte ocas nebo parta.Pro večírky - Iroquois!

Nezapomeňte upravit délku v čase a sledovat zdraví pokožky hlavy.Opuštěná whisky a lupiny vypadají chaoticky.Chcete růst?Zakryjte si hlavu bandáží, čepicí nebo šátkem.

Pokud se bojíte rozhodnout o odvážném experimentu, zkuste vytvořit styl, který co nejvíce odstraní prameny z chrámu.Mohou to být těsné francouzské klásky, africké copánky, pletence nebo dokonce vlásenky.