Lehké brnění: jak vybrat barvu?

Brondirovanie na hnědé vlasy může zdůraznit váš styl, módní osobnost a přírodní krásu.Ve vlasech se budou hrát stovky velmi jemných světel, díky nimž bude obraz uvolněný a velkolepý.

Co je pancéřování?

Broning je druh moření, který kombinuje dvě barvy - blond (světlou) a hnědou (hnědou).Jedná se o opravdu klenotnické dílo, které spočívá v kombinaci několika odstínů najednou, v různé míře nasycení.Barevná paleta pancéřování je dostatečně široká.Pro světle hnědé vlasy si můžete vybrat jakýkoli odstín - zlatý, béžový, popel, káva, čokoláda, perla atd.

Tato technika barvení má mnoho různých výhod:

 • Zjemňuje barvu vlasů, je sytější a výraznější;
 • Vrací lesk do pramenů, dává jim hustotu;
 • Masky šedivé vlasy;
 • Umožňuje pěstovat vlastní barvu;
 • nevyžaduje časté opravy kvůli skutečnosti, že barva neovlivňuje vlasové kořínky;
 • Osvěžuje obličej a činí ho mladším;
 • Není tak škodlivé pro zdraví pramenů jako úplné zabarvení.

Chcete-li se přesvědčit, co vám skvělý efekt mohou poskytnout, podívejte se na fotografii před a po.

Kdo potřebuje rezervaci?

Na blond vlasy vypadají nevěsty dokonale.Ale měli byste také zvážit několik dalších bodů.Například na lehce zvlněných a dokonce i pramenech bude záblesk bronzování patrnější než na vlnitých.Ne poslední roli hraje délka vlasů.Pokud je menší než 10 cm, pak je nepravděpodobné dosáhnout očekávaného výsledku, protože je téměř nemožné natáhnout stín na takových krátkých srážkách.Proto se před postupem poraďte s odborníkem.

Jak vybrat barvu pro barvení?

Nezapomeňte zvážit svůj vlastní barevný typ.Na podzim a na jaře jsou tedy ideální teplé odstíny bronzu (zlatá, pšeničná, béžová, medová, káva).Tato kombinace vám umožní snadno dosáhnout účinku krásných světel.Léto a zima by se však měly zaměřit na studený gamut (perleť, perla, popel, káva, ořech).Tato paleta vytváří efekt zářících vlasů.

Co je bronzování pro světlovlasé?

Specialisté rozlišují několik typů brondingu na hnědých vlasech.Podívejme se na každou z nich.

Klasická

Tato metoda se skládá ze dvou různých kroků.V první fázi se provede zvýraznění a po několika dnech se vlasy obarví světlejším odstínem.Pro klasické rezervace můžete použít béžovou, kávu, světle hnědou, zlatý med a světlou čokoládu.Tato teplá paleta je často zředěna studeným perličkovým přepadem, díky kterému je účes ještě objemnější.

Zonální

Při zónování je malována pouze určitá část vlasů - nejčastěji horní část.Dolní se buď nedotkne vůbec, nebo se uměle přiblíží k přirozené barvě.Chcete-li dosáhnout jasnějšího efektu, barvy v horní zóněhlavy jsou mírně ztmavlé barvou podobnou tónu spodní zóny.

Brondy s efektem ombre

To je jen trend sezóny!Bronz s efektem ombre vytváří hladký přechod od ztmavených kořenů k odlehčeným špičkám.Hranice může být kontrastní nebo mírně znatelná.Každá z těchto možností vypadá velmi pěkně.Při tomto barvení se používají 2-3 odstíny z jedné barevné palety.Kořenové části jsou přiděleny až 4 centimetry, i když v některých případech může dosáhnout i úrovně lícních kostí.Tato technika se perfektně hodí kaskádovým srážkám, příznivě zdůrazňuje jejich vrstevnatou strukturu a činí vlasy ještě objemnějšími.

Další fotografie viz tento článek.

SUPER NATURE

Bronz SUPER NATURE dodá vašim vlasům maximální přirozenost.Pro blond vlasy - to je nejvíce!Při barvení používá master několik barev, které jsou blízké tónu, a prameny vybírají neuvěřitelně tenké.Výsledkem je přirozené přetečení světla.Pro bronzování je SUPER NATURE nejvhodnější pro medovo-kaštanové, ořechově hnědé a béžovo-hnědé.

Světlo

Světlá paleta barev na světle hnědých vlasech vypadá velmi harmonicky, jasně, jemně, ušlechtilě.Charakteristickým rysem této techniky jsou krásné přechody a blikání.Můžete použít teplé i studené barvy.Hlavní věc je, že barvy jsou vybrány správně.Teprve pak můžete počítat s úžasným efektem.

Zvýraznění

Poskytuje přirozený efekt, téměř nepostřehnutelný.V případě oslnění jsou vlasy částečně vyčištěny (často ve střední části) přírodními tóny.Toto je nejlepší volba pro poškozené a tenké prameny.

Kalifornie nebo Hollywood

Takové bronzování bez fólie (tj. Otevřené lití), což umožňuje přirozené přechody.Kořenová zóna zůstává tmavá (kaštan, čokoláda, káva) a konce jsou natřeny světlou barvou.

Hrany

Tento typ brnění lze provádět pouze v blízkosti obličeje.Rozjasněné zámky, které rámují ovál, zjemňují tvář a dokonale zdůrazňují tmavší hmotnost vlasů.

Brazilská nebo copacabana

Brazilský bronz se perfektně hodí na tmavě blonďaté prameny a dělá z nichjako by vyhořela na slunci.Je to podobné jako v předchozí verzi, pouze vlasy se berou po celé délce, což vám umožňuje míchat tmavé kadeře se světlými.

Copacabana je rozdělena do několika typů:

 • Chic - snadný přechod z tmavých kořenů na světlé špičky;
 • Breeze - měkké a hladké zvýraznění, během něhož jsou odlehčené tenké prameny v horní části hlavy;
 • Latino - diagonální kontrasty na tmavě hnědých vlasech;
 • Sluneční koktejl je komplexní technika, která zahrnuje použití víceúrovňového odstupňování.

Jak provést postup doma?

Proveďte rezervacije to samo o sobě obtížné, ale pokud jste si jistí svými schopnostmi, použijte naše pokyny:

 • Krok 1. Připravte barvicí kompozici.
 • Krok 2. Pokud chcete změnit základní barvu, proveďte úplné skvrny.Pokud ne, klidně přejděte k dalšímu kroku.
 • Krok 3. S tenkou špičkou vlasy rozčešte na 5 částí - čelní, parietální, 2 temporální a týlní.Každý zajistěte svorkou.
 • Krok 4. Nechte týlní část nenatřený - jedná se o jakýsi základ pro bronz.Rozdělte parietální zónu na tenké prameny.Pomocí tenkého štětce na ně naneste barvicí kompozici.V horní části - nejtemnější, na špičkách - nejsvětlejší (asi polovina délky).Nezapomeňte ustoupit 2-3 centimetry od kořenů a pečlivě promíchat přechody.Roztěry by měly být chaotické.Můžete použít ne kartáč, ale prsty.
 • Krok 5. Zabalte každý pramen fólií tak, aby barva neznečistila zbytek vlasů.
 • Krok 6. Obarví časové, parietální a frontální oblasti.
 • Krok 7. Namočte barvu na správný čas a opláchněte ji vodou.
 • Krok 8. Použijte masku nebo balzám.

A aby byla rezervace jednoduchá a efektivní, poslouchejte tyto užitečné tipy:

Tip 1.Fólii můžete nahradit perforovaným kloboukem a háčkem nebo pletací jehlou.Nasaďte víčko na hlavu a pomocí háčku protáhněte prameny skrz otvory.

Tip 2.Nepřekračujte dobu expozice inkoustu a přísně dodržujte pokyny popsané v pokynech.

Viz také:

Nejnovější trendy barvení světlovlasých