Kreativní zbarvení vlasů - krása pro extrémní dívky

Sezóna 2019 nabízí radikální změnu vlastního obrazu pomocí běžných malířských a nestandardních nápadů.Kreativní zbarvení vlasů, a to je o něm, z vás učiní nejmódnější, nezapomenutelné, stylové!

Neobvyklé malby - být či nebýt?

Nestandardní barvení má své vlastní vlastnosti, proto před vstupem do salonu zhodnoťte všechny klady a zápory postupu.

Výhody neobvyklého barvení:

  • Vytváří nezapomenutelný, moderní a zářivý obraz, zejména v kombinaci s trendovým střihem.Ale za tímto účelem budete samozřejmě muset hledat vynikajícího odborníka, který přistoupí k postupu s ohledem na vaše přání a individuální vlastnosti;
  • Toto je nejlepší způsob, jak skrýt nedostatky ve vlasech a nedokonalosti vzhledu.Správně provedené zabarvení dokáže maskovat křehkost, poškození, rozštěpené konce a další problémy;
  • Vlasy v jasných barvách vypadají živě, silně a leskle;
  • Díky neobvyklým účesům se žena stává o několik let mladší.

Nevýhody tvůrčí malby:

  • Potřeba pravidelné (jednou měsíčně) korekce rostoucích kořenů a vyhoření barvy;
  • Pokud se vám nelíbí výsledek takového experimentu, bude velmi obtížné jej opravit, zejména pokud byl postup proveden s trvalými barvami;
  • Vysoké náklady.Existuje jen velmi málo kadeřníků, kteří se touto technikou pohybují plynule, a proto bude cena takového postupu poměrně vysoká.

Ombre

Pokud se tomu dříve věřilotechnika je vhodná pouze pro dlouhé vlasy, nyní se úspěšně provádí i na krátkých pramenech.Princip činnosti je stejný - měkký plynulý přechod z jednoho tónu do druhého.Konce vlasů jsou zesvětleny asi 2 nebo 3 odstíny.Pokud to délka dovolí, proveďte tři přechody.Pro velmi krátké srážky stačí dvě.Ombre vypadá perfektně na dlouhém fazole, čtverci, stránce a dokonce i pixie s prodlouženým třeskem.

Barvení duhy

Pro ty, kteří touží po experimentech, ale bojí se nepřirozených barev ve vlasech, vám doporučujeme, abyste se blíže podívali na techniku ​​duhy, vyrobenou v jemných pastelových barvách.Krásná kombinace růžové, modré a perly zajistí, že váš vzhled bude světlý, ale nepoškodí vás oči.

Shatush

Podstatou tohoto zbarvení je ztmavit nebo zesvětlit náhodně vybrané zámky vyčesané v kořenech.Výsledkem je efekt spálených vlasů, krásných a přirozených.Hlavní výhodou shatush je rychlé provedení, minimální vystavení barvivům a přirozený vzhled.Nebudete muset hladce přecházet mezi květinami - každý z vás tedy bude schopen provést kyvadlovou dopravu doma.Kromě toho je každý pramen natřen v různých výškách, což pouze zvyšuje přirozenost účesu.

Zbarvení ofina

Kreativní vybarvení ofina je tou nejlepší příležitostí, jak rychle změnit svůj styl a změnit svůj účes.Jen pár doteků - a stanete se odlišnými!Téměř kterýkoli z následujících způsobů je vhodný pro barvení třesků.technik.Vypadá dobře jak na módních krátkých srážkách, tak na pramenech střední délky.

Balayazh

Další neuvěřitelně módní technika barvení, která v krátké verzi vypadá velmi krásně a docela neobvykle.Je to skvrna tenkých pramenů v kontrastních barvách.Balayaz je poněkud podobný klasickému zvýraznění, ale díky dobře rozmazané hranici mezi odstíny vypadá přirozeněji.Toto zbarvení dává krátkým a středním srážkám další objem a přináší dívčímu obrazu jedinečnou chuť.

Doporučení! V tomto případě je technika vybrána pro účes, a ne naopak.Proto by měl být střih proveden před barvením a ne po něm.

Strawberry Blonde

Světle růžový odstín bude perfektním řešením pro blondýnky.Dosažení této barvy na bělených vlasech bude velmi snadné - stačí je jemně zabarvit jemným nátěrem nebo tónovacím šamponem.Jahodová blondýna vypadá stejně chutně, jak to zní.Díky němu diverzifikujete nejen světelnou paletu, ale také snadno neutralizujete zbytečnou žlutost.

Gradientní barvení nebo degradace

Degradační technikou se podařilo dobýt velkou armádu fanoušků.Pro barvení se používá několik podobných nebo kontrastních barev najednou (rozdíl může být až 6-8 tónů).Jsou nataženy po celé délce vlasů, počínaje nejtemnější a končící nejsvětlejší.Technologie přechodu vypadá nejlépe na tmavém podkladu.DoMezi jeho výhody patří přirozený vzhled a absence potřeby častého tónování kořenů.Pokud jde o nedostatky, nebude jich tolik.Zaprvé je degradace téměř nemožná sama o sobě.Za druhé, ani zkušený odborník si nemůže vybrat tu správnou kombinaci odstínů pro krátké vlasy.

Eluminace

Eluminaci lze provádět nejen na dlouhých vlasech, ale také na střední a krátké délce.Díky tomuto zbarvení jsou vlasy krásně zvýrazněny jasnými a ne příliš tradičními odstíny.Ženy, které se rozhodnou pro tak odvážnou metodu transformace, mohou rychle zdůraznit svou jedinečnost.

Babilights

Pro ty, kteří se bojí radikálních změn, ale chtějí si do obličeje přinést něco nového, existuje další velmi zajímavá technika.Říká se tomu „dětští“ nebo „sluneční paprsky“.Podstatou tohoto zbarvení je odlehčení jednotlivých pramenů, které se provádějí co nejblíže ke koncům.Výsledkem je efekt vyhořelých zámků.

Doporučení! Aby se zdůraznila krása „slunečních zajíčků“, lehce stočte a zbarvte základní světle hnědý nebo světle kaštan.

V následujícím videu můžete vidět příklady kreativního barvení krátkých vlasů:

Zvýraznění

Módní zbarvení sezóny 2019 nelzeupustit od starého dobrého zvýraznění.Tento rok je důležitý jako tradiční představení v tmavých světlých odstínecha světlé, barevné.Mezi nejoblíbenější barvy pro zvýraznění patří popel, měď a šeřík.Zvýraznění oslnění je také žádoucí, ve kterém hlavní barva zůstává nezměněna a v zesvětlení leží pouze nejtmavší prameny.

Doporučení! Aby nedošlo k omylu při výběru tónu, obraťte se na zkušeného kolorista.Pomůže vám zjistit, jaké jsou vaše odstíny chladné nebo teplé.Možná ani nebudete muset radikálně změnit základnu.Někdy k vytvoření stylového obrazu stačí několik jasných akcentů.

šablony nebo záběry

Cítíte, že nastal čas na velkou změnu?Rozhodli jste se, že vám chybí drzost a extravagance?Pak začněte s účesem!To může být porazeno neobvyklým barvením obrazovky, které vás odliší od davu a přitáhne pozornost ostatních kolem vás.Hlavní výhoda záběru je jeho jedinečnost - můžete si být jisti, že nikdo nebude opakovat tento vzorec.Tato technika vyhovuje vlasům jakékoli barvy a téměř jakékoli délky.Vzor lze aplikovat i na oholenou oblast!

Samotný postup je považován za jeden z nej šetrnějších.To vám umožní vybrat jeden nebo více řetězců bez ovlivnění kořenů.A ještě jeden velmi příjemný okamžik - barvení obrazovky se může opakovat doma.Vezměte jakýkoli výkres, aplikujte jej na film, stříhejte a aplikujte na vlasy.Jen pár tahů - váš účes je připraven!Nejoblíbenějšími vzory jsou zebra, leopard, peří, květiny,firebird.

Doporučení! Pro malování na obrazovku není nutné používat odolný inkoust.Pro dočasný účinek, například pro nějakou dovolenou nebo událost, je užitečný barevný sprej nebo suchý pastel.

Neonové zbarvení nebo bláznivé barvy

Tato možnost je vhodná pro skutečné extrémní hry.Díky tomu dáte účesu neobvyklou barvu a učiníte ji neuvěřitelně barevnou.Díky této kadeřnické novinkě máte obrovské možnosti experimentovat.Můžete kombinovat několik odstínů, jak chcete, nebo použít jeden, ale velmi jasný.Takové šílenství barev způsobuje mezi sebou nejasnou reakci a upoutá pozornost.Věřit šíleným barvám je pro profesionála lepší - doma je velmi obtížné dosáhnout působivých výsledků.

Barvení pixelů

Kreativní barvení vlasů střední délky zahrnuje neuvěřitelně krásnou techniku ​​pixelů.V tomto případě se barvicí kompozice nanáší na vlasy ve formě pestrobarevných kosočtverců, čtverců, trojúhelníků a dalších geografických vzorců.Pro barvení pixelů jsou ideální kontrastní a docela jasné barvy (zelená, fialová, modrá, žlutá, červená) a jejich kombinace.Jedním z nejdůležitějších požadavků pro vytvoření účesu jsou dokonale rovné vlasy.Pixely vypadají nejlépe na hladkých srážkách - stříška, bob, asymetrické.Hlavním nepřítelem pokládání je silný vítr.V takovém počasí bude vzor téměř neviditelný.

Zajímavé! Dříve byla technologie pixelů přítomna výhradně v módě, ale v poslední době se tento vzorec stále častěji objevuje v ulicích města.Je pravda, že v tomto případě se používají klidnější varianty.

Podle mistrů tento způsob malby vyžaduje dobré profesionální dovednosti, takže je zcela nevhodný pro nezávislé použití.

Ušlechtilé šedé vlasy

Jak je vidět na těchto fotografiích, šedé vlasy nejsou důvodem pro komplexy a deprese.Právě naopak - v posledních několika letech si stříbrné a sněhově bílé prameny stále více vybírají nejen zralé dámy, ale i mladé ženy.Pokud jste nikdy namalovali, ale již máte první šedé vlasy, je čas nosit je s důstojností a hrdostí.Specialisté dokonce přišli s novým názvem pro tento styl - „okouzlující babička“ nebo „babička glam“.

Stříkání popela lze provádět nejen na celou hmotu kadeří.Existuje několik dalších stylových možností:

  • Na tipech;
  • Na polovině vlasů oddělená vodorovnou čarou;
  • Na samostatných zámcích.

Umělé šedé vlasy dobře fungují se základními barvami - pšeničná blond, lískový ořech, káva, čokoláda, hnědá, karamelská, světle hnědá, med atd.

Důležité! Abyste získali krásnou šedou barvu, musíte ji zesvětlit.A nezapomeňte, že majitelé studeného barevného typu budou méně chybět než ženy s „teplým“ vzhledem.

Barevná bomba

Tento letošní hit bylodstíny vína a bobulovin.Z nich jsou nejoblíbenější barvy Marsala, mahagon, třešeň, vínová.Mohou být použity jednotlivě i v duetech.Čokoládová základna je často s třešňovými zámky zastíněna.Pokud je pro vlasy charakteristická teplá barva, vyplatí se třešeň nahradit vínovou nebo brusinkovou.Požadovány jsou i jiné neobvyklé tóny - zelená, fialová, oranžová, modrá, rubínová, ohnivá, tyrkysová a další.

Dvoubarevné zbarvení

V tomtoV tomto případě master vybere pro barvení dvě podobné nebo kontrastní barvy.Jejich umístění se může velmi lišit.Například horní vrstva vlasů může být obarvena tmavším tónem a horní levá.Další možností - vlasy jsou stříhány na polovinu s rovným rozdělením a každá z částí je zabarvena do vlastního odstínu.

Zbarvení bloků

Zbarvení bloků pro krátké vlasy vyžaduje přesné posouzení struktury, tloušťky a stavu pramenů.Faktem je, že vlasy různých typů reagují odlišně na konkrétní pigment a vybrané tóny musí odpovídat tvaru střihu, barvě pleti a dalším důležitým odstínům.Při provádění této techniky jsou vlasy rozděleny do několika segmentů, z nichž každý je rozdělen do samostatných pramenů.Každá taková část je malována ve svém vlastním stínu.V tomto případě je zvláštní pozornost věnována třeskům a časovým oblastem.

Důležité! Před zahájením postupu musíte promyslet a dokonce nakreslit rozložení barevných bloků.Pamatujte na více tónů, které plánujetepři použití bude obtížnější proces.Je pravda, že hodně závisí na délce a tvaru střihu.

Jak vidíte, při kreativní zbarvení vlasů nebude váš obrázek nudný.Nebojte se být jasný a neobyčejný - pospěšte si s realizací některého z těchto krásných rozhodnutí!

Viz také:Nejoblíbenější typy kreativního barvení vlasů (video)